27 %
 • 2 725зібрано (з 10 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Простір на протестних площах Києва, де кожен зможе висловити свою думку аргументовано. Без прапорів та агітацій

Історія

Голос вулиць – це ініціатива громадських ораганізацій та активістів, які пропонують створити простір без прапорів та агітацій на Євромайдані. Для тих, хто не чекає на партійний менеджмент, а готовий самоорганізовуватися, висловлювати свою чесну аргументовану позицію і розробляти план дій.

Голос Вулиць на Майдані прагне дати можливість для молодих професіоналів, представників різних спільнот поділитися думками щодо актуальних змін, геополічтиного та геоекономічного курсу нашої держави.

У нас всього кілька днів, щоб змінити хід суперечливої історії нашої країни. Ви можете допомогти руху через Спільнокошт.

Сьогодні гроші потрібні на поширення інформації та залучення більшої кількості людей напередодні прийняття важливих для держави та нас із вами рішень.

Кошти будуть витраченні на зйомку відеозвернень від громадян до світової спільноти різними мовами та їх переклад, друк 50000 листівок, виготовлення «альтернативної візи» до країн ЄС у вигляді штампу як символ відсутності ментальних кордонів у нашій свідомості. Ми громадяни світу.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 4
 • Внесок від 5 грн

  Ми надсилаємо вам віртуальний привіт з Євромайдану! Дякуємо за підтримку!

  3 доброчинці

 • Внесок від 50 грн

  Колекція листівок - 50 штук, якими можна і треба ділитися. А ще задумано так, щоб зворотній бік листівки можна використовувати в якості записника контактів чудових людей, яких ви зустрінете на Євромайдані. Приходьте до нас на Голос Вулиць і забирайте!

  5 доброчинців

  95 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Ви отримуєте арт-бук «Жінку 3000». Кілька ексклюзивних видань ще лишилося в нашому офісі :)

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 160 грн

  Творчий блокнот «Оздобник дій і думок-2», третину якого займають візуальні образи та текстові ескізи, а все інше – простір для ваших думок та ідей

  6 доброчинців

  14 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

14 проектів зараз чекають твоєї підтримки