29 %
 • 2 915зібрано (з 10 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Створення документальної вистави «Диплом» незалежною театральною групою. В основі п'єси сотні інтерв’ю про систему національної вищої освіти

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

 Проект «Диплом» - це безпристрасне, незаангажоване дослідження мрій, амбіцій, перспектив, цінностей та світогляду передовсім молодого покоління українців. Це розповідь про тих, хто обирає майбутнє країни. Про тих, кого не влаштовують корупція, сексуальні домагання та клішовані догмати радянської ідеології. Це проект для тих, хто бажає знати правду і хоче вчитися бути Людиною.

Кількарічний проект Сашка Брами «Диплом» увійшов у свою фінальну стадію – триває робота над виставою. Нині силами студентів-акторів ЛНУ імені Івана Франка в стінах Львівського театру імені Леся Курбаса готується документальний спектакль, в основі якого п’єса, змонтована з «живих» свідчень і голосів. Ваших свідчень і голосів!

Роботу над проектом розпочато взимку 2012 року зі збору розповідей абітурієнтів, їх батьків, студентів, випускників, викладачів з різних ВУЗів та міст України. Було записано понад 200 широкоформатних інтерв'ю, до розшифрування яких долучилися кілька десятків волонтерів. Зрештою, увесь масив документального матеріалу був опрацьований і на його основі постала п’єса про сучасну систему національної вищої освіти.

Соціологи стверджують, що близько половини усіх володарів заповітних ДИПЛОМІВ працюють не за фахом. Можливо, щаслива інша половина? Можливо, нас не тому вчать? Можливо, ми самі не тому вчимося? Система освіти викликає багато запитань. І навіть коли ви тримаєте в руках ДИПЛОМ, питання лишаються. Отже, цей артефакт аж ніяк не є відповіддю і кінцевим пунктом у мандрівці до істини…                           

Життя доводить: уся державна система глибокою мережею коріння пов’язана із системою освіти. Перші іспити із гідності, порядності, толерантності ми складаємо у навчальних закладах. Напевно, саме тому студенти були першими, хто вийшли на Майдани України, запустивши незворотній механізм оновлення. Нині в нашій країні розпочався «капітальний ремонт» системи. Час серйозно говорити про нашу освіту. Станом на сьогодні проект знаходиться на завершальній стадії своєї реалізації. Тривають репетиції... Прем'єра запланована на 15-22 травня 2014 у Львові. Потім гастролі до Києва і Донецька.

Нам дуже і дуже важливо зібрати кошти для того, щоб купити необхідне технічне обладнання (радіосистему з двома ручними мікрофонами), а також покрити витрати на офрмлення сцени (металевий каркас, екран для відеопроекцій, реквізит). Уся робота й надалі здійснюватиметься на волонтерських засадах. Громадська організація «Театральна платформа» та увесь творчий колектив проекту «Диплом» запрошують долучитися до створення вистави і заразом - до створення нашого спільного майбутнього.

В команді проекту Сашко Брама, драматург, автор проекту «Диплом», Ірина Чужинова, театрознавець, ГО «Театральна платформа».

Для контакту залишаємо наш e-mail: theplatforma@gmail.com, з радістю відповімо на будь-які питання та за вимогою надамо скани фінансових документів про використання коштів.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 25 грн

  Дякуємо! У якості винагороди Ви отримаєте постер проекту "Диплом" з автографами учасників.

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 75 грн

  Дякуємо! У якості винагороди Ви отримаєте ексклюзивну відео-подяку від команди проекту!

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Дякуємо! У якості винагороди Ви отримаєте запрошення на 2 особи на будь-яку виставу Львівського академічного театру імені Леся Курбаса

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Дякуємо! У якості винагороди Ви отримаєте дизайнерський хенд-мейд колаж від авторів проекту

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо! У якості винагороди Ви отримаєте цікаву науково-популярну книгу "Березільська культура" про режисера Леся Курбаса і його театри

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо! У якості винагороди Ви отримаєте цікаву науково-популярну книгу "Березільська культура" про Леся Курбаса та його учнів.

  4 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Garage Gang: співтворення в кубі

  Стратегія команди для зростання і розвитку через залучення бізнесу на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого.

  Iryna
  Solovey
  • 53
  • 180
   днів
  • 0
   грн
 • Врятувати життя - може кожен: 2021 (Раунд 2)

  Навчити дітей України основам першої домедичної допомоги! Екстрена домедична допомога - можлива лише при теорії та практиці, а саме цього ми й навчаємо!

  Таир
  Уа
  • 14
  • 80
   днів
  • 0
   грн