Як велосипедисту пересуватись безпечно у темряві?

Двоє американців з Сан-Франциско розробили елегантну систему освітлення для велосипеда, яку назвали Revolights.

Система являє собою світлодіодні кільця, які кріпляться до ободів велосипедних коліс. Під час руху в темряві самі колеса стають фарами, що випромінюють світло попереду та позаду велосипеда.

Завдяки вбудованому механізму орієнтації світлодіодів, підсвічуються лише відповідні частини коліс. Білі ліхтарі на передньому колесі призначені для освітлення шляху, червоні на задньому – для забезпечення видимості велосипеда на дорозі.

Порівняно зі звичайними ліхтарями, що кріпляться на шлем чи раму і світять в одному напрямку, світлодіоди Revolights створюють 360-градусну ілюмінацію. Це забезпечує значно кращу безпеку велосипедисту, тому що робить його помітнішим на дорозі, наголошують розробники. 

Зараз проект збирає гроші на платформі Kickstarter.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Найбільша проблема на сьогодні – це нерозуміння людей, що сміття та навколишнє середовище – наш спільний ресурс. Керувати спільним ресурсом українців ніхто не вчив.