Двоколісні хроніки-4: Чорно-білі історії

 Двоколісні хроніки-4: Чорно-білі історії

34%

57 доброчинців

9 208зібрано (з 26 500 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Велосипедна етнографічна експедиція музикантів гурту Фолькнери від Чорного до Білого моря. Мета - пошук маловідомих народних пісень України, Білорусі, Росії та Фінляндії, створення фільму.

Чи є щось, що поєднує Чорне та Біле море, не зважаючи на протилежність кліматів та назв? Що може бути спільного між людьми на величезному просторі, який розділяє ці моря? Яких пісень співають на «гарячому» чорноморському узбережжі, а яких – на холодному біломорському?

З такою цікавістю, ми, музиканти київського етно-альтернативного гурту Фолькнери, хочемо вирушити на велосипедах в чергову етнографічну експедицію, везучи з собою привіт від рідного Чорного моря – Білому, та сподіваючись, що останнє стане таким же рідним, і  хтозна – можливо трішечки теплішим :).

 

Ми не долаємо цю відстань «на рекорд» – ми їдемо зустрічатися з людьми, говорити з ними, збирати їхні пісні та навзамін співати їм своїх, слухати їхніх життєвих історій, обрамлених пожовклими від часу чорно-білими світлинами, історій простого і складного людського життя між чорним і білим – історій, яких більше не буде в майбутньому. У світі, що так стрімко і кардинально змінюється, все буде вже інакшим. 

 

Отже, в ході експедиції (20 травня – 24 липня) ми будемо зустрічатися з людьми-носіями раритетних, автентичних зразків пісенного фольклору України, Білорусі, Росії та Фінляндії, все буде фільмуватися та записуватися. Наш маршрут пролягатиме різними шляхами – від бездоріжжя до автострад, різними населеними пунктами – від «забутих Богом» найменших сіл до багатотисячних міст. Довжина маршруту – 3380 км. Тривалість експедиції – 65 днів. По закінченні експедиції (липень – грудень) ми займемось обробкою накопичених матеріалів, змонтуємо фільм та поповнимо концертну програму Фолькнерів експедиційними піснями. І врешті презентуєморезультат проекту – фільм «Двоколісні хроніки – 4: Чорно-білі історії» разом з концертом Фолькнерів та фотовиставкою в багатьох містах України (січень – березень 2014).

Всі зібрані матеріали етнографічної експедиції будуть розміщені для вільного доступу на майбутньому сайті проекту, бо ми переконаніщо скарби народної культури належать усім людям рівною мірою, а не лише фольклористам.

 

 

Отриману фінансову допомогу плануємо використати за двома призначеннями:

1.      Створення сайту проекту «Двоколісні хроніки», де у вигляді систематизованого каталогу (за регіонами, жанрами та назвами, аудіо та відео) у вільному доступі будуть розміщені всі записи з усіх наших експедицій. 

2.      Оновлення відеотехніки. Всі попередні фільми ми знімали на бюджетну любительську відеокамеру, яка, на жаль, після тисяч кілометрів, нерідко екстремальних умов, уже віджила своє. Постала потреба у новій апаратурі і ми бажали б придбати камеру Sony HXR-MC50P.

Дякуємо всім, хто переймається збереженням народної культури у глобалізованому світі. 

Детальнішу інформацію про серію проектів «Двоколісні хроніки» та про гурт Фолькнери Ви можете переглянути у блозі проекту.

 

Наші контакти:

[email protected]

+380984977528 (Володимир)

+380931244559 (Ярина)

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Кожному благочинцю ми з вдячністю надішлемо листівку з автографами учасників експедиції з найкращих місць нашого маршруту.

  18 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  В числі перших отримаєте майбутній альбом гурту Фолькнери (компакт-диск буде створено через деякий час після експедиції) з добрими словами музикантів.

  10 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Ваше ім'я буде вказано у титрах майбутнього фільму «Двоколісні хроніки – 4: Чорно-білі історії». Також ми раді будемо запросити Вас на презентацію фільму + концерт.

  5 доброчинців

 • Внесок від 5000 грн

  Ваше ім'я буде вказано у титрах фільму. Винагороди всіх попередніх категорій.

  0 доброчинців

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту