Кінофестиваль Ровер

 Кінофестиваль Ровер

100%

158 доброчинців

26 373зібрано (з 25 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Надихаючий кінофестиваль подорожуватиме Україною. Генерація електроенергії, крутячи педалі, та перегляд найкращих короткометражок про велосипеди, урбан-рух та позитивні зміни у світі.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Bicycle (англійською), rothar (ірландською), Fahrrad (німецькою), kolo (словенською), bicicleta (іспанською), Sykkel (норвезькою), велосипед (українською), а у Львові велосипеди називають РОВЕРАМИ!

Ми робимо кінофестиваль, який надихає, вражає і змінює уявлення про взаємодію зі світом, а також спонукає до здорового способу життя та активної участі у житті міста.

Ми будемо генерувати енергію крутячи педалі, дивитись фільми, дискутувати, показуватимемо  міську  веломоду, робити ровер із дрантя, проведемо ряд флешмобів, створимо фотовиставку «Велосипеди та їх люди», а також пройдемось великим велопарадом по місту.

Кінофестиваль Ровер почнеться у Львові, але ця ідея належатиме всій Україні, бо велогенератори та решта техніки завдяки компактності зможуть приїхати у ваше місто.

Будь-хто бажаючий зможе сісти  на ровер і взяти участь у генерації енергії!

Загальний бюджет проекту складає 60 тис грн.  На ці гроші ми придбаємо повний комплект необхідного для трансляції обладнання: проекційну, звукову апаратуру, а також побудуємо  велогенератори.  Окрім Спільнокошту ми ведемо переговори з  кількома меценатами та фондами.

На здобуті через Спільнокошт гроші (25 тис грн.) буде збудовано 10 велогенераторів та куплено частину аудіо-проекційної техніки. Ні, постерів, ні флаєрів друкувати не будемо. Вся інформація про фестиваль буде поширюватись в мережі Інтернет, на трафаретах і на постерах з-під використаних картонних коробок, створених  власноруч.

Після успішного старту у Львові, наш проект подорожуватиме містами Західної України (Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород), ви також зможете запросити нас у своє місто! Ми з радістю поділимось нашою ідеєю та подивимось фільми, відібрані мистецькою формацією Wiz-Art,  разом з вами!

Окрім фестивалю велогенераційні установки можуть використовуватись протягом року під час інших освітніх, розважальних проектів з метою популяризації та демонстрації позитивного заангажованого ставлення у покращенні стану довкілля. 

Наша ініціативна група не зупинятиметься, ми плануємо встановлення стаціонарних велогенераторів на вулицях Львова (і, ймовірно, інших міст), які можна буде використовувати, аби зарядити свій мобільний телефон, лептоп чи іншу техніку.

Ідея Кінофестивалю Ровер об’єднала активних та прогресивних львів’ян, які представляють різні середовища: мистецька формація Wiz-Art, що проводить один з найбільших кінофестивалів в Україні,  платформа урбан-руху Lypneva.com, ІТ- фестиваль Decoded, Асоціація Велосипедистів Львова, веломайстерня Franky Custom, Cycle Chic…  а також інших небайдужих жителів міста.

Нас об’єднує спільна мета – зробити наше місто кращим для його жителів, створити прецедент і реалізувати насправді інноваційну практику в Україні – генерацію електроенергії для перегляду кінострічок.

Ми віримо, що культурні та соціальні ініціативи здатні змінювати масову свідомість. Ми хочемо, аби більше людей, надихнувшись нашим прикладом і прикладом героїв наших фільмів, пересіли на велосипеди.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 20 грн

  Ми вам дуже дякуємо! Ви отримаєте листівку подяки на свою пошту. Приходьте покрутити педалі з нами!

  26 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Ми вам дуже дякуємо! Ви отримаєте лінк на завантаження плакату "Велосипедна еволюція” у широкому форматі для окраси вашого дому, а також 1 абонемент на всі події фестивалю! Крутіть разом з нами!

  30 доброчинців

 • Внесок від 150 грн

  Ви отримаєте лінк на завантаження плакату "Велосипедна еволюція” у широкому форматі для окраси вашого дому та ФУТБОЛКУ або ЕКОСУМКУ мистецької формації Wiz-Art "Всесвіт" !

  9 доброчинців

  11 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Ви отримаєте лінк на завантаження плакату “Велосипедна еволюція” у широкому форматі для окраси вашого дому, абонемент на двох осіб на всі події фестивалю

  12 доброчинців

  28 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  абонемент на двох осіб на всі події фестивалю, безкоштовний прокат двох вінтажних велосипедів на 24 год. з пікніком на дві особи, першочергове право на генерування енергії під час фестивалю

  3 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  спеціальна ВЕЧЕРЯ для вас та 3 ваших друзів з командою організаторів кінофестивалю Ровер із смачною розмовою про фільми, велосипеди та мистецтво

  0 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  права на брендування одного з роверів, що візьмуть участь у велогенерації, 15 персональних запрошень на приватний попередній перегляд фільмів, 30 абонементів на кінофестиваль Ровер

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Альтернативний путівник по Івано-Франківську від Центру культурного менедженту, а також один абонемент на всі події кінофестивалю!

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Альтернативний путівник по Донецьку від Центру культурного менедженту, а також один абонемент на всі події кінофестивалю!

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Альтернативний путівник по Києву від Центру культурного менедженту, а також один абонемент на всі події кінофестивалю!

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Альтернативний путівник по Одесі від Центру культурного менедженту, а також один абонемент на всі події кінофестивалю!

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Альтернативний путівник по Львову від Центру культурного менедженту, а також один абонемент на всі події кінофестивалю!

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Фотосесія нашої улюбленої фотографині, випускниці Академії фотографії у Кракові, Христини Камінської http://www.hrystiakaminska.com для однієї або двох осіб

  2 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту