04:35 - фотокнига про людей з історією, про людей-героїв

 04:35 - фотокнига про людей з історією, про людей-героїв

13%

33 доброчинці

50 227зібрано (з 373 333 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

«04:35» – перша фотокнига з портретами та історіями жителів Чернігова, які лишалися та боронили блокадне місто в лютому – березні 2022 року під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  «О 04:35 ранку 24 лютого 2022 року в Чернігівській області пролунали перші вибухи. Російські війська обстріляли прикордонну заставу у селі Дніпровське, з цього почалась широкомасштабна війна для Чернігівщини», – приблизно так описуватимуть ті події у підручниках з історії російсько-української війни.

  Історики відновлять хронологію подій, напишуть про руйнування та боротьбу за незалежність України. Та чи будуть на сторінках цих підручників історії людей, які боронили своє місто? За кожним із 38 днів блокади стояли тисячі жителів Чернігова, їхні вчинки та жага до свободи.
  Розповісти історії чернігівців, які лишалися в оточеному ворогом місті, прагнув місцевий фотограф Влад Спешилов. Наша книга є продовженням його цифрового проєкту.

  Ми хочемо перенести його із діджитал-платформ, де з часом він ризикує «загубитися», у друковану фотокнигу.  «04:35» – фотокнига, що покаже портрети та розповість історії близько сотні мужніх жителів Чернігова, які обрали залишитися та робили усе, щоб місто не впало перед навалою росіян.

  Ми не намагаємося оцінити чи порівняти вагомість вкладу кожного. Наша мета – показати єдність та згуртованість чернігівців. Серед учасників проєкту: громадські діячі, волонтери, пересічні громадяни, діти, медики, поліціянти, рятувальники, працівники критичної інфраструктури і, звичайно ж, військові.

  Людей, які стали героями проєкту, обирали самі ж чернігівці: на прохання Влада у коментарях в соцмережах вони лишали згадки про тих, кого вважали гідними участі. Так проєкт лишався чесним та модерованим самими ж свідками тих подій.  Фото супроводжуватимуться короткими історіями цих людей двома мовами – українською та англійською.

  Книга матиме окрему сторінку із переліком усіх благодійників, які долучилися до її створення, незалежно від суми донату.
  Тираж «04:35» – 500 примірників. Аби зверстати та надрукувати її нам потрібно 403 тис. 333 грн. Ми хочемо розповсюдити її Україною та за кордоном, а всі зібрані кошти з її дистрибуції використати на придбання автомобіля для одного з військових підрозділів Чернігівщини. Таким чином, всі разом ми покажемо світу незламних чернігівців та допоможемо армії.


  ДОЛУЧАЙТЕСЯ до збору!  Винагороди

  Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

  • Внесок від 1 грн

   Імена усіх благодійників та благодійниць, які долучаться до збору на книгу, будуть розміщені наприкінці книги в окремому блоці. Порядок розміщення згадок відповідатиме часу надходження донату.

   0 доброчинців

  • Внесок від 150 грн

   Ми пропонуємо одну із чотирьох автомобільних наліпок на вибір. Макети можна побачити на зображенні. Впевнені, що вона буде нагадувати вам про участь в цьому зборі.

   6 доброчинців

   44 залишилось

  • Внесок від 300 грн

   Ми розробляємо тематичний стікер пак "Чернігів" і пропонуємо вам його обрати як винагороду за донат від 300 грн.

   6 доброчинців

   44 залишилось

  • Внесок від 3000 грн

   Ви можете обрати своєю винагородою примірник книги, зробивши донат від 3000 грн.

   2 доброчинці

   8 залишилось

  • Внесок від 10000 грн

   За донат від 10000 грн ви можете обрати собі цю винагороду. Ми будемо проводити закриту презентацію книги "04:35" для людей, чиї історії будуть розміщені в фотокнизі. Ви ж зможете до неї долучитися.

   1 доброчинець

   4 залишилось

  • Внесок від 5000 грн

   Ми для вас маємо унікальну пропозицію. Зробивши донат від 5000 грн ви можете отримати одну з трьох книг, які будуть мати автографи усіх її героїв.

   1 доброчинець

   0 залишилось

  Контакти проєкту

  Соціальні мережі та інші посилання проєкту

  Спільнокошт

  Внески доброчинців у проєкт

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  13 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту