Громадський сектор вдається до нових методів боротьби з корупцією. 

Політична партія Демократичний Альянс оголосила публічне «полювання» на мерів-корупціонерів українських міст. Тому, хто доведе причетність високопосадовця до корупційний схем, обіцяють грошову винагороду в 50 000 гривень.

«Шанси успішно бити корупцію в цій країні рекордно низькі, — каже голова партії Василь Гацько, — І в нас два варіанти: забити, або робити і з кожним новим важко здобутим успіхом їх більшими. Ми лише шукаємо тих, у кого в голові ті самі наміри, що й в нас, а в серці така ж готовність діяти. Це не масовий продукт. Це ініціатива для одиниць у нашій країні».

Громадянам, що знайдуть в собі сміливість публічно виступити проти крадіїв міських бюджетів, партія обіцяє організаційну та інформаційну підтримку.

Грошову винагороду Демократичний Альянс виділить з антикорупційного бюджету, який партія зібрала від громадян у 2012 році. 

Про свою готовність діяти оргкомітет ініціативи закликає завчасно повідомити на адресу [email protected].

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Людський розум — природжений картограф, казав Антоніо Дамасіо.