Мандала. Артбук для медитацій

 Мандала. Артбук для медитацій

100%

29 доброчинців

10 100зібрано (з 10 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Видання книжки для для творчого дослідження свого внутрішнього світу, емоційно-психічної розкутості та релаксації. Для дітей та дорослих.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Щоб там не казали, але малювати люблять як діти, ще не спроможні виражати свої почуття та переживання словами, так і дорослі, навіть які вважать, що забули як малювати. Особливо, коли можна малювати не щось конкретне, а абстрактні спонтанні малюнки, коли художній досвід зовсім неважливий. При такому малюванні "художник", якого б віку він не був, може легко розкрити своє творче єство. За допомогою малювання можна навіть діагностувати та коригувати психічний та емоційний стан.

Існують прості техніки, що дозволяють позбутися від комплексів і страхів, навчитися радіти життю, набути впевненості у своїх силах, відкрито висловити свої почуття. Наприклад, гарний спосіб позбутися дитячих страхів - їх намалювати. Страхи, намальовані олівцем, можна стерти, а кольоровим страхам можна домальовувати бантики, вуса, заячі вушка і будь-якими іншими способами перетворювати лякаючий образ в смішний і позитивний. Головне завдання таких технік: вималювати, виплеснути накопичений стрес, надлишкові хвилювання, тривоги, вивести назовні все, що позбавляє внутрішнього спокою і гармонії.

Для терапевтичної роботи гарно підходить малювання мандал або розфарбовування їх готових схем. При цьому підсвідомі процеси відбиваються на папері з можливістю подальшого аналізу психічного стану і вибору методу його коригування. Хоча вже саме по собі розфарбовування має позитивний терапевтичний ефект: людина намагається прикрасити і гармонізувати простір робочого листа, те ж саме відбувається і в його внутрішньому світі.

Книга, що є метою цього проекту, містить набір геометричніх схем авторських мандал для розфарбування. На зібрані кошти буде видано книгу гарної якості друку та зручного розміру для розфарбування (21 х 21 см). Вона буде не просто разовою розфарбовкою, а інтимним арт-буком, до якого можно повертатися знову і знову, чи то у пошуках творчого натхнення, чи то у прагненні відпочинку та естетичної краси. А тим, хто займаєтеся духовними практиками, книга стане інструментом для самопізнання та джерелом духовних відкриттів.

В повному вигляді книгу російською мовою можна подивитися за адресою: http://issuu.com/pihto/docs/bugara_mandala_artbook_ru

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 25 грн

  Отримує електронну версію книги "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою в форматі .pdf.

  2 доброчинці

 • Внесок від 50 грн

  Отримує 2 електронні книги: "Мандала. Артбук для ме" та "Мандала. Великая и прекрасная" російською мовою в форматі .pdf.

  3 доброчинці

 • Внесок від 75 грн

  Акційна пропозиція. Діє тільки 11.10.2013. Друкована книга "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою з автографом за півціни!!!

  0 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Отримує електронну версію книги "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою в форматі .pdf, а також подарунковий набір 10 листівок (14x14см) з авторськими мандалами для медитації та арт-терапії.

  1 доброчинець

 • Внесок від 150 грн

  Отримує друковану книгу "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою з автографом.

  8 доброчинців

 • Внесок від 250 грн

  Отримує друковану книгу "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою з автографом, а також подарунковий набір 10 листівок (14x14см) з авторськими мандалами для медитації та арт-терапії.

  5 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Отримує друковану книгу "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою з автографом, а також картину В.Бугари "Пробудження" (полотно, олія, 60х60см).

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Отримує друковану книгу "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою з автографом, а також картину В.Бугари "Пізнання" (полотно, олія, 60х60см).

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Отримує друковану книгу "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою з автографом, а також картину В.Бугари "Зародження" (полотно, олія, 60х60см).

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Отримує друковану книгу "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою з автографом, а також картину В.Бугари "Собор" (полотно, акріл, 80х80см).

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Отримує друковану книгу "Мандала. Артбук для медитаций" російською мовою з автографом, а також картину В.Бугари "Церква Воскресіння" (полотно, акріл, 40х40см).

  1 доброчинець

  0 залишилось

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

15 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту