7 %
 • 74 695зібрано (з 1 000 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Підтримай єдиний телеканал в Криму, який мовить трьома мовами та надає об’єктивну та найважливішу інформацію

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

АТR - цілодобовий інформаційно-розважальний телеканал, що займає лідерські позиції у Криму.

Унікальність ATR відображена в нашому девізі: «О Сході для Заходу і про Захід для Сходу».

 З моменту заснування телеканалу в 2005 році він позиціонує себе як «перший кримськотатарський», проте давно вийшов за ці вузькі рамки, що підтверджують свіжі рейтинги панелі Nielsen. На сьогодні ATR займає 1-е місце серед всіх регіональних телеканалів Криму і 5-е місце за часткою аудиторії серед 57 телеканалів, що віщають в Криму, включаючи українські і російські.

На сьогодні ATR є єдиним і незалежним телеканалом в АР Крим, який мовить у форматі live для численних каналів України з місць подій.  Доказом нашої наполегливої праці та соціальної важливості є успішно проведені телемарафони з численними провідними політиками, творчими людьми Криму та України.

Наші новини збалансовані і робляться за класичними стандартами журналістики. Ми оперативно і об'єктивно розповідаємо про події в Криму, Україні і світі. Для цього ми відкрили власні корпункти в Києві, Москві, Стамбулі. ATR - єдиний в Криму передплатник міжнародного інформаційного агентства Reuters.

Левову частку нашого показу займають програми власного виробництва: інформаційно-аналітичні, розважальні, пізнавальні, музичні і дитячі.

Власні телепрограми ATR відрізняє висока якість відеоряду і графічних рішень, що робить їх конкурентоспроможними на загальнонаціональному рівні.

Наша гордість - авторські програми та ток- шоу, які полюбилися як масовому глядачеві, так і представникам владної та політичної еліти: Zaman, Гравітація. Історичні, кулінарні та музичні програми ATR заслужили загальне визнання і мають найвищі рейтинги в Криму: Yirla, Sazim, Acci BiberCCI, Sherfe Fasion, Прогулянки Кримом з Олексою Гайворонським, Dizayn EfendiI та інші. 

Ще одна наша особливість - популярні турецькі телесеріали, які чергуються з  голлівудськими кінофільмами та документальними фільмами BBC.

Одна з цілей ATR - всебічний розвиток талановитих людей. Для цього організатори телеканалу створили талант - проекти для дітей та дорослих: Tatli Ses, Meydan FM.

ATR - класичний сімейний телеканал, кнопку якого можна залишити без захисту для дітей.

60% мовлення каналу ведеться російською мовою, 30% - кримськотатарською, 10% - українською. Наша аудиторія збалансована за статтю, віком та освітою.

Сьогодні телеканал ATR знаходиться в складних політичних та економічних умовах, коли на межі можливих військових дій продовжує віщати і нести витрати на утримання телеканалу.

Сформована ситуація в країні значно відобразилась на основний дохідної частини діяльності телеканалу, що призвело до призупинення фінансування АTR: відсутність рекламних продуктів, співпраця зі спонсорами і партнерами - припинені.

Незважаючи ні на що, АТR продовжує свою роботу і дякує своїм глядачам за вибір та підтримку.

Куди буде використано бюджет, зібраний Спільнокоштом?

Кошти, які вкладаються кожним телеглядачем - це впевненість і гарантія в безперешкодному функціонуванні телеканалу (послуг ефірного мовлення РТПЦ, кабельного та супутникового мовлення, заробітні плати співробітникам), а також можливість продовжити роботу в створенні якісного та незалежного телевізійного продукту.

Станом на 1 березня в команді телеканалу ATR працює 143 людини. Це режисери, редактори, журналісти та інші фахівці. Разом ми прагнемо зробити цікаве та актуальне телебачення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 11
 • Внесок від 50 грн

  Ми цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток телеканалу ATR. На знак подяки, Ви отримаєте емейл листiвку, а також на сайті atr.ua, ваше ім'я буде опубліковано у списку «Щирі глядачі»

  46 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Ми цінуємо Ваш вагомий внесок у розвиток телеканалу ATR. На знак подяки Ви отримаєте поштову листiвку, а також на сайті atr.ua, ваше ім'я буде опубліковано у списку «Щирі глядачі»

  32 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  На знак подяки Ви отримаєте набір сувенірної продукції телеканалу: ексклюзивний календар ATR

  10 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  На знак подяки ми подаруємо Вам фірмову сувенірну продукцію телеканалу АТР: блокнот та ручку.

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  На знак подяки Ви отримаєте набір сувенірної продукції телеканалу: ексклюзивний календар ATR та фірмову кружку

  9 доброчинців

  11 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  На знак подяки Ви отримаєте набір сувенірної продукції телеканалу: ексклюзивний календар ATR та футболку з лого

  6 доброчинців

  14 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  На знак подяки, Ви отримаєте фірмовий кавовий сервіз (на 6 персон) від телеканалу ATR

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  На знак подяки, ми подаруємо Вам лімітовану версію фільму «Хайтарма». Картина розповідає про трагічну дату в історії кримськотатарського народу - 18 травня 1944 року - сталінської депортації кримських татар. У центрі сюжету фільму - льотчик, двічі герой Радянського Союзу Аметхан Султан. У травні 44 -го року після звільнення Севастополя Аметхан відправляється у відпустку в рідну Алупку. На його очах 18 травня і починається депортація кримських татар. У масових сценах виселення брали участь більше тисячі чоловік зі всього Криму. Багато з них - це люди, які пережили цю страшну трагедію. У кінострічці знялися відомі актори - Олексій Горбунов, Юрій Цурило, Андрій Самінін, Олексій Тритенко, Дмитро Суржиков. Режисер- постановник картини - Ахтем Сеітаблаєв, він же зіграв і головного героя картини - Аметхана Султана

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  На знак подяки ми подаруємо Вам лімітовану версію фільму «Хайтарма» у комплектi з чотиритомником «Історія кримських татар», автора В.Є. Возгрина. В книзі представлена етнічна історія корінного населення Криму з найдавніших часів до 1940-х років, коли в результаті депортації кримських татар півострів вперше був позбавлений носіїв, якi склали тут унікальну культуру

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 20000 грн

  Екскурсія по студії телеканалу ATR: зустріч з ведучими, можливість поспілкуватися, задати запитання, дізнатися про плани та перспективи розвитку телеканалу, побачити як створюються програми. Можливість взяти участь у зйомках однієї з рейтингових програм «Гравітація» в якості Почесного гостя, познайомитися та поспілкуватися з Лілею Буджуровой, взяти участь у захоплюючих дебатах, висловити свою думку запрошеним гостям (представникам бізнесу і влади), задати питання, які цікавлять Вас

  0 доброчинців

 • Внесок від 300 грн

  У подарунок ви отримаєтє футболку від Київського бренду Chapaev Street (www.chapaevstreet.com), дизайн футболки розроблений Сhapaev Street спільно з відомим українським художником та іллюстратором Андрієм Єрмоленко для підтримки кримських татар, а також конкретно родини вбитого у Криму Решата Аметова (кожні 50 гривень з продажу такої футболки направляються на допомогу його сімї).

  5 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5771
  • 1513
   днів
  • 0
   грн
 • Рейди по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрством

  Збираємо кошти на бензин для здійснення рейдів по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрськими засідками по Київській та Чернігівській областям.

  Альона
  Федорченко
  • 7
  • 180
   днів
  • 0
   грн