133 %
 • 27 865зібрано (з 21 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Видання книжки для дітей, в основу якої лягли справжні пригоди дівчинки Маґдалени, яка подорожувала через американські континенти і збирала казки.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Подорож дає змогу відірватися від рутини і поглянути на життя з іншого боку. Щиро посміятися з нього, а часом і засмутитися. Особливо цікавий досвід, якщо це мандрівка з дитиною, яка не так давно з’явилася на світ і ще не встигла до нього звикнути. Парадокси цивілізації, яку створили люди, на тлі первозданної і досконалої природи, вимальовуються особливо яскраво — і змушують добряче ще раз проаналізувати, до чого призводить в наші дні перетворююча діяльність людства.

Ця книжка унікальна тим, що її створило саме життя. Залишилося записати й упорядкувати всі події та пригоди, які сталися з героїнею «Казок...» Маґдаленою, у мандрівці через Північну, Центральну та Південну Америки. У 2010 році Маґдалена вирушила в подорож через 12 країн і територій: США, Мексику, Гватемалу, Гондурас, Нікарагуа, Панаму, Карибські о-ви, Колумбію, Еквадор, Перу, Болівію, Аргентину, і за рік дісталася до краю світу – Вогняної Землі. Звісно, в реальному житті її супроводжувала мама, автор проекту Діана Карпенко-Кантер.

А в книжковій історії, Різдвяного ранку Маґда просто виходить зі своєї хатки, де живе з батьками. Вона йде в гості до мудрого дідуся, котрий оселився на краю села, щоб послухати його різдвяну казку. У рюкзачку малечі — її губна гармоніка, кілька іграшок, книжки та улюблений маленький табуретик.

 

Що може трапитися з маленькою дитиною, якщо вона вийде з дому сама? Які тільки небезпеки не спадають на думку батькам: зіб'є машина, вкусить собака, дитина загубиться… Тим часом, усі діти знають, що за дверима дому на них чекає сила-силенна пригод: справжнє, незнане і загадкове ЖИТТЯ! З допомогою веселих колядників дівчинка дістається до помешкання дідуся. Слухаючи його казки, вона засинає. А прокидається вже на іншому континенті — у гігантському мегаполісі з будинками, які сягають хмар, місті Нью-Йорк. Щоб знайти дорогу додому, вона вирушає на пошуки мудреців — казкарів: у Мексиці зустрічає талановитого музиканта, на Карибських островах — старого індіанця племені Куна Яла, в Гондурасі — зірку шоу-бізнесу і т.д. Усі вони розповідають їй дивовижні історії свого народу і підказують подальший шлях.

Йдучи через континенти, Маґдалена отримує відповіді на свої дитячі, а часом дорослі «ЧОМУ?». Чому кактуси колючі? Чому бувають чорні люди? Чому в деяких країнах люди не їдять яблука з дерев, а ходять купувати їх в супермаркети? Чому на місцях пишних садів будують бетонні будівлі? Навіщо вигадали кордони? Чому пересушили ріки і купаються в душі? І чому мексиканці їдять чілі, коли сира цибуля така смачна?

 

Куди приведуть дівчинку її цікавість та щире захоплення світом, можна буде прочитати в «Казках народів світу, які збирає маленька Маґдалена».

Бюджет проекту складає 21 000 грн. Ця сума покриє витрати на редагування, переклад казок та ілюстрування. Проектом вже зацікавилися видавці. Тож є всі шанси, що решту витрат на гонорар дизайнеру, верстку та друк покриє саме видавництво. Якщо сума внесків перевищить вказану, надлишок піде на презентацію проекту в обласних центрах України та буде закладений у бюджет на наступну експедицію Маґдалени за казками в Азію.

Після видання книжки буде завершено постпродакшн серії дитячих фільмів про пригоди Маґдалени, які знімалися під час мандрівки дівчинки Америкою Анонс до першої, української, серії, можна подивитися вище. Також планується продовження — мандри Маґдалени в пошуках казок, в Азію, Африку та Європу.

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 10 грн

  Листівка з фото одного з місць, які відвідала маленька героїня, з логотипом проекту. На ваш смак і вподобання: пейзажі зелених схилів Анд, Карибський острів з трьома пальмами, рівнини Патагонії з дикими конями. Всі фото зроблені під час мандрівки друзями Маґдалени.

  32 доброчинці

  168 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Хенд-мейд намисто. Нещодавно Маґдалена навчилася робити оригінальне намисто своїми ручками. І з радістю зробить декілька для своїх друзів, що візьмуть участь і виданні книжки про її пригоди. З допомогою мами, звичайно :)

  10 доброчинців

  90 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Майстер-клас про мандри (з дітьми). Автор проекту Діана Карпенко-Кантер час від часу проводить майстер-класи для батьків про те, як організувати мандрівку з дитиною. Під час зустрічі ви зможете дізнатися, чому мандри - це найкращий спосіб пізнання світу для діток. А також, як правильно оформити документи для виїзду з дитиною за кордон, візи, як подбати про здоров'я малечі у незвичних кліматичних умовах, про безпеку, харчування, ночівлю. І головне - як цікаво організувати подорож саме з точки зору дитини. Для тих, хто ще не має дітей, але хоче мандрувати, інформація по організації подорожі також буде корисна. Майстер-клас проходитиме в Києві чи он-лайн по скайпу, як буде зручніше учасникам. Або ж за бажанням ви можете отримати дві попередні винагороди.

  3 доброчинці

  47 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Вихідні в мистецькому хуторі "острів Обирок" У вільний від мандрів час Маґдалена, разом з батьками і молодшою сестричкою, живе в мальовничому хуторі на Чернігівщині неподалік від гатьманської столиці - міста Батурин. За кілька останніх років тут пройшло багато фестивалів та різних мистецьких подій. Це місце - хутір, де всього близько 30 хаток, називається "острів Обирок", знаходиться біля соснового лісу й чистого озера. На території помешкання батьків Маґдалени є сауна і столітня хатка-мазанка для гостей, облаштова як хостел. Гарні вихідні (чи будні) на свіжому повітрі з ватрою, рибалкою та смачною домашньою їжею вам забезпечені. До того ж, господарі люблять приймати гостей і знайомитися з новими людьми. Особливо приємною ця зустріч буде для усвідомлення реалізації спільної справи.

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Меценат проекту Якщо хтось вирішить вкласти у видання "Казок Маґдалени" половину необхідної суми, це, звичайно, дуже швидко наблизить задум до втілення у реальність. Тому такій людині хочеться висловити подяку, як мінімум на сторінках книжки, з посиланням на ім'я доброчинця, як мецената проекту. До того ж ви отримаєте усі вище зазначені винагороди разом.

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки