Футуристичний конкурс від BBC, конкурс інноваційних ідей від Університету Сингулярності, курс «Медіа-арт для практиків», Data Journalism School, дизайнер для Forbes.ua, оператор у навколосвітню подорож та ін.

 

ГРАНТИ / СТИПЕНДІЇ / РЕЗИДЕНЦІЇ

КОНКУРС МАЛИХ ГРАНТІВ ФОНДУ БЬОЛЛЯ. Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Києві оголошує конкурс малих грантів. До участі запрошуються громадські організації та ініціативні групи, які прагнуть зробити внесок у розвиток громадянського суспільства в Україні. Пріоритетні напрями проектів, що будуть підтримані цього року: громадська активність у розвитку міста, права ЛГБТ, гендер і різноманіття, стала енергетика. Заявки приймаються до 1 березня 2013.

РЕЗИДЕНЦІЯ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ У ГАЛУЗІ МИСТЕЦТВА. Центр сучасного мистецтва Замок Уяздовський у Варшаві запрошує арт-менеджерів, кураторів та дослідників мистецтва взяти участь у місячній резиденції A-I-R Laboratory. Учасникам надається індивідуальний житловий і робочий простір, грант на суму близько $1000 та відшкодування витрат на дорогу. Заявки на участь у резиденції приймаються до 28 лютого.

СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКОНОДАВЧОЇ ВЛАДИ. 4-тижнева програма стажування в органах законодавчої влади США надає можливість ознайомитись із американською законодавчою системою, державним устроєм, роллю громадянського суспільства у розбудові держави. Програма розрахована на фахівців у галузі міжнародного права, юриспруденції, міжнародних відносин, політології та державного управління віком від 25 до 35 років. Останній термін подачі документів на осінню програму – 20 березня 2013 року.

ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ (США). Програма розрахована на вчителів з України, які викладають англійську мову, математику, природничі чи суспільні науки щонайменше 5 років. 6-тижнева програма проходить у Вашингтоні і включає семінари з нових методик викладання, розробки навчального матеріалу та планування занять, а також практику викладання в американській середній школі. Стипендія покриває учасникам усі витрати. Дедлайн для подання заявок11 березня 2013 року.

МИСТЕЦЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ У ЛОНДОНІ. До участі у резиденції запрошуються художники, які працюють з будь-яким візуальним медіумом, але готові вийти за межі студії. Учасники мають запропонувати серію експериментальних художніх практик у формі «подій»: перформансів, хепенінгів, інтервенцій, воркшопів, лекцій, театральних постановок тощо. Програма забезпечує учасників житлом та студією, покриває витрати на дорогу, проживання та робочі матеріали. Заявки з пропозиціями проектів приймаються до 4 березня 2013 року.

СТИПЕНДІЙНА ПРОГРАМА ІМ. ЛЕЙНА КІРКЛАНДА. Програма адресована молодим лідерам зі Східної Європи з вищою освітою, зацікавлених у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства. Програма передбачає річне навчання у Польщі, а також професійне стажування у державних установах або приватних організаціях. Серед запропонованих спеціальностей – економіка, менеджмент, суспільні науки, державне управління, право, журналістика та інші. Прийом заявок триває до 1 березня.

ДОКТОРАНТУРА У ГІССЕНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ. Гіссенський університет (Німеччина) пропонує стипендії на проходження трирічної докторської програми з дослідження культури. Кандидати повинні мати диплом магістра з відзнакою у сфері гуманітарних чи суспільних наук. Університет спеціалізується на дослідженні таких галузей, як культурна пам'ять, культурні трансформації, візуальна та матеріальна культура, медіа, культурні ідентичності, глобальні студії та політика простору тощо. Документи приймаються до 1 березня.

ПРОГРАМА ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ У США. Массачусетський технологічний інститут пропонує програму підвищення кваліфікації для журналістів, що висвітлюють теми, пов’язані з наукою, технологіями, екологією чи медициною. Учасниками можуть бути журналісти та редактори будь-яких ЗМІ з досвідом роботи від 3 років у зазначених галузях. Тривалість курсу – 9 місяців. Стипендія покриває витрати на навчання та проживання. Заявки приймаються до 1 березня 2013.

ДОСЛІДНИЦЬКА ПРОГРАМА В КАНАДІ. Програма Петра Яцика розрахована на українських науковців у галузі соціальних або гуманітарних наук. Учасники програми проведуть дослідження тривалістю від 4 до 6 тижнів в Університеті Торонто. Тематичний фокус програми – «Проблеми незалежної України» – охоплює питання українського державотворення, демократизації, освіти, культури й ідентичності, історії та міжнародної політики. Стипендія покриває витрати на дорогу та проживання. Дедлайн для подачі заявок – 1 березня.

АКСЕЛЕРАЦІЙНА ПРОГРАМА PLUG AND PLAY. Московський технологічний центр Plug and Play оголошує набір до програми акселерації стартапів. Програма пропонує інвестицію у розмірі $25000 та оплату 3-місячного стажування у Кремнієвій долині в США в обмін на долю 10%. Початок наступної програми – 1 квітня 2013 року. Заявки приймаються до 10 березня.

СТИПЕНДІЯ ЦЕНТРУ МІСЬКОЇ ІСТОРІЇ (ЛЬВІВ). Центр міської історії запрошує випускників ВНЗ, аспірантів та науковців подавати заявки на щорічну стипендіальну програму дослідження у Львові. Стипендії передбачають безкоштовне проживання у Центрі терміном до одного місяця та доступ до ресурсів Центру. Заявки з описом проекту, резюме та рекомендаційним листом можна подавати до 10 березня.

СТАЖУВАННЯ У ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ. Інститут Євро-Атлантичного співробітництва оголошує набір на стажування у дослідницькій громадській організації. Стажування триватиме 6 місяців та передбачатиме отримання щомісячної грошової винагороди. Успішний кандидат повинен бути студентом останніх курсів політології, міжнародних відносин чи суміжної спеціальності. Подати анкету учасника можна до 4 лютого 2013 року.

ГРАНТИ ФОНДУ «РОЗВИТОК УКРАЇНИ». У Програмі І3 триває прийом заявок для отримання гранту на реалізацію мистецьких проектів. Приймаються пропозиції проектів у сферах візуального мистецтва, літератури, театру, музейної справи, кіно, а також міждисциплінарних проектів, що поєднують ці царини. Найближчий дедлайн для подання заявок – 15 лютого. У відео можна подивитися, як правильно заповнити заявку на грант.

СТИПЕНДІЯ МІЛЕНИ ЄСЕНСЬКОЇ. Інститут гуманітарних досліджень (Відень) оголошує конкурс на отримання стипендій для журналістів, що працюють у сфері культури. Стипендіати одержать можливість провести у Відні тримісячне дослідження за одним з напрямків, у яких працює Інститут гуманітарних досліджень. Програма розрахована на досвідчених журналістів з високими професійними досягненнями. Дедлайн подання заявок – 15 лютого 2013.

 

КОНКУРСИ / ПРОГРАМИ / АКЦІЇ

КОНКУРС РОБІТ НА ТЕМУ ТОЛЕРАНТНОСТІ. Ініціативна група «Толерантність заради миру» оголошує конкурс письмових робіт на тему толерантності. Роботи приймаються до кінця лютого. Переможці отримають призи від книгарні BOOKS. Критеріями оцінювання робіт є: оригінальність ідеї та тексту; торкання гострих проблем; володіння темою, факти, посилання; стилістика і легкість сприйняття.

КОНКУРС УКРАЇНСЬКОЇ МАРКИ. Укрпошта запрошує всіх охочих узяти участь у конкурсі на визначення тематики марок та конвертів, які видаватимуться у 2014 році. Тематика марок повинна відображати: сюжети державного устрою України; історичне минуле; культурну спадщину українського народу; досягнення у галузях народного господарства; особливі події внутрішнього та міжнародного життя; видатних особистостей України. Пропозиції слід надсилати до 1 березня 2013.

КОНКУРС ІНТЕРНЕТ-АКТИВІЗМУ. Стартував міжнародний конкурс інтернет-активізму The Bobs 2013. Призами конкурсу нагороджуються сайти, блоґи та мікроблоґи, що розвивають актуальні та суспільно значущі теми. Серед офіційних мов конкурсу вперше присутня українська, тому цього року, зокрема, визначатиметься найкращий україномовний блоґ та мікроблоґ. Номінувати блоґ на участь можна до 6 березня 2013 року на сайті конкурсу.

УРБАНІСТИЧНИЙ ВОРКШОП. Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні оголошує конкурс на участь у міжнародному урбаністичному воркшопі «ФРУНЗЕ 35 – переосмислюємо промзону», який відбудеться з 27 по 31 травня 2013 року у Києві. Учасники воркшопу разом працюватимуть над розробкою концепції ревіталізації території колишнього заводу по вулиці Фрунзе, 35. Кінцевий термін подання документів на участь – 15 березня 2013 р.

КРИМСЬКИЙ ФОТОКОНКУРС «ПРАВО НА МІСТО». Кримський правозахисний центр «Дія» оголосив конкурс фоторобіт «Право на місто: розв’язання проблем громади через реалізацію права на мирні зібрання». До участі запрошуються журналісти, представники громадських організацій та активісти, які бажають поділитися фотознімками з акцій протесту у Криму. Матеріали можна надсилати до 20 лютого 2013 року.

КОНКУРСНА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «ВІЗІЇ». Міжнародний фестиваль візуальної культури «Візії» запрошує до участі у конкурсній програмі. «Простір спогадів» – це конкурс відео-робіт, інтегрованих у простір міста. «Місто майбутнього» – конкурс фотографії на тему майбутнього міста як центру урбанізації. «Пам'ять» – конкурс мультимедійних проектів (фотографія, відео, тексти, звуковий супровід), об’єднаних спільною ідеєю заради візуального втілення відбитків часу. Заявки приймаються до 1 березня.

АРХІТЕКТУРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ CANACTIONS. Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions оголошує конкурс проектів молодих архітекторів. До участі запрошуються студенти та випускники архітектурних факультетів України віком до 35 років. Головна премія – участь у воркшопі Wonderlab влітку 2013 року у Відні, Австрія. Останній термін подачі проектів – 18 березня 2013 року.

ФУТУРИСТИЧНИЙ КОНКУРС ВІД BBC. BBC оголошує конкурс зображень і відео на тему майбутнього. Учасникам пропонується створити власну унікальну версію того, яким буде майбутнє життя на планеті, за допомогою різних візуальних форм: мультфільму, фото, твору образотворчого мистецтва або фільму. Успішні роботи повинні мати сильний емоційний заряд і гарно виглядати. Переможці зможуть вибрати собі ноутбук за смаком. Заявки приймаються до 8 березня 2013.

КІНОФЕСТИВАЛЬ TRAVEL HIGHSCHOOL. Режисери, оператори та кіноекспериментатори, які подорожують світом з камерою в руках, запрошуються до участі у Міжнародному московському фестивалі Travel Highschool. Для участі у конкурсному відборі потрібно зняти ігровий, документальний чи анімаційний фільм тривалістю до 15 хв. на тему «Як ця подорож змінила життя?». Роботи можна надсилати до 1 квітня 2013.

КОНКУРС ІДЕЙ ВІД УНІВЕРСИТЕТУ СИНГУЛЯРНОСТІ. Університет Сингулярності оголошує конкурс інноваційних ідей. Двоє переможців одержать стипендії у розмірі $25000 для навчання на літній програмі Університету у Кремнієвій долині (Каліфорнія). Інноватори з країн Центрально-Східної Європи можуть подавати на конкурс проекти, метою яких є поліпшення життя більше ніж одного мільйона людей у їхньому регіоні завдяки використанню нових технологій. Заявки на участь приймаються до 15 лютого.

КОНКУРС CHALLENGE:FUTURE. Для участі у конкурсі Challenge:Future потрібно зареєструватися на сайті і сформувати команду з 1-3 осіб до 18 лютого та запропонувати відповідь на конкурсне завдання до 27 лютого. Теми конкурсних завдань: «Чи може молодь здолати молодіжне безробіття?», «Конкурентоспроможність східноєвропейських компаній», «Як створити ідеальну освіту?». До участі допускаються люди віком від 18 до 30 років. Розігруються грошові призи, оплачувані стажування, стипендії на участь у саміті C:F та інше.

