100 %
 • 5 000зібрано (з 5 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Синя Вапа — український indie garage гурт. Ми збираємо гроші на запис нового студійного синглу «Нудьга».

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми відстоюємо ідею того, що українська музика може і має бути якісною. Незважаючи на те, що в теперешні часи не так то й легко займатися цією справою без сторонньої допомоги, ми винятково своїми силами намагаємось зробити внесок до україномовної рок-музики та культури.

За час свого існування ми зіграли у київскьому клубі, потім відкривали фестиваль «Захід» і звідти були запрошені на інший фестиваль — «Жорна». Щоб не сидіти склавши руки, ми дали самоогранізовний акустичний виступ просто неба, де була надзвичайно тепла і дружня атмосфера. Наш теперешній склад було сформовано у серпні цього року. Тепер у нашій команді колишній футболіст, скейтбордист і акробат. Перші двоє вивчають соціологію, останній — навчається на біологічному факультеті.

 

На сцені фестивалю "Захід" 

 

 

 

Наша мета

Ми просимо Вас підтримати нас у записі якісного синглу на одній з українських студій. Наш бюджет — 5 000 грн. Усі зібрані гроші будуть витрачені на запис, зведення та мастеринг треку. Якщо сума внесків буде більшою, додаткові кошти будуть витрачені на музичні інструменти та запис інших композицій.

Ми будемо щиро вдячні Вам за підтримку!

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 20 грн

  Ви отримаєте листівку від гурту із подякою + ваше ім'я буде занесено у список доброчинців, вас інформуватимуть про свіжі новини від нашого гурту.

  1 доброчинець

 • Внесок від 50 грн

  Вас буде запрошено на закритий квартирник гурту, присвячений виходу синглу + Ви отримаєте листівку від гурту із подякою + ваше ім'я буде занесено у список доброчинців, вас інформуватимуть про свіжі новини від нашого гурту.

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Ви зможете замовити пісню у нашому виконанні на квартирнику + Вас буде запрошено на закритий квартирник гурту, присвячений виходу синглу + Ви отримаєте листівку від гурту із подякою + ваше ім'я буде занесено у список доброчинців, вас інформуватимуть про свіжі новини від нашого гурту.

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Вас буде запрошено на одну з репетицій гурту+ Ви зможете замовити пісню у нашому виконанні на квартирнику + Вас буде запрошено на закритий квартирник гурту, присвячений виходу синглу + Ви отримаєте листівку від гурту із подякою...

  0 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви матимете можливість провести сніданок із Синьою Вапою + Вас буде запрошено на одну з репетицій гурту+ Ви зможете замовити пісню у нашому виконанні на квартирнику + Вас буде запрошено на закритий квартирник гурту, присвячений виходу синглу + Ви отримаєте листівку від гурту із подякою...

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ви матимете можливість з’явитися у дебютному кліпі Синьої Вапи! + Ви матимете можливість провести сніданок із Синьою Вапою + Вас буде запрошено на одну з репетицій гурту+ Ви зможете замовити пісню у нашому виконанні на квартирнику + Вас буде запрошено на закритий квартирник гурту, присвячений виходу синглу + Ви отримаєте листівку від гурту із подякою...

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Видання нового тому Європейського словника філософій

  Підтримайте та станьте частиною інтелектуальної події створення сенсів та утвердження європейських цінностей в Україні — видання українського тому «Європейського словника філософій».

  Костянтин
  Сігов
  • 32
  • 51
   днів
  • 0
   грн
 • SDG RELAY

  Станьте учасником спортивної естафети “SDG RELAY” заради 17 Глобальних цілей та фінансової підтримки освітніх програм з питань інновацій та підприємництва в Україні!

  Алевтина
  Пабст
  • 6
  • 100
   днів
  • 0
   грн