118 %
 • 24 701зібрано (з 21 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Синтез літератури, живопису, музики та відео на основі українського перекладу книги "Світло згасло в Країні Див" Букерівського лауреата ДБС П'єра (DBC Pierre, Lights out in Wonderland)

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

«Якщо ваша етична модель руйнує Вас – змініть модель»

ДіБіСі П’єр, “Світло згасло в Країні Див” 

Опинившись у пастці між тоталітарним минулим планової економіки та комерціалізованим сьогоденням вільних ринків, розшарпане вітрами глобальних геополітичних ігор, українське суспільство, у переважній своїй більшості, глибоко зневірилось. У цій зневірі кожен почувається вкрай самотнім. Проте, як виявляється, цей стан втрати орієнтирів переслідує не лише українців.

Щось схоже, а до певної міри і гірше, переживає герой роману «Світло згасло в Країні Див» британець Ґебріел Броквелл. Його усвідомлений шлях до суїциду перетворюється на карколомну пригоду, яка передусім, насправді – пошук запасного виходу.

Видання книги неодмінно стане поштовхом до критичної аналітики, переосмислення сучасної системи цінностей, дозволить зрозуміти кожному окремому читачеві, що екзистенційні проблеми сучасної людини однаково гострі у різних частинах світу і залежать, перед усім, від внутрішнього, а не від зовнішнього.

Зібравши у команду перекладача, п’ятьох художників і композитора ми прагнемо втілити проект у життя в такий спосіб, щоб друковане видання стало не просто носієм інформації, а енергетичним згустком. Дотики до слів, зображень, мелодій мають давати відчуття, що ми не самотні у своїх стражданнях, що шляхом іронії і цинізму, сентиментальності і щирості ми можемо прорватися до того human touch який є запорукою пізнання сенсу людського життя.

Destiny exists and has no price, - стверджує автор роману DBC (Dirty but Clean) Pierre, чий візит у вересні 2012 року на Львівський літературний фестиваль, безумовно, стане точкою біфуркації багатьох літературних і соціальних процесів. 

Бюджет — 21 000 грн. Якщо сума внесків буде більшою, то надлишок буде пропорційно розподілено на гонорари, як додатковий бонус художникам та музикантам.

Видання та презентація книги «Світло згасло в Країні Див» Букерівського лауреата ДБС П’єра (DBC Pierre, “Lights out in Wonderland”) в Україні ФІНАНСУЄТЬСЯ З ТРЬОХ РІЗНИХ ДЖЕРЕЛ. Переклад, редагування, верстку, дизайн, візит автора на Форум видавців 12-16 вересня 2012 року профінансував Фонд  Ріната Ахметова «Розвиток України». Також фонд підтримав створення веб-сайту http://btrmiomax.com/ на підтримку книги, який уже працює. Видається роман власним коштом і його уже здано до друку.

Гонорарну частину для художників і музикантів, силами і талантами яких створюється 5 арт-об’єктів (по одному до кожного розділу роману), відео, музична композиція для фортепіано і віолончелі на основі твору та сценографія планується фінансувати Спільнокоштом на платформі ВЕЛИКА ІДЕЯ. Йдеться про вісім компонентів, загальний бюджет для реалізації яких складає 21 000 грн. Ці компоненти ми метафорично назвали тими енергетичними згустками, які зроблять книгу більш ніж просто носієм інформації, перетворивши її на особливий артефакт, на коштовний вініл літературного світу.

 

КОМАНДА

Галина Шиян, перекладач, автор концепту

Роберт Саллер, художник. «ЙЮЮХ», 115x140 см., полотно, акрил, люмінофор, 2012. Суперобкладинка. Оформлення розділів.

Яна Рациборинська, художник. «Сфінкс», електронний колаж, 2012. Ілюстрація до розділу «ЛОНДОН».

Маріанна Винар, художник. «Маґуро», 70х100 см., колаж, змішана техніка, 2012. Ілюстрація до розділу «ТОКІО».

Ольга Козлик, художник. «Колесо фортуни», 30х40 см. (2 шт.), майоліка, пігменти, глазур, 2012. Ілюстрація до розділу «БЕРЛІН».

Юлія Долинська, художник. «Рièce de résistance», 30х70 см., полотно, олія, 2012. Ілюстрація до розділу «БЕНКЕТ». Оформлення рецептів.

Катерина Бридун, художник. «Аmuse-morte», сутаж, ручна робота, 2012. Закладка.

Яна Іщук, композитор. "Інтоксикація", 2012, твір для фортепіанно і віолончелі на основі роману

Володимир Бедзвін, віолончель, прототип Ґебріела Броквелла, 178 см., 62 кг., 1988

Сергій Петлюк, сценографія, візуалізація та звук. 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 50 грн

  Ексклюзивне видання «КНИГИ ҐЕБРІЕЛА», - недрукованого раніше щоденника головного героя.

  17 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Ексклюзивне видання «КНИГИ ҐЕБРІЕЛА», - раніше недрукований щоденник головного героя + набір листівок з репродукціями творів мистецтва на основі книги та з фотографіями локацій.

  4 доброчинці

 • Внесок від 150 грн

  Книга «СВІТЛО ЗГАСЛО В КРАЇНІ ДИВ» з автографом автора ДіБіСі П'єра

  15 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Книга «СВІТЛО ЗГАСЛО В КРАЇНІ ДИВ» з автографом автора ДіБіСі П'єра, ексклюзивне видання «КНИГИ ҐЕБРІЕЛА» - недрукованого раніше щоденника головного героя та набір листівок з репродукціями творів мистецтва на основі книги та з фотографіями локацій.

  46 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Книга «СВІТЛО ЗГАСЛО В КРАЇНІ ДИВ» з автографом автора, ексклюзивне видання «КНИГИ ҐЕБРІЕЛА», - недрукованого раніше щоденника головного героя, набір листівок з репродукціями творів мистецтва на основі книги та з фотографіями локацій та УЧАСТЬ у закритому заході БЕНКЕТІ-МІСТИФІКАЦІЇ для вузького кола людей (письменників, музикантів, художників), які брали участь у реалізації проекту.

  1 доброчинець

  9 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Видання нового тому Європейського словника філософій

  Підтримайте та станьте частиною інтелектуальної події створення сенсів та утвердження європейських цінностей в Україні — видання українського тому «Європейського словника філософій».

  Костянтин
  Сігов
  • 32
  • 51
   днів
  • 0
   грн
 • Книжковий фестиваль "Book Space" у Дніпрі

  «Book Space» – це перша регулярна книжкова подія такого масштабу на сході України. Також це перший книжковий фестиваль, який ставить собі за мету стимулювати інноваційні підходи в книговиданні.

  Вікторія
  Наріжна
  • 75
  • 183
   днів
  • 0
   грн