КОНКУРС «ІЗОАНІМАЦІЯ». Музей сучасного мистецтва Ерарта запрошує режисерів, відеомитців, художників-мультиплікаторів та аніматорів до участі у конкурсі «Ізоанімація». Ізоанімація – це жанр, матеріалом якого є живопис, а мовою – кіномистецтво. Переможець одержує винагороду від 50 тис. до 100 тис. рублів. Для участі потрібно написати заявку з детальним описом проекту. Заявки приймаються до 18 лютого 2013 року.

ЗАРАЗ&ПОТІМ’13. З 22 квітня по 5 травня 2013 року у Московському музеї сучасного мистецтва пройде третій фестиваль відеоарту «ЗАРАЗ&ПОТІМ». Тема цьогорічного фестивалю – «Між образом та особистістю». На фестиваль приймаються роботи, створені не раніше 2010 року, тривалістю до 5 хв. Призовий фонд становить 100 тис. руб. Заявки можна відправляти до 1 березня.

 

ФОРМАЛЬНА ТА НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА

КУРС СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА. Школа Візуальних Комунікацій ініціювала безкоштовний освітній проект «Курс сучасного мистецтва». Курс триватиме 3 місяці та включатиме численні лекції, семінари, практикуми і дискусії з теорії, історії та аналізу мистецтва. Група з 10 осіб буде відібрана шляхом співбесіди після прийому заявок. Заявки з мотиваційним листом та творчим портфоліо приймаються до 25 лютого.

СЕМІНАР ТВОРЧОЇ МОЛОДІ. «Смолоскип» оголошує відбір тез на цьогорічний Семінар творчої молоді. У рамках Семінару відбудуться  круглі столи, тренінги та навчальні курси суспільно-політичної і мистецької тематики. Щоб потрапити на Семінар, потрібно подати тези виступу на одному із запропонованих круглих столів або есе з проблематики, дотичної до котрогось із запропонованих курсів. Термін подачі тез або есе – 1 березня 2013 р.

ОСВІТА ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ (ГРУЗІЯ). Оголошено набір на два курси післядипломної освіти, що викладатимуться у Тбіліському державному університеті: «Децентралізація і громадянська участь» та «Фінансова децентралізація і локальний економічний розвиток». Курси є безкоштовними та розраховані на громадських активістів зі ступенем магістра. Резюме та мотиваційний лист слід надсилати до 25 лютого 2013 року.

КУРС ПРО МИСТЕЦТВО ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ. Культурний Проект приготував розширений курс лекцій «Історія мистецтва ХХ століття» для людей пенсійного віку. Курс починається 14 лютого 2013 року та складається з 10 лекцій (5 у весняному та 5 в осінньому семестрі). Лекції відбуватимуться раз на 2 тижні по четвергах об 11.00 у великій залі Будинку Архітектора (вул. Б. Грінченка, 7). Вхід вільний за наявності пенсійного посвідчення.

ЛІТНЯ АКАДЕМІЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ. Програма «Проблеми сталого розвитку» складається з двох етапів: навчального онлайн-курсу та 3-тижневої Літньої академії, яка відбудеться у Торуні (Польща). Проходження онлайн-курсу є безкоштовним. До участі у Літній академії будуть запрошені найуспішніші слухачі дистанційного курсу. Усі витрати, окрім транспортних, відшкодовує приймаюча організація. Дедлайн подання заявок – 4 березня 2013 року.

ОНЛАЙН-КУРСИ COURSERA. На платформі онлайн-освіти Coursera у лютому можна буде безкоштовно прослухати такі курси: «Розумне зростання приватного бізнесу» від Університету Вірджинії, «Вступ до філософії» від Единбурзького університету, «Алгоритми» та «Мережі» від Принстонського університету, «Мова Голівуду: оповідь, звук та колір», «Модерне та постмодерне» від Весліанського університету, «Вступ до людської фізіології» від Університету Д’юка та багато інших.

НОВА ХУДОЖНЯ ШКОЛА. Культурний Проект представляє інноваційну освітню програму «Нова художня школа» та її перший курс «Медіа-арт для практиків». Навчання безкоштовне та відбуватиметься з березня до червня 2013 року. Лекційна частина програми буде відкрита для широкої аудиторії за попередньою реєстрацією. Практична частина призначена для відібраних на конкурсній основі 25-30 учасників з усієї України. Заявки на участь у практичному курсі приймаються до 20 лютого 2013 року включно.

ПРОГРАМА HUMANITY IN ACTION. Громадська організація Humanity in Action запрошує до участі в освітній програмі з прав людини та громадської активності у Варшаві чи Берліні (на вибір). Програма триватиме з 1 до 30 червня 2013 року і включатиме лекції, семінари, дискусії, екскурсії та візити. Програма розрахована на студентів та нещодавніх випускників віком до 28 років. Участь безкоштовна. Дедлайн подання аплікаційної форми17 лютого 2013 року.

ВИЩА ПОЛІТИЧНА ШКОЛА. До участі у Вищій політичній школі запрошуються молоді активісти віком від 19 до 28 років – представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активна молодь тощо. У програмі навчання: державний устрій України та інших держав, виборчі системи, місцеве самоврядування, політичні ідеології, основи геополітики та політології, енергоефективність. Заявки на участь приймаються до 5 лютого 2013 року.

КУРСИ З АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ. Практичні курси з акторської майстерності пройдуть у Києві під керівництвом Тараса Денисенка, відомого українського актора і сценариста, випускника ВДІКу. У програмі – творчий та технічний інструментарій майстерності актора, особливості роботи на знімальному майданчику та інше. Тривалість курсів – 2 місяці, заняття 2 рази на тиждень по 2,5 години. У групі 15 місць. Для участі потрібно зареєструватися.

СТУДЕНТСЬКІ ВИДАННЯ «ДЛЯ ЧАЙНИКІВ». Воркшоп для журналістів і редакторів студентських видань проходитиме з 13 лютого до 17 квітня щосереди о 19:20 в Інституті журналістики КНУ ім. Т. Шевченка. Учасники отримають корисні знання з журналістики, редагування, дизайну, макетування, верстки й роботи з новітніми медіа, а також матимуть змогу застосувати здобуті вміння на практиці. Для безкоштовної участі необхідно надіслати заявку до 10 лютого 2013 року.

DATA JOURNALISM SCHOOL. Портал ТЕКСТИ запускає першу на пострадянському просторі довгострокову програму з журналістики даних – Data Journalism School. Мета школи – мотивувати фахівців з різних галузей до візуалізацій, допомогти українським медіа, компаніям і блогерам створювати цікавий контент, який привертатиме більше уваги. Час проведення першого модулю: 16 лютого 2013 року (субота), з 10.00 по 18.00. Для вступу до Школи журналістики даних треба заповнити анкету.

ТРЕНІНГ «СОЦІАЛЬНІ ХВОРОБИ 21-ГО СТОЛІТТЯ». На тренінгу молоді журналісти з країн Східної Європи, Центральної Азії та Німеччини зможуть дізнатися про актуальні суспільні проблеми у цих регіонах від експертів у галузі ЗМІ, соціології та психології і під керівництвом професіоналів створити власні репортажі. Умови участі: вік 18-30 років, досвід журналістської роботи у соціальній сфері, знання німецької мови. Заявки на участь приймаються до 4 лютого. Тренінг відбудеться у Києві з 8 по 11 квітня 2013.

ЛІТНЯ ШКОЛА НА ТЕМУ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО. Центрально-Європейський університет у Будапешті організовує літню школу «Документальне кіно за цифрової доби». Мета школи – дослідити сучасний стан документального кіно та можливості його застосування в освіті та науці. Школа розрахована на випускників та молодих дослідників у таких галузях, як кінознавство і медіазнавство, соціальні науки, гендерні студії, історія, права людини. Заявки на участь приймаються до 15 лютого 2013 року.

 

ТВОРЧІ РОБОТИ

ВОЛОНТЕРИ ДЛЯ РЕЗИДЕНЦІЇ KYIV AIR. Перша київська мистецька резиденція KYIV AIR шукає волонтерів. Це можливість здобути унікальний досвід, познайомитися з цікавими людьми, відвідати лекції та семінари. Якщо ви відповідальні, енергійні, комунікабельні та шукаєте розвитку у галузі сучасного мистецтва, надсилайте своє CV на [email protected].

