Квиток до успіху

 Квиток до успіху

100%

21 доброчинець

4 401зібрано (з 4 200 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Ви можете дати можливість дітям із малозабезпечених сімей Львова розвинути особисті та професійні якості

Блог

Відомості про здійснення проєкту

З ініціативи громадської організації «Клуб Ділових Людей», що уже понад 4 роки єднає ділових людей у прагненні розвитку та створенні нових можливостей, виник проект «Квиток до успіху». Це соціальний проект, направлений на розвиток лідерських та підприємницьких навичок у дітей, які зростають в особливих умовах та потребують додаткової підтримки.

«Квиток до успіху» передбачає проведення послідовних програм для розвитку. На даний момент зібрано групу із 14 дітей-підлітків віком 14-16 років, які беруть участь у проекті.

Перша розвиткова програма «Мої внутрішні ресурси та цілі» була проведена у листопаді-грудні 2013 року, де діти могли краще зрозуміти власний характер та вподобання, змогли розширити межі свого сприйняття, вивільнити задавлені емоції та відчуття, а також визначили сферу діяльності, у якій вони найкраще зможуть себе зреалізувати.

Наступна розвиткова програма «Створи свій фундамент успіху» запланована на кінець січня 2014 року. Під час програми діти-підлітки навчаться визначати власні цілі, дізнаються про складові успіху, що є необхідними в усіх сферах життя, відвідають одне із підприємств Львова, дізнаються про засади візуалізації інформації і, як підсумок, в графічний спосіб представлять особливості тих професій, які їм подобаються.

Заняття проводитимуть добровольці-тренери, які є практиками в різних сферах бізнесу і які готові поділитись власними знаннями, а також підлітковий психолог, що направлятиме увагу дітей на конкетні професії та сфери діяльності.

Кошти, зібрані Спільнокоштом, будуть використані на створення комфортних умов для проведення занять: оплата роботи тренерів, оренда приміщення та інші видатки на організаційну частину.

Уже є домовленості із Львівським інститутом менеджементу про знижку на оренду приміщення, з копі-центром «Бум» на забезпечення канцелярією та із Валерією Кіт, яка полюбляє куховарити і випікатиме для діток домашнє печиво.

Як проект буде розвиватися

«Квиток до успіху» лише розпочинає свою діяльністю. Наступні 8 років ми плануємо й надалі реалізовувати поставлені цілі. У подальшому - доповнення програм, побудова цілісного проекту розвитку дітей, а також масштабування та поширення проекту в інші міста України.

Проект втілюватиметься за допомогою навчально-розвиткових тренінгів із особистої ефективності; візитів на підприємства; стажування на підприємствах учасників бізнес-клубу; індивідуальна робота над особистим розвитком (за участю професійних психологів); програми наставництва; підтримки при вступі та фінансування навчання у ВНЗ; сприяння у працевлаштуванні, а також залучення дітей до бізнесових та соціальних проектів у якості волонтерів.

Подаруй квиток до успіху

Квиток до успіху - Як долучитися

Спостерігаючи за ситуацією у нашій країні, думаючи про майбутнє, розумієш, що саме наші діти (чижих ж не буває) розвиватимуть економіку та культуру держави. Сьогодні у наших, а завтра у їхніх руках буде доля України.

Давайте разом підтримаємо цих дітей! Вони щодня бачать бідність їхніх батьків, але вони готові бути іншими і хочуть жити щасливо!

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 1 грн

  Діти-підлітки із малозабезпечених сімей надзвичайно вдячні за Ваш вклад у їхній розвиток. Разом ми можемо багато!

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Магнітик, на якому зображена одна із дитячих робіт. Малюнки були створені в рамках соціального АРТ- проекту для Міської клінічної дитячої лікарні на вул. Орлика Львова (неврологічне відділення)

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Електронна відкритка-подяка за долучення до соціального проекту «Квиток до успіху». Кожен отримає унікальну відкритку, адресовану саме йому від дітей-підлітків, що оберуть участь у проекті

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Можливість обрати одну дитину-підлітка, для участі котрого будуть перераховані кошти. Після завершення програми дитина намалює своєму меценатові подячну картину,

  5 доброчинців

  9 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту