124 %
 • 3 900зібрано (з 3 150 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Перша хвиля в'язаного ґрафіті у Луцьку. Ми хочемо додати місту яскравого настрою, прикрасивши кілька об’єктів власними руками.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми хочемо додати кольорів у життя Луцька та показати наскільки простими можуть бути позитивні зміни. Саме тому ми вирішили прикрасити скульптури, парки, сквери та вулиці міста речами, виготовленими власними руками. Десятки людей в’язатимуть гачками та шпицями фрагменти нашої великої «розмальовки», а у квітні ми повісимо їх на дерева, стовпи, скульптури, прикрасимо лавочки та ліхтарі.

Ми вважаємо, що думки та емоції дуже тісно пов’язані з середовищем та простором, в якому ми живемо. Саме тому ми хочемо зробити міські вулиці теплішими та яскравішими, прикрасити місця, які дарують радість та надихають. Потрібно лише знайти чудову компанію та взятися до роботи!

Вже обрано кілька об'єктів, які ми плануємо прикрасити. Серед них і неформальний символ Луцька - слоник, який щороку змінює колір, а також сквери, в яких часто відпочивають лучани.

Таким чином ми не лише прикрасимо наше місто, але й покажемо лучанам, що є  прості способи змінити своє оточення. Ми б хотіли довести своїм проектом - місто може змінитися завдяки бажанню. Якщо ми можемо підготувати багато метрів в’язаних стрічок, десятки або й сотні невеликих елементів, які вимагають чимало часу та мотивації, то пофарбувати паркан, навести лад у під’їзді чи поприбирати на подвір’ї ще простіше та швидше.

Ми готові вкладати свій час та зусилля у проект, однак, щоб він відбувся справді яскраво та ефектно, нам потрібні додаткові кошти для закупівлі ниток. Будемо вдячні за підтримку нашого проекту!

Коротенька довідка:

Вуличне в’язання (партизанське в'язання, в'язане ґрафіті, англ. yarn bombing, yarnbombing, yarnstorming, guerrilla knitting, graffiti knitting) дуже популярне на заході. Завдяки цій техніці прикрашають як невеликі об’єкти (стовпці, велопарковки, ліхтарі), так і мости, пам’ятники та навіть автобуси. В Україні вуличне в’язання лише починає здобувати популярність.


Наші контакти:

http://www.facebook.com/groups/100781576768524/

http://vk.com/yarnbombinginginlutsk

+38 (096) 921 44 46

+38 (063) 422 33 43

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 2
 • Внесок від 20 грн

  листівка ручної роботи від учасників проекту

  13 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  листівка ручної роботи від учасників проекту + унікальний в'язаний виріб

  5 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

13 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • VoxUkraine: Де реформи?

  VoxUkraine проаналізує стан впровадження ключових реформ в Україні в проекті "Барометр реформ". Час перевірити, де реформи і якими вони в дійсності є.

  Максим
  Скубенко
  • 2
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Мистецькі резиденції для бійців

  "Мистецькі резиденції для бійців" - створення можливості для учасників війни на Донбасі відкрити в собі можливості самореалізації через одне з чотирьох мистецтв: театр, література, кіно, живопис.

  Яна
  Сингаєвська
  • 52
  • 70
   днів
  • 0
   грн