4 %
 • 1 110зібрано (з 26 320 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Петрусеві та його подрузі Галеї судилося врятувати Сонячну систему від помсти Чорної комети, яка от-от з’явиться з нетрів глибокого космосу. Підтримайте виготовлення чудової книжки для дітей!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Сонця яскравого промені сяють,
Навколо нього планети кружляють.
Вісім братів і сестер загадкових —
Могутні володарі магій казкових.

Кожен із них має власну орбіту,
Стежку по колу для руху по світу.
Ближчі до зірки бігають швидше,
Ті, що далеко, — йдуть повільніше. 

З волі світила корона палає,
Невидима сила в обіймах тримає.
Поруч з зорею — жар огортає,
Чим далі від неї — все замерзає.

8 планет сонячної системи

Холодний Нептун кригою вкрився;
Сонний Уран на бік похилився;
Сатурн неповторний, наче дзиґа, танцює;
Юпітер величний масштабом дивує;
Закоханий Марс багряніє рум'янцем;
Красуня Земля зачаровує глянцем;
Сердита Венера постійно лютує;
Спекотний Меркурій весело гарцює.

 

Більшість дітей мріють побувати у космосі. Проте, дітям не дозволяють покидати нашу планету. Що ж робити, якщо наймолодшому астронавту Луці Пармітано з Італії аж 36 років? Вихід знайдено! Шатли не знадобляться, адже подорожувати просторами всесвіту можна не відриваючись від Землі! Все що потрібно — це відкрити книжку «Фестиваль планет»!
 

Книжка для дітей середнього шкільного віку «Фестиваль планет»

Головними героями сюжету є астероїд Петрусь, якому не літаєтться на місці, та білокоса красуня комета Галея.

Чорна Комета (С) Яна Семячко, 2013«Чорна комета» © Яна Семячко, 2013

Їм обом випав шанс врятувати Сонячну систему від помсти Чорної комети. Напастниця от-от з’явиться з нетрів глибокого космосу, щоб здійснити свої темні плани.

«Магнетичне царство», ілюстрація (С) Яна Семячко, 2013«Магнетичне царство» © Яна Семячко, 2013

Перемогти ворожу комету можна завдяки магічним силам, які утримуються кожною з восьми планет Сонячної системи. Зібрані до купи, сили утворять суперастероїд, який зможе перемогти Чорну комету.

«Лють», ілюстрація (С) Яна Семячко, 2013«Лють» © Яна Семячко, 2013

Отже, герої книжки, не зволікаючи, кинулися на пошуки мегасил, щоб врятувати Сонячну систему. 

«Мегасила», ілюстрація (С) Яна Семячко, 2013«Мегасила» © Яна Семячко, 2013

Книжка написана від імені дітлахів Яна та Марічки. Своїми цікавими оповідками вони наповнюють сюжет про відважних космосян. Цей хід використовується для того, аби заохочувати юних читачів вигадувати та креативити самим. Адже власні знання можна дуже цікаво використовувати. А найважливішим є те, що знання можна й потрібно постійно поповнювати. У цьому випадку «Фестиваль планет» — це саме те, що треба!

«Ніч народження», ілюстрація (С) Яна Семячко, 2013«Ніч народження» © Яна Семячко, 2013

Коли згадую своє дитинство, то пам'ятаю, як радів малюнкам у книжках. Навіть, коли з віком книжки ставали товстішими, а текст серйознішим, все-одно хотілося підкріпити власну уяву гарними ілюстраціями. Так і з «Фестивалем планет». Уже можна побачити, якими красивими малюнками, у виконанні Яни Семячко, прикрашена книжка. Їх аж 15-ть!

«Міс всесвіт», ілюстрація (С) Яна Семячко, 2013«Міс всесвіт» © Яна Семячко, 2013

Щороку виходить не багато гарно оформлених та якісно надрукованих книжок українською мовою. Тому дуже хочеться робити щось для того, щоб виправити ситуацію, що склалася.

Своїм коштом я вже видав свою першу книжку «Зоряна казка». Її електронну весрію для Apple-гаджетів, виготовлену власноруч, можна завантажити за адресою: http://www.zoryan.com/app.html Україномовна версія доступна для завантаження безкоштовно!

Щоб видати наступну книжку, як автор та видавець, виклався я по-максимуму. Текст вже написаний, відредагований, ілюстрації намальовані, а сама книжка зверстана і повністю готова до друку. Залишилося зібрати кошти аби сплатити за роботу друкарні та за деякі логістичні послуги.

Не все залежить від мене, проте й зволікати не хотілося б. Адже якщо вірити в силу знаків, то приліт великої комети ISON — це схоже на знак! Цього року завітала в нашу Сонячну систему найяскравіша комета. В листопаді 2013 року її буде видно на нашому небі. Добре було б приєднатися до цієї події, щоб «Фестиваль планет» став більш успішним. Тоді ще більше дітей здійснять свою мрію зазирнути у космос!

«Фестиваль планет», ілюстрація (С) Яна Семячко, 2013«Фестиваль планет» © Яна Семячко, 2013

Будь ласка, залучайтеся до цього проекту, адже так необхідна ваша допомога!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 14
 • Внесок від 15 грн

  Поштова листівка без тексту з колекції «Зоряна Казка» (http://www.zoryan.com/postcards.html) з автографом від автора одноіменного твору.

  0 доброчинців

  1550 залишилось

 • Внесок від 30 грн

  Набір поштових листівок з колекції «Зоряна Казка» із текстом твору на зворотній стороні та автографом автора на одній з листівок (http://www.zoryan.com/postcards.html).

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 70 грн

  Книжка «Фестиваль планет» з автографом від автора. (в нагороду включено собівартість книжки та послуги поштового сервісу).

  5 доброчинців

  295 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книжка «Фестиваль планет» з автографом від автора. Книжка для дітей віком 6-8 років «Зоряна Казка» (http://www.zoryan.com/).

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Книжка «Фестиваль планет» з автографом від автора. Книжка для дітей віком 6-8 років «Зоряна Казка» (http://www.zoryan.com/). Набір поштових листівок з колекції «Зоряна Казка» із текстом твору на зворотній стороні (http://www.zoryan.com/postcards.html). Електронна версія для iPad, iPhone, iPod touch книжки для дітей «A Starry Fairy Tale» англійською мовою.

  0 доброчинців

  40 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  «Колискова» Малюнок до книжки «Зоряна казка». Оригінал роботи. Існує лише в єдиному екземплярі. Художник © Кіра Скрипниченко, 2010 Акварель, 420х295 мм, *Без рами. Доставка по м. Київ безкоштовна. В інші міста за домовленістю.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  «Повітряний дракон» Малюнок до книжки «Зоряна казка». Оригінал роботи. Існує лише в єдиному екземплярі. Художник © Кіра Скрипниченко, 2010 Акварель, 420х295 мм, *Без рами. Доставка по м. Київ безкоштовна. В інші міста за домовленістю.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  «Політ з журавлями» Малюнок до книжки «Зоряна казка». Оригінал роботи. Існує лише в єдиному екземплярі. Художник © Кіра Скрипниченко, 2010 Акварель, 420х295 мм, *Без рами. Доставка по м. Київ безкоштовна. В інші міста за домовленістю.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  «Зоряний дощ» Малюнок до книжки «Зоряна казка». Оригінал роботи. Існує лише в єдиному екземплярі. Художник © Кіра Скрипниченко, 2010 Акварель, 420х295 мм, *Без рами. Доставка по м. Київ безкоштовна. В інші міста за домовленістю.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  «Кіліманджаро» Малюнок до книжки «Зоряна казка». Оригінал роботи. Існує лише в єдиному екземплярі. Художник © Кіра Скрипниченко, 2010 Акварель, 420х295 мм, *Без рами. Доставка по м. Київ безкоштовна. В інші міста за домовленістю.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  «Журавлі» Малюнок до книжки «Зоряна казка». Оригінал роботи. Існує лише в єдиному екземплярі. Художник © Кіра Скрипниченко, 2010 Акварель, 420х295 мм, *Без рами. Доставка по м. Київ безкоштовна. В інші міста за домовленістю.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  «Вишитий рушник» Малюнок до книжки «Зоряна казка». Оригінал роботи. Існує лише в єдиному екземплярі. Художник © Кіра Скрипниченко, 2010 Акварель, 420х295 мм, *Без рами. Доставка по м. Київ безкоштовна. В інші міста за домовленістю.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  «Зоряний борщ» Малюнок до книжки «Зоряна казка». Оригінал роботи. Існує лише в єдиному екземплярі. Художник © Кіра Скрипниченко, 2010 Акварель, 420х295 мм, *Без рами. Доставка по м. Київ безкоштовна. В інші міста за домовленістю.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  «Зоряна казка» Малюнок до книжки «Зоряна казка». Оригінал роботи. Існує лише в єдиному екземплярі. Художник © Кіра Скрипниченко, 2010 Акварель, 590х410 мм, *Без рами. Доставка по м. Київ безкоштовна. В інші міста за домовленістю.

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • "НАШІ БЕЗ РАШІ" 7-ий сезон!

  НАШІ БЕЗ РАШІ - Інтернет скетч-ком, що розповідає про країну, в якій хотів би жити кожен Українець

  Roman
  Hapachylo
  • 251
  • 223
   днів
  • 0
   грн
 • Театр Драматургів

  Створення сценічної платформи для сучасних українських драматургів

  Oksana
  Grytsenko
  • 22
  • 60
   днів
  • 0
   грн