Іспанці зняли фільм про радянських космонавтів через систему народного фінансування. Зібрали майже 500 тисяч євро.

23 травня в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться українська прем’єра фільму «Космонавт», що був створений за фінансової участі понад 5 тис. доброчинців. Іспанська стрічка побудована на міфах часів холодної війни і розповідає історію кохання на фоні фантастичної космічної експедицію «совєтів» на місяць.

Втім, головна унікальність роботи не у сюжеті, а у способі її виготовлення і дистрибуції. Для фінансування фільму його авторська група Riot Cinema Collective використала спільнокошт. Вкласти гроші у фільм і заодно стати його співпродюсером міг кожен бажаючий. Мінімальним внесок у проект становив лише 2 євро. Таким чином до створення фільму долучилися понад 5 тис. осіб, яким вдалося зібрати 482 тис. євро.

«Космонавта» вже викладено авторами в мережу, а його публічний показ може організувати будь-який ентузіаст – для цього потрібно просто зв’язатися з авторами фільму. 

Подивитися «Космонавта» можна також на сайті фільму за системою «Плати скільки хочеш».

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Соціальні інновації – це безперервна структуралізація і переструктуралізація тієї арени, на якій люди виконують ті чи інші дії, намагаючись знайти рішення проблем і завдань, що постають перед ними.