ВАКАНСІЯ ДИЗАЙНЕРА-ФРІЛАНСЕРА. Незалежна асоціація телерадіомовників оголошує конкурс на вакансію дизайнера-фрілансера. Серед обов’язків – розробка поліграфічної продукції і рекламних матеріалів, створення контенту для сайту. Портфоліо надсилайте на електронну адресу [email protected] з поміткою «Вакансія. Дизайнер» до 1 березня 2013 року, вказавши очікуваний розмір з/п.

ВАКАНСІЯ У ЦЕНТРІ МІСЬКОЇ ІСТОРІЇ (ЛЬВІВ). Центр міської історії запрошує на вакантну посаду керівника проекту «Карти міст». Проект передбачає опрацювання цифрових копій карт і планів міст Центрально-Східної Європи. Важливою частиною праці є розробка та реалізація власного дослідницького проекту. Запрошуються кандидати з вищою історичною освітою та знанням англійської і польської мов. Резюме можна надсилати до 10 березня 2013 р.

ПОСАДА В «ІНТЕРНЬЮЗ-УКРАЇНА». Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує конкурс на посаду керівника міжнародного проекту у сфері моніторингу свободи слова. Від кандидата вимагається досвід менеджменту проектів і роботи у третьому секторі від 3 років; відмінна англійська мова; досвід у сфері медіа та/або правозахисту. Резюме та мотиваційний лист англійською мовою можна надсилати до 18 лютого 2013.

АРХІТЕКТОРИ ДЛЯ ФОНДУ ІЗОЛЯЦІЯ. Фонд ІЗОЛЯЦІЯ шукає у команду архітекторів. Кандидати повинні мати гарне розуміння дизайну, навички 3D і 2D моделювання, знання AutoCAD, Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign, базове знання англійської мови. В обов'язки входить підготовка та розробка креслень, моделей та зображень, а також допомога в розробці варіантів дизайну. Крайній термін подачі заявок – 12 лютого.­

ДИЗАЙНЕР ДЛЯ FORBES. Forbes.ua шукає випускового дизайнера. Успішний кандидат має бути професіоналом у векторній і растровій графіці, мати досвід створення інфографіки, знати HTML, бути креативним, швидким і самостійним. Резюме відправляти на [email protected].

ВАКАНСІЇ У STARTUP UKRAINE. Центр підприємництва Startup Ukraine шукає у команду адміністратора, а також менеджера з продажів для пошуку клієнтів коворкінг-простору Kyivworking.

ВАКАНСІЯ У CINEMAHALL. Міжнародна організація CinemaHall оголошує конкурс на роль локального менеджера проекту, пов’язаного з акторською майстерністю. Посада вакантна у всіх містах України, окрім Києва, Дніпропетровська, Івано-Франківська та Кременчука. Гонорар: від 525 до 2625 грн./місяць. Резюме та мотиваційний лист висилати на e-mail: [email protected].

ОПЕРАТОР У НАВКОЛОСВІТНЮ ПОДОРОЖ. Художник Сергій Баловін, відомий своєю відмовою від використання грошей, вирушає у навколосвітню подорож і шукає людей, які будуть подорожувати разом з ним і знімати про це фільм. Оператор сам відповідатиме за забезпечення себе квитками, житлом і їжею, але Сергій обіцяє допомагати йому прожити на «натуральному обміні».

ВОЛОНТЕРИ В UPGRADE. Команда Upgrade шукає помічників-волонтерів на вакансії фотографа, медіа-менеджера, системного-менеджера проекту, оператора. Upgrade – молодіжний проект, спрямований на розвиток, вдосконалення та самореалізацію соціально-активної молоді. Волонтери матимуть можливість безкоштовно відвідувати бізнес-тренінги та тренінги особистісного розвитку Upgrade.

ВОЛОНТЕРИ НА ОДЕСЬКИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ. Волонтерів запрошують долучитися до організації Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться 12-20 липня 2013 року. Пропонується обрати зайнятість у гостьовій чи технічній службі, у прес-центрі або на фестивальних локаціях. Реєстрація на сайті відкрита з 1 лютого.

РОБОТА ДЛЯ ДИЗАЙНЕРОК. Проект Харківські Феміністичні Студії запрошує до співпраці дизайнерок. Основне завдання – візуалізація ідей проекту. Найкращі роботи будуть роздруковані на еко-сумках.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Переконуйте інших у життєзарадності свого бачення, і не забувайте вислухати їх, задля спільного виваженого результату.