Керівництво Херсонщини вигадало проект модернізації і запросило найпрогресивніших людей світу.

 

Херсонська обласна адміністрація разом з партнерами запустила проект «Конкурентоспроможна Херсонщина». В першу чергу - це комунікативний майданчик між інвесторами, ідейниками низових реформ та керівництвом області. Проект позиціонується як форма виведення регіону на новий рівень розвитку. Його програмними тегами є «конкуренція» та «співробітництво».

Як говориться у амбітній візитці проекту, його мета – «в умовах транснаціональних процесів перетворити Херсонську область в територію випереджаючого розвитку нового типу в рекордно короткі строки». В своєму звернені очільник регіону Микола Костяк уточнює: «... формування критичної маси творчих, підприємливих, оптимістично налаштованих особистостей, здатних до вироблення спільного бачення стратегії та перспектив розвитку Херсонської області», гучно резюмувавши: «Херсонщина відкрита для найпрогресивніших людей світу!».

Стратегічний ресурс «Конкурентоспроможна Херсонщина» формує візію краю, відкритого до реформ. Акцент розвитку зводиться до нових економічних моделей. Наприклад, туристичний потенціал переосмислюється через класифікацію туристичних моделей: етнічний, фестивальний, екологічний туризм. Реформи регіону ж описані в формі коротких, доступних і дещо узагальнених філософій галузей. Подібне зведення політичних стратегій до простих мотивів, як вважається, зможе підвищити інвестиційний потенціал Херсонщини.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Вкладаючи кошти в культурний проект, який репрезентує країну як простір, що народжує зірок світового мистецтва, спонсори інвестують у власний успіх, бо позитивний імідж держави, де існує успішна, цікава всьому світу художня сцена – це найкращій шлях до поліпшення іміджу національного бізнесу на міжнародному ринку.