ATR - незалежне кримськотатарське медіа

 ATR - незалежне кримськотатарське медіа

7%

377 доброчинців

74 695зібрано (з 1 000 000 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Підтримай єдиний телеканал в Криму, який мовить трьома мовами та надає об’єктивну та найважливішу інформацію

АТR - цілодобовий інформаційно-розважальний телеканал, що займає лідерські позиції у Криму.

Унікальність ATR відображена в нашому девізі: «О Сході для Заходу і про Захід для Сходу».

 З моменту заснування телеканалу в 2005 році він позиціонує себе як «перший кримськотатарський», проте давно вийшов за ці вузькі рамки, що підтверджують свіжі рейтинги панелі Nielsen. На сьогодні ATR займає 1-е місце серед всіх регіональних телеканалів Криму і 5-е місце за часткою аудиторії серед 57 телеканалів, що віщають в Криму, включаючи українські і російські.

На сьогодні ATR є єдиним і незалежним телеканалом в АР Крим, який мовить у форматі live для численних каналів України з місць подій.  Доказом нашої наполегливої праці та соціальної важливості є успішно проведені телемарафони з численними провідними політиками, творчими людьми Криму та України.

Наші новини збалансовані і робляться за класичними стандартами журналістики. Ми оперативно і об'єктивно розповідаємо про події в Криму, Україні і світі. Для цього ми відкрили власні корпункти в Києві, Москві, Стамбулі. ATR - єдиний в Криму передплатник міжнародного інформаційного агентства Reuters.

Левову частку нашого показу займають програми власного виробництва: інформаційно-аналітичні, розважальні, пізнавальні, музичні і дитячі.

Власні телепрограми ATR відрізняє висока якість відеоряду і графічних рішень, що робить їх конкурентоспроможними на загальнонаціональному рівні.

Наша гордість - авторські програми та ток- шоу, які полюбилися як масовому глядачеві, так і представникам владної та політичної еліти: Zaman, Гравітація. Історичні, кулінарні та музичні програми ATR заслужили загальне визнання і мають найвищі рейтинги в Криму: Yirla, Sazim, Acci BiberCCI, Sherfe Fasion, Прогулянки Кримом з Олексою Гайворонським, Dizayn EfendiI та інші. 

Ще одна наша особливість - популярні турецькі телесеріали, які чергуються з  голлівудськими кінофільмами та документальними фільмами BBC.

Одна з цілей ATR - всебічний розвиток талановитих людей. Для цього організатори телеканалу створили талант - проекти для дітей та дорослих: Tatli Ses, Meydan FM.

ATR - класичний сімейний телеканал, кнопку якого можна залишити без захисту для дітей.

60% мовлення каналу ведеться російською мовою, 30% - кримськотатарською, 10% - українською. Наша аудиторія збалансована за статтю, віком та освітою.

Сьогодні телеканал ATR знаходиться в складних політичних та економічних умовах, коли на межі можливих військових дій продовжує віщати і нести витрати на утримання телеканалу.

Сформована ситуація в країні значно відобразилась на основний дохідної частини діяльності телеканалу, що призвело до призупинення фінансування АTR: відсутність рекламних продуктів, співпраця зі спонсорами і партнерами - припинені.

Незважаючи ні на що, АТR продовжує свою роботу і дякує своїм глядачам за вибір та підтримку.

Куди буде використано бюджет, зібраний Спільнокоштом?

Кошти, які вкладаються кожним телеглядачем - це впевненість і гарантія в безперешкодному функціонуванні телеканалу (послуг ефірного мовлення РТПЦ, кабельного та супутникового мовлення, заробітні плати співробітникам), а також можливість продовжити роботу в створенні якісного та незалежного телевізійного продукту.

Станом на 1 березня в команді телеканалу ATR працює 143 людини. Це режисери, редактори, журналісти та інші фахівці. Разом ми прагнемо зробити цікаве та актуальне телебачення.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Ми цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток телеканалу ATR. На знак подяки, Ви отримаєте емейл листiвку, а також на сайті atr.ua, ваше ім'я буде опубліковано у списку «Щирі глядачі»

  46 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Ми цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток телеканалу ATR. На знак подяки Ви отримаєте поштову листiвку, а також на сайті atr.ua, ваше ім'я буде опубліковано у списку «Щирі глядачі»

  32 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  На знак подяки Ви отримаєте набір сувенірної продукції телеканалу: ексклюзивний календар ATR

  10 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  На знак подяки ми подаруємо Вам фірмову сувенірну продукцію телеканалу АТР: блокнот та ручку.

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  На знак подяки Ви отримаєте набір сувенірної продукції телеканалу: ексклюзивний календар ATR та фірмову кружку

  9 доброчинців

  11 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  На знак подяки Ви отримаєте набір сувенірної продукції телеканалу: ексклюзивний календар ATR та футболку з лого

  6 доброчинців

  14 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  На знак подяки, Ви отримаєте фірмовий кавовий сервіз (на 6 персон) від телеканалу ATR

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  На знак подяки, ми подаруємо Вам лімітовану версію фільму «Хайтарма». Картина розповідає про трагічну дату в історії кримськотатарського народу - 18 травня 1944 року - сталінської депортації кримських татар. У центрі сюжету фільму - льотчик, двічі герой Радянського Союзу Аметхан Султан. У травні 44 -го року після звільнення Севастополя Аметхан відправляється у відпустку в рідну Алупку. На його очах 18 травня і починається депортація кримських татар. У масових сценах виселення брали участь більше тисячі чоловік зі всього Криму. Багато з них - це люди, які пережили цю страшну трагедію. У кінострічці знялися відомі актори - Олексій Горбунов, Юрій Цурило, Андрій Самінін, Олексій Тритенко, Дмитро Суржиков. Режисер- постановник картини - Ахтем Сеітаблаєв, він же зіграв і головного героя картини - Аметхана Султана

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  На знак подяки ми подаруємо Вам лімітовану версію фільму «Хайтарма» у комплектi з чотиритомником «Історія кримських татар», автора В.Є. Возгрина. В книзі представлена етнічна історія корінного населення Криму з найдавніших часів до 1940-х років, коли в результаті депортації кримських татар півострів вперше був позбавлений носіїв, якi склали тут унікальну культуру

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 20000 грн

  Екскурсія по студії телеканалу ATR: зустріч з ведучими, можливість поспілкуватися, задати запитання, дізнатися про плани та перспективи розвитку телеканалу, побачити як створюються програми. Можливість взяти участь у зйомках однієї з рейтингових програм «Гравітація» в якості Почесного гостя, познайомитися та поспілкуватися з Лілею Буджуровой, взяти участь у захоплюючих дебатах, висловити свою думку запрошеним гостям (представникам бізнесу і влади), задати питання, які цікавлять Вас

  0 доброчинців

 • Внесок від 300 грн

  У подарунок ви отримаєтє футболку від Київського бренду Chapaev Street (www.chapaevstreet.com), дизайн футболки розроблений Сhapaev Street спільно з відомим українським художником та іллюстратором Андрієм Єрмоленко для підтримки кримських татар, а також конкретно родини вбитого у Криму Решата Аметова (кожні 50 гривень з продажу такої футболки направляються на допомогу його сімї).

  5 доброчинців

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту