Колекції - це багатостороннє висвітлення актуальних тем, сучасних явищ і змістовних подій, з метою посилення розуміння їх впливу і ролі в нашому житті.
Практики – це журнал соціальних інновацій. Спільний простір для міркування та взаємодії з колективним знанням. Читайте про тенденції, які формують індустрії соціальних сервісів, креативного підприємництва та інноваційних екосистем.
Майбутнє належить відважним і щирим
Iryna Solovey
Синергія талантів
Лена Поддяченко
6.03.2022
Радник: примноження потенціалу
Лена Поддяченко
6.03.2022
Підприємець: реалізувати експерименти та розробляти моделі
Лена Поддяченко
6.03.2022
Освітянин: навчатися з середовища
Лена Поддяченко
6.03.2022
Мислитель: розуміти свою картину світу та свої потреби
Лена Поддяченко
23.02.2022
Більше

Коли я наважилась зібрати до купи різної глибини думки в цей текст, стало відомо про загибель воєнного кореспондента Олександра Махова в дев’ятирічній війні Росії з українцями, що з 24 лютого 2022 року перейшла в повномасштабну агресію на всій території країни. Протистояння загарбницьким діям РФ ведеться об’єктивно на полі бою, суб'єктно на дипломатичному рівні та сутнісно у духовному вимірі. Це тотальна війна, якої ми не бажали, і в ній є роль для кожного, хто шанує і відстоює гідність, свободу і суверенність України. 

Пізніше цього ж дня приходить новина, що в Маріуполі загинула Наталія Луговська, психологиня полку «Азов», що  віддано продовжувала справу сина, який захищав Україну від РФ від 2014 року, боронив Широкине і Маріуполь. 2018-го Юрій загинув 23-річним від кулі російського снайпера під Водяним на Донеччині. Олександр і Наталя, смертю подолали смерть і вічно житимуть в наших серцях, як люди, що обрали волю. 

Герою слава! Героїні Слава!