100 %
 • 3 146зібрано (з 3 115 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Зведення індіанського тіпі для дитячого майданчика, майстерень та краси Міжнародного мистецького фестивалю «АртПоле. Звуки/дії у просторі»

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

10-14 липня домівкою фестивалю «АртПоле. Звуки/дії у просторі» стане село Уніж у Дністровському каньйоні. Один із улюблених майданчиків публіки - Велика Галявина посеред фестивальної території: вдень - місце проведення майстерень, ввечері - глядацька зала перед великою сценою. 

АртПоле Велика Галявина

Цього року на Великій Галявині відбуватиметься більшість заходів дитячої пограми. Діток на АртПолі завжди багато - є й такі, що виростали разом із фестивалем :) 

 

Фото © Вадим Куликов

Практичні питання - захист від дощу та спеки - хочеться вирішити творчо та естетично... Наприклад, з допомогою тіпі. Традиційне переносне помешкання мудрих індіанців надійно захищає від погодніх сюрпризів і в той же час гармонійно вписується у природне середовище. Серед переваг - водонепроникність, гарна вентиляція, мобільність. А скільки радості живописна споруда принесе малечі!

Зведення тіпі - це ціла технологія, що включає підготовку та установку дерев'яних опор, пошиття та напинання покриття, і в АртПолі є спеціалісти для такої роботи. Вказані кошти будуть використанні якраз на придбання спеціальної тканини для зведення аналогічного індіанському тіпі.

Тож зараз маємо чудову нагоду спільного творення простору для дій та звуків! 

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 2
 • Внесок від 100 грн

  Фотосесія в тіпі на Великій Галявині АртПоля, яку зробить один із наших фотографів :)

  1 доброчинець

 • Внесок від 300 грн

  Cертифікат на право ночувати в тіпі на Великій Галявині АртПоля у будь-яку пору року :) Тобто ви можете відвідати село Уніж та провести час у індіанському тіпі.

  1 доброчинець

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки