143 %
 • 10 000зібрано (з 7 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Встановлення контейнерів для роздільного збирання сміття у мальовничих куточках України, особливо популярних серед вітчизняних та іноземних туристів.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Гадаю, кожного зачіпає за живе та, навіть, обурює, коли під час відпочинку у казковому місці натикаєшся на звалище зі скляних пляшок, ПЕТ-пляшок, поліетилену.

Більшість відпочиваючих на природі скаржиться на відсутність необхідних контейнерів, куди можна було б викидати сміття. А місцеві керівники жаліються на відсутність коштів для їх закупівлі.

Я  хочу зібрати кошти на встановлення контейнерів для роздільного збирання сміття у мальовничих куточках України, що користуються особливою популярністю серед туристів як з України, так і з закордону.

Зібравши 7000 грн спільнокоштом, я зможу реалізувати проект, хоча і у меншому масштабі. Також я щиро сподіваюсь на додаткові надходження.

За ці кошти буде закуплено частину контейнерів, проведено їх транспортування та монтаж. Інформаційні матеріали для відвідувачів про місце розташування цих контейнерів буде надруковано за додатково залучені кошти. Туристи отримуватимуть листівки під час перетинання кордону до національного парку.

Контроль за збереженням контейнерів в належному стані та організацію вивезення сміття мають забезпечувати місцеві відповідальні служби.

Першим місцем, де ми розташуємо контейнери та влаштуємо збирання ТПВ на постійній основі, стане національний природний парк "Подільські товтри" у Кам'янець-Подільську. Це дуже відоме та популярне серед туристів України та іноземців місце. Я проводила там ряд зустрічей з керівниками відповідальних органів та громадськими діячами. Ситуація із засміченням в цьому парку дуже критична та на сьогодні зовсім не вирішується. Реалізація проекту саме у Кам'янець-Подільську буде хорошим прикладом.

Мінімальна необхідна сума для реалізації проекту в одному парку чи заповіднику становить  25 000 грн.

У разі якщо ми зберемо удвічі, утричі більшу суму від мінімально потрібної (50 000 грн, 75 000 грн), то, відповідно, проект буде реалізовано у декількох місцях. Ми розглядаємо такі місця, як маршрут карпатського трамваю greentrain.com.ua; м. Яремче, яке знаходиться на території Національного Карпатського парку; Джуринський водоспад на Тернопільщині та Біле озеро на території Рівненського заповідника.

Кажуть, що нас мільйони. Успіх проекту залежить від кожного, хто приділить п'ять хвилин уваги та додасть свій внесок. 

Моя електронна адреса: drawbysheva@gmail.com
Моє місце роботи: Державне підприємство «Укрекоресурси»

Група у Facebook: Чисті перлини України/ Ukrainian Pure Pearls

Телефони:

+38 044 228 9 222
+38 050 735 73 31

None

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 20 грн

  Персональна листівка з краєвидами Подільських товтр та інших унікальних природних "перлин" України та подякою від автора проекту

  11 доброчинців

 • Внесок від 50 грн

  Книжка для дітей про правильне поводження зі сміттям "Чепурик - захисник довкілля"

  19 доброчинців

  81 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Екскурсія у Кам'янці-Подільському по екологічній стежці на території Національного парку "Подільські товтри"

  8 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Іменний безкоштовний вхід на всі відкриті заходи Міжнародного форуму "ECO-invest 2013" та екскурсія у Кам'янці-Подільському по екологічній стежці на території Національного парку "Подільські товтри"

  1 доброчинець

 • Внесок від 500 грн

  Іменний безкоштовний вхід на всі відкриті заходи Міжнародного форуму "ECO-invest 2013" та екскурсія з авторкою на будівництво проекту Індустріального еко-парку "Долина зелених інновацій" у м. Києві та екскурсія у Кам'янці-Подільському по екологічній стежці на території Національного парку "Подільські товтри"

  5 доброчинців

 • Внесок від 7000 грн

  Людині або компанії, що внесла на стільки вагому для реалізації проекту суму за її згодою буде висловлено подяку під час прес-конференції з приводу відкриття "Чистої перлини" та на друкованих інформаційних матеріалах про розташування контейнерів, що будуть розповсюджуватись серед відвідувачів.

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки