100 слів: Чим менше коліс, тим менше жиру

100 слів: Чим менше коліс, тим менше жиру

148 1 хвилина хв. читання
22.05.2013

Автомобілі з’їдають до 20% сімейних бюджетів, псують повітря, призводять до астми та ожиріння.

Велосипеди – це не лише дешевший та екологічний вид транспорту, але й засіб залишатися здоровим. У наш час, за даними Грінпіс Росії, 90% американців їздять на роботу на автомобілі і лише 6% – на велосипеді. При цьому 70% їхніх поїздок не перевищують навіть 3 км. У першу чергу це позначається на здоров’ї, адже пасивний спосіб життя шкідливий не менше куріння.

Можна порівняти Америку з Німеччиною, де велосипедами користуються в 9 разів інтенсивніше, а вартість палива набагато вища. Серед американців майже втричі частіше, ніж у німців, зустрічається ожиріння.

За перший рік їзди на велосипеді людина може схуднути на 6 кг. А додаткові 30 хвилин велосипедної їзди на день дозволяють економити 544$ на рік на медичну допомогу.

У велосипедів є й інші відомі переваги. Дослідження у Франції показали, що в години пік велосипеди рухаються на 50% швидше за автомобілі. На місці одного припаркованого авто здатні розміститися 20 велосипедів.

Вибір на користь велосипеду – питання не престижу, а здорового глузду.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Переконуйте інших у життєзарадності свого бачення, і не забувайте вислухати їх, задля спільного виваженого результату.