Зробимо Україну чистою

 Зробимо Україну чистою

100%

180 доброчинців

50 328зібрано (з 50 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Наймасштабніше громадське прибирання в Україні, яке щороку об'єднує тих, хто дбає про довкілля

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  12 квітня 2014 року відбудеться четверта щорічна Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!», до якої ми плануємо залучити 1000 населених пунктів та щонайменше 200 000 учасників , які розуміють, що змінити інших можна лише своїм прикладом! (це в 1,5 рази більше ніж минулого року та в 10 разів більше ніж 4 роки тому, під час першого всеукраїнського прибирання).

  Акція «Зробимо Україну чистою!» є частиною всесвітнього громадського руху Let's Do It, який об'єднує 9 000 000 людей у 111 країнах світу. 

  Для досягнення синергії потрібна концентрація зусиль і уваги, тому концепція проекту - це щорічна одноденна* всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.
   
  Наша мета - привернути увагу та змінити ставлення громадян і жителів України до життєвого простору (довкілля), зокрема прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище.

  Ми віримо, що прибравши сміття на природі принаймні один раз, людина стає більш відповідальною у питаннях поводження з відходами і спонукатиме до цього інших. 

  Акція є некомерційною, неполітичною та нерелігійною, що дозволяє об'єднати в дії велику кількість компаній, навчальних закладів, громадських організацій та інших свідомих жителів по всій Україні. А також стимулює розвиток індивідуального і корпоративного волонтерства.
   
   
   
   
   
   
  В рамках цьогорічної акції буде встановлено рекорд України - «Найбільша кількість сміття, зібрана за 1 секунду в Україні».

  Лише однієї миті вистачить аби зрозуміти, що змінити все на краще під силу кожному з нас. Лише однієї миті вистачить аби прийняти рішення почати діяти.

  Ми віримо, що такі маштабні проекти як Зробимо Україну чистою можна робити тільки разом, за підтримки свідомих і небайдужих людей. 

  Для якісної реалізації проекту нам потрібні кошти для покриття організаційних витрат (забезпечення мобільного зв'язку, друку поліграфії, оренди офісу, оплати організації рекорду, пакетів і рукавиць тим, хто не може себе забезпечити самостійно тощо) та оплати частини гонорарів членам національної команди (хто працює над проектом цілими днями, подекуди і ночами :))

  Звісно, бюджет проекту великий. Ми вже маємо партнерів, готових підтримати цьогорічну акцію, втім цього недостатньо. Тому пропонуємо і вам долучитися  до підтримки через Спільнокошт.

  Потреби акції не обмежуються встановленою на Спільнокошті сумою, тому всі кошти, що будуть зібрані поверх неї, будуть витрачені на забезпечення актуальних потреб акції. Звіт надамо обов'язково!


  .

  Винагороди

  Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

  • Внесок від 50 грн

   Ви отримаєте на е-mail унікальну дизайнерську листівку-подяку від «Зробимо Україну чистою!»

   26 доброчинців

   274 залишилось

  • Внесок від 100 грн

   Ви отримаєте на е-mail унікальну дизайнерську листівку-подяку від «Зробимо Україну чистою!» + еко-ручку від наших партнерів

   29 доброчинців

   171 залишилось

  • Внесок від 300 грн

   Ви отримаєте відео-подяку від координаторів акції + унікальну дизайнерську листівку-подяку від «Зробимо Україну чистою!» на е-mail

   1 доброчинець

   99 залишилось

  • Внесок від 500 грн

   Ви отримаєте іменну еко-сумку з логотипом проекту та вашим ім'ям і прізвищем на ній + унікальну дизайнерську листівку-подяку від «Зробимо Україну чистою!» на е-mail

   7 доброчинців

   23 залишилось

  • Внесок від 1000 грн

   Ви будете запрошені на еко-сніданок з Національною командою акції, особисто познайометесь з організаторами «Зробимо Україну чистою!» та отримаєте пам'ятні фотографії

   3 доброчинці

   17 залишилось

  • Внесок від 5000 грн

   Спеціально для Вас і ваших друзів або для співробітників Вашої компанії буде проведений майстер-клас від Анастасії Костенко з UPCYCLING: еко-творчість, що зменшує обсяги відходів

   1 доброчинець

   9 залишилось

  Контакти проєкту

  Соціальні мережі та інші посилання проєкту

  Команда

  Спільнокошт

  Внески доброчинців у проєкт

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту