У Вінниці вдруге проведуть акцію «СтопХам!» проти нахабства автомобілістів.

3 квітня об 11:00 у Вінниці пройде чергова акція «СтопХам!». Вуличні активісти наноситимуть наклейки на автомобілі, припарковані в пішохідних зонах чи на газонах. Стартуватиме хода на вулиці Соборній біля МакДональдс. 

Це вже друга подібна акцій у Вінниці, минула відбулася у лютому поблизу Облдержадміністрації та міського суду. Також в минулому році подібні громадські рейди відбувалися у Львові та Києві. Під час них активісти клеїли на автомобілі-порушники наклейки з написом «Мені плювати на всіх! Паркуюсь, де хочу!».

Корінням подібних ініціатив є рух «СтопХам!», котрий веде аналогічну діяльність в Росії. Результати своєї роботи рух викладає в інтернеті. На цьому відео активісти ліплять наклейку на Майбах.  

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Соціальні інновації – це безперервна структуралізація і переструктуралізація тієї арени, на якій люди виконують ті чи інші дії, намагаючись знайти рішення проблем і завдань, що постають перед ними.