В Україні чоловіки щомісяця отримують зарплату майже на 1000 грн. більше, ніж жінки.

Середня зарплата жінок в Україні – 2661 грн., тоді як чоловіків – 3429 грн.

Про це повідомляють данні Державного комітету статистики за 2012 рік. Принцип нерівності актуальний для всіх галузей економіки, окрім найменш оплачуваної – рибного господарства.

Ті, хто народилися в Україні чоловіком, щомісяця отримують на 220 грн. більше за жінок в сільському господарстві, на 250 – в освіті, на 450 – в будівництві, на 500 – в торгівлі, на 1200 – в промисловості, на 1500 – в культурі та спорті. Найбільшим чином в грошовому еквіваленті нерівність проявляється в фінансовій сфері, де чоловіки заробляють на 2200 грн. більше, ніж жінки. Також показово, що в органах державної влади місячна зарплата чоловіків на 500 грн. вище за зарплату жінок.

Інфографіка Центру дослідження суспільства, фото на заставці – Феміністична офензива

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Що є правдою найближчого можливого майбутнього? Чи розпізнають сучасники цей час як епоху Взаємостановлення? Люди усвідомили вразливість моделей, які організовує унормованість уявного ідеального? Чи справді конкуренція між ідеальними концепціями породжує насильство і звужує простір зарадності? Як змінюються ланцюги зворотного зв’язку в світі? Війна гасне і забирає з собою нерівність? Люди відкрили собі себе?