104 %
 • 4 401зібрано (з 4 200 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Ви можете дати можливість дітям із малозабезпечених сімей Львова розвинути особисті та професійні якості

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 9

Історія

З ініціативи громадської організації «Клуб Ділових Людей», що уже понад 4 роки єднає ділових людей у прагненні розвитку та створенні нових можливостей, виник проект «Квиток до успіху». Це соціальний проект, направлений на розвиток лідерських та підприємницьких навичок у дітей, які зростають в особливих умовах та потребують додаткової підтримки.

«Квиток до успіху» передбачає проведення послідовних програм для розвитку. На даний момент зібрано групу із 14 дітей-підлітків віком 14-16 років, які беруть участь у проекті.

Перша розвиткова програма «Мої внутрішні ресурси та цілі» була проведена у листопаді-грудні 2013 року, де діти могли краще зрозуміти власний характер та вподобання, змогли розширити межі свого сприйняття, вивільнити задавлені емоції та відчуття, а також визначили сферу діяльності, у якій вони найкраще зможуть себе зреалізувати.

Наступна розвиткова програма «Створи свій фундамент успіху» запланована на кінець січня 2014 року. Під час програми діти-підлітки навчаться визначати власні цілі, дізнаються про складові успіху, що є необхідними в усіх сферах життя, відвідають одне із підприємств Львова, дізнаються про засади візуалізації інформації і, як підсумок, в графічний спосіб представлять особливості тих професій, які їм подобаються.

Заняття проводитимуть добровольці-тренери, які є практиками в різних сферах бізнесу і які готові поділитись власними знаннями, а також підлітковий психолог, що направлятиме увагу дітей на конкетні професії та сфери діяльності.

Кошти, зібрані Спільнокоштом, будуть використані на створення комфортних умов для проведення занять: оплата роботи тренерів, оренда приміщення та інші видатки на організаційну частину.

Уже є домовленості із Львівським інститутом менеджементу про знижку на оренду приміщення, з копі-центром «Бум» на забезпечення канцелярією та із Валерією Кіт, яка полюбляє куховарити і випікатиме для діток домашнє печиво.

Як проект буде розвиватися

«Квиток до успіху» лише розпочинає свою діяльністю. Наступні 8 років ми плануємо й надалі реалізовувати поставлені цілі. У подальшому - доповнення програм, побудова цілісного проекту розвитку дітей, а також масштабування та поширення проекту в інші міста України.

Проект втілюватиметься за допомогою навчально-розвиткових тренінгів із особистої ефективності; візитів на підприємства; стажування на підприємствах учасників бізнес-клубу; індивідуальна робота над особистим розвитком (за участю професійних психологів); програми наставництва; підтримки при вступі та фінансування навчання у ВНЗ; сприяння у працевлаштуванні, а також залучення дітей до бізнесових та соціальних проектів у якості волонтерів.

Подаруй квиток до успіху

Квиток до успіху - Як долучитися

Спостерігаючи за ситуацією у нашій країні, думаючи про майбутнє, розумієш, що саме наші діти (чижих ж не буває) розвиватимуть економіку та культуру держави. Сьогодні у наших, а завтра у їхніх руках буде доля України.

Давайте разом підтримаємо цих дітей! Вони щодня бачать бідність їхніх батьків, але вони готові бути іншими і хочуть жити щасливо!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 4
 • Внесок від 1 грн

  Діти-підлітки із малозабезпечених сімей надзвичайно вдячні за Ваш вклад у їхній розвиток. Разом ми можемо багато!

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Магнітик, на якому зображена одна із дитячих робіт. Малюнки були створені в рамках соціального АРТ- проекту для Міської клінічної дитячої лікарні на вул. Орлика Львова (неврологічне відділення)

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Електронна відкритка-подяка за долучення до соціального проекту «Квиток до успіху». Кожен отримає унікальну відкритку, адресовану саме йому від дітей-підлітків, що оберуть участь у проекті

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Можливість обрати одну дитину-підлітка, для участі котрого будуть перераховані кошти. Після завершення програми дитина намалює своєму меценатові подячну картину,

  5 доброчинців

  9 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Центр психосоматичної реабілітації

  Створення Центру психосоматичної реабілітації, реалізація постійно діючої програми допомоги цивільному та військовозобов’язаному населенню України при психологічних травмах, розладах, болях, депресивних станах, панічних атаках і тривогах, що з'явилися внаслідок війни.

  Олена
  Корнєєва
  • 32
  • 182
   днів
  • 0
   грн
 • Реабілітація. Адаптація. Соціалізація дітей

  Створити безкоштовний відеопосібник для родин постраждалих під час війни. Методичний курс лекцій батькам та опікунам. Серед найбільш актуальних тем: Навчити дітей зберігати спокій та правильно діяти під час повітряної тривоги або обстрілів; Як провести адаптацію дитини після вимушеного переселення; Практичні поради як заспокоїти малечу та виводити дітей зі стану постійного стресу; План соціалізації школярів у новому місці; Залучення наляканих підлітків до інтерактивної розвиваючої гри; Корисні навички взаємодії з психологічно травмованою дитиною у побуті; Створення комфортного та приємного оточення навколо дитини для реабілітації після військових дій.

  Ярослав
  Мудрун
  • 1
  • 99
   днів
  • 0
   грн