Керівництво Херсонщини вигадало проект модернізації і запросило найпрогресивніших людей світу.

 

Херсонська обласна адміністрація разом з партнерами запустила проект «Конкурентоспроможна Херсонщина». В першу чергу - це комунікативний майданчик між інвесторами, ідейниками низових реформ та керівництвом області. Проект позиціонується як форма виведення регіону на новий рівень розвитку. Його програмними тегами є «конкуренція» та «співробітництво».

Як говориться у амбітній візитці проекту, його мета – «в умовах транснаціональних процесів перетворити Херсонську область в територію випереджаючого розвитку нового типу в рекордно короткі строки». В своєму звернені очільник регіону Микола Костяк уточнює: «... формування критичної маси творчих, підприємливих, оптимістично налаштованих особистостей, здатних до вироблення спільного бачення стратегії та перспектив розвитку Херсонської області», гучно резюмувавши: «Херсонщина відкрита для найпрогресивніших людей світу!».

Стратегічний ресурс «Конкурентоспроможна Херсонщина» формує візію краю, відкритого до реформ. Акцент розвитку зводиться до нових економічних моделей. Наприклад, туристичний потенціал переосмислюється через класифікацію туристичних моделей: етнічний, фестивальний, екологічний туризм. Реформи регіону ж описані в формі коротких, доступних і дещо узагальнених філософій галузей. Подібне зведення політичних стратегій до простих мотивів, як вважається, зможе підвищити інвестиційний потенціал Херсонщини.

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Бути значить робити. Досягати значить ставати. Іти на зустріч невизначеності значить відважно жити. Перемагати значить іти по кроку за раз до мети, не відстаючи в марафоні без відміряної дистанції ні на крок, щоб зрештою випередити ворога на півкорпусу.