21 %
 • 5 261зібрано (з 25 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Чотиримісячна експедиція влітку 2013 року на мотоциклі Дніпро-11 з коляскою на 20 000 кілометрів через Україну, Казахстан, Монголію, Росію з метою розповісти про українську культуру жителям Азії

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

На початку червня 2013 року стартує чотиримісячна мотоекспедиція «Дніпром до Байкалу».  Її учасники — ми, Петро Буяк та Юля Плисюк, — пара із Івано-Франківська, найбільшим захопленням якої є подорожі. Наша основна ціль цього літа — 20.000 кілометрів через Азію.

 
 
Маршрут мотоекспедиції на карті

Подорож на українському Дніпро-11 через Монголію до Байкалу — наша найзаповітніша мрія. Та ми не з тих людей, хто їде закордон просто відпочити. Ми любимо Україну та її традиції і тому всюди із захопленням та ревністю розповідаємо все, що про неї знаємо.

Найвідоміша риса українців — щедрість, яка завжди проявляється бажанням нагодувати гостя. Ми будемо гостями у Росії, Казахстані та Монголії, та все одно проявимо українську привітність та пригощатимемо найсмачнішими стравами власного приготування усіх, кого зустрінемо.

 

Заготовки сушених овочів, яких не вирощують у Азії, для приготування українських традиційних страв

Доки ми готували відеоролик, продовжували працювати над підготовкою мотоекспедиції і все більше людей цікавляться нею та бажають долучитися.

Допомогти показати грані української культури нам пообіцяли дітлахи — учні івано-франківської школи хенд мейду "Баобаб". Вони виготовлять прикраси із бісеру, а також дитячі іграшки в національному стилі, які ми повеземо в якості сувенірів жителям Азії.

Також закордоном ми представимо ковальське мистецтво в Україні — ковалі із усіх регіонів виготовлять цікаві пам'ятні подарунки для байкерських клубів, журналістів та організацій, в яких ми побуваємо.

Художнє мистецтво України ми також повеземо в дарунок у вигляді картин від знаного на Західній Україні художника Яреми Стецика. Впевнені, що картини із зображеннями природи, типової архітектури, побуту українців, а також із мотивами від гурту Перкалаба, прикрасять домівки в Азії.

 

Художник Ярема Стецик з дружиною демонструє ескіз картини

 

Самі ми теж не ликом шиті, можемо і казку розповісти, і пісню заспівати, то ж без сумніву залишимо позитивну згадку та добрі стосунки для дружби між Казахстаном, Монголією, Росією та Україною. Адже як ще можна пізнати країну, як не через її людей. Тому ми організуємо близько п'ятнадцяти прес-конференцій у найбільших містах нашого маршруту, де розповімо про Україну та її відчайдушний, мудрий та талановитий народ.

Так само і ми пізнаємо Азію сповна і всі ці враження, фото та відео-матеріали привеземо із собою для Вас. Ми змонтуємо пізнавальний фільм, який буде цікавим і людям, які хочуть дізнатись про інші країни, і туристам, щоб перейняти досвід тривалої мандрівки територією Азії, і мотоциклістам-відчайдухам, що хотіли би здійснити подібний пробіг. Цей фільм разом із фотовиставкою ми продемонструємо у найбільших містах України, де безпосередньо усім відвідувачам розповідатимемо про пригоди Дніпра, що дістався аж до Байкалу.

На зібрані кошти ми хочемо придбати фототехніку, за допомогою якої зможемо відзняти якісні фото та відеоматеріали. Ми зупинили свій вибір на фотоапараті Panasonic Lumix DMC-GH3 body із об’єктивом Lumix G VARIO 14-140/F4.0-5.8, тому що це універсальний фотоапарат із професійним відео Full HD якості. Він компактніший за дзеркальні відеокамери, що суттєво в подорожі, але при цьому має якісний автофокус в режимі відео та оптичну стабілізацію зображення, що важливо для репортажної відеозйомки.

 

Сподіваємося на вашу підтримку та будемо вдячні за допомогу у реалізації проекту.

Контактні дані:

Наша сторінка у Facebook

Наша сторінка у ВКонтакте

Електронна пошта: dnipromdobaykalu2013@gmail.com

Телефони:

Петро Буяк
тел.: +380 (93) 640-71-85
Юля Плисюк
тел.: +380 (68) 847-03-75

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 20 грн

  Фото одного з місць, які ми відвідаємо. На Ваш вибір - відомий монумент, цікава визначна будівля, або ж пейзаж з Чаринського каньйону чи Монгольського степу. Фотокартка із підписом та персональною подякою від учасників. На Вашу електронну адресу також вишлемо анонс-запрошення на фотовиставку.

  8 доброчинців

  492 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Листівка, куплена в одній з країн нашого маршруту на Ваш Вибір: Росія, Казахстан, Монголія. Персонально підпишемо та щиро подякуємо! На Вашу електронну адресу також вишлемо анонс-запрошення на фотовиставку.

  9 доброчинців

  491 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Диск із найкращими фотографіями, які ми зробимо протягом мандрівки. Це будуть і пейзажі, і цікаві люди, яких ми зустрінемо, і все-все, що трапиться на шляху. Висловимо подяку у титрах фільму про подорож. На Вашу електронну адресу також вишлемо анонс-запрошення на фотовиставку.

  5 доброчинців

  245 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Диск із відзнятим фільмом про мотоекспедицію. Висловимо подяку у титрах фільму. На Вашу електронну адресу також вишлемо анонс-запрошення на фотовиставку.

  2 доброчинці

  148 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Диск із відзнятим фільмом про мотоекспедицію. Висловимо подяку у титрах фільму. На Вашу електронну адресу також вишлемо анонс-запрошення на фотовиставку. На Вашому диску буде також персональне відео-привітання із визначного місця на Ваш вибір по нашому маршруту.

  0 доброчинців

  30 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Oleksandr
  Elkin
  • 384
  • 183
   днів
  • 0
   грн
 • Дитяча програма Другої бієнале молодого мистецтва

  Дитяча програма Бієнале молодого мистецтва створює умови для нових художніх висловлювань та інтегрує твори дітей, юних митців і мисткинь у велику подію сучасного мистецтва України

  Ольга
  Філоненко
  • 121
  • 50
   днів
  • 0
   грн