В Києві відбудеться гей-прайд

В Києві відбудеться гей-прайд

18 1 хвилина хв. читання
26.01.2012

З декларації події: «Ідея гей-прайду відповідає традиціям українського народу, якому притаманні такі риси, як волелюбство, намагання позбутися несправедливого соціального ярма, вміння продемонструвати силу свого характеру в рамках вуличних акцій».

 

Гомосексуали в Україні все ще позбавлені суспільного розуміння. Громадська думка українців вважає одностатеві сексуальні відносини такими, що є аморальними. Як свідчать дані телефонного опитування «Моральні віхи українців», проведеного Інститутом Горшеніна, сексуальні відносини між людьми одної статі засуджують 78,1% респондентів. Це в півтора рази більше, ніж статистика категоричного неприйняття подружньої зради, і вдвічі більше, ніж засудження абортів.

На цій хвилі активісти ЛГТБ рухів планують спровокувати якісну зміну розуміння ролі сексуальних меншостей в системі суспільно-моральних відносин. На 16–19 травня анонсовано проведення Міжнародного форуму-фестивалю ЛГБТ «Київ Прайд 2012». Подію приурочено до Міжнародного дня протидії гомофобії – 17 травня.

У декларації події зазначається: «Ідея гей-прайду відповідає традиціям українського народу, якому притаманні такі риси, як волелюбство, намагання позбутися несправедливого соціального ярма, вміння продемонструвати силу свого характеру в рамках вуличних акцій». Святослав Шеремет, член організаційного комітету «Київ Прайд 2012», доповнює цю заяву ремаркою: «Гомосексуальність — це передусім про любов, а не про секс». Організаційний комітет Міжнародного форуму-фестивалю ЛГБТ «Київ Прайд 2012» очікує на розуміння Київської міської державної адміністрації в питанні проведення гей-прайду в столиці.

Зображення (СС) - gaelx. Слідкуйте за  ВЕЛИКОЮ ІДЕЄЮ у мережах Facebook  та Vkontakte

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Внезапная свобода может убить. Метамодернистка изучает границы ответственности за вмешательство.