0 %
 • 865зібрано (з 200 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Піаніно для перехожих - це як чисте полотно для художника, щоб висловити себе. Підтримайте міжнародну культурну ініціативу в Києві

Історія

Play Me, I’m Yours  – це міжнародна громадська культурна ініціатива, заснована визнаним сучасним британським митцем Люком Жерамом у 2008 році. «Вуличні» піаніно звучали вже у 43-х містах від Ньо-Йорка до Лондона, від Мехіко та Мельбурна, а в імпровізованих концертах взяли участь близько 6 мільйонів людей.

Ми вирішили продовжити акцію та встановити піаніно на площах та вулицях Києва. Всі інструменти, що братимуть участь у події, стануть особливими арт-об’єктами, які розмалюють молоді художники та визнані митці з усієї України, символізуючи відкритість та багатогранність.

За словами Люка Жерама, піаніно для перехожих - це як чисте полотно для художника, щоб висловити себе.

Play Me, I'm Yours concert

Play Me, I'm Yours all pianos

Play Me, I'm Yours Paris concert

Play Me, I'm Yours New York

Кожен зможе зіграти на встановлених інструментах, зібрати аудиторію перехожих та надихнути публіку. Також в рамках події Play me, I’m yours Ukraine відбуватимуться виступи і концерти професійних музикантів, піаністів-аматорів з творами різних стилів і жанрів – від класики до джазу і сучасної музики, виступи співаків, міні-ансамблів і творчих колективів, театральні постановки, танцювальні перформанси, літературні читання, події на перетені жанрів, різноманітні майстер-класи та інші цікаві творчі заходи.

Проведення Фестивалю Play Me, I’m Yours Ukraine наша команда запланувала на другу половину червня, триватиме 10-14 днів і завершиться гала-концертом із виступами професійних музикантів та переможців конкурсу піаністів-аматорів.  

В Києві будуть розміщені близько 20 піаніно на велелюдних площах та вулицях - Софіївська площа, Ботанічний сад, Пейзажна алея, Андріївський Узвіз, Парк Слави, Оболонська набережна та в інших локаціях.

Всі бажаючі зможуть дізнатися про події Play me, I’m yours Ukraine в Києві через соціальні мережі, інтернет-портали Києва і України та на сайтах і сторінках міжнародної спільноти Play me, I’m yours. Всі бажаючі можуть переглянути окремі події в онлайн трансляціях на Youtube.

Після фестивалю ми плануємо виставити розмальовані піаніно у галереї, а згодом представити на благодійному аукціоні, щоб зібрати кошти на музичні освітні програми та гранти для талановитих молодих піаністів. П’ять розмальованих художниками інструментів можуть дістатися людям, які підтримають наш проект на 20 тисяч гривень.

PMIY paintings

PMIY people

PMIY kids

Фінансування проекту

Загальний бюджет проекту складає близько мільйона гривень. Для фінансування творчої програми - виступів артистів, проведення майстер-класів, міні-концертів, гуртків для дітей та дорослих нам вдалося залучити партнерів.

Логістика досить складна, тому частину зібраних через спільнокошт грошей плануємо витратити на транспортування музичних інструментів на локації, гала-концерт, на виставку-аукціон тощо.

Також є потреба у першочерговому ремонті музичних інструментів (після отримання їх від волонтерів), постійному налаштовуванні піаніно (мінімум тричі для кожного інструмента під час проведення події), технічному обладнанні локацій у місті: будівництві подіумів для піаніно, конструкцій для захисту від дощу та можливих пошкоджень інструментів, on-line трансляцій, механічних засобів захисту - замків та кріплень для піаніно та стільців, погодинної оплати послуг охорони в нічний час, що убезпечить цілість піаніно.

В основі Play me, I’m yours лежить ідея громадської ініціативи, оскільки кожен виконавець, глядач та перехожий стає творцем події та її учасником. Підтримайте проект, станьте частиною Play me I’m Yours Ukraine – ідейними натхненниками, митцями, волонтерами.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Ви отримаєте на e-mail оригінальну листівку-подяку від Play Me, I'm Yours - Ukraine

  2 доброчинці

  3998 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Ви отримаєте диск із музичною добіркою, підібраною кураторами програми культурної ініціативи Play me, I'm Yours - Ukraine

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Для Вас команда Play me, I'm Yours - Ukraine презентує дизайнерські магніти із зображеннями міських піаніно в Києві

  1 доброчинець

  299 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви отримаєте авторську футболку Play Me, I'm Yours - Ukraine

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Ви візьмете участь у майстер-класі від художників-учасників ініціативи Play Me, I'm Yours - Ukraine

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 20000 грн

  Ви станете володарем піаніно, що братиме участь у міжнародній культурній ініціативі. Фортепіано, розписане визнаним українським художником, є справжнім арт-об'єктом. Цей унікальний витвір мистецтва буде належати Вам як меценату Play Me, I'm Yours - Ukraine

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

23 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Соціальна майстерня «Еммаус»

  Соціально-профорієнтаційний проєкт, який навчає молодь з інвалідністю виготовленню текстильних аксесуарів і має на меті стати соціальним підприємством

  Громадська
  організація
  • 16
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Екохаб RE:space

  RE:space - освітній екопростір з функцією громадської сортувальної станції на території інноваційного центру “PROMPRYLAD.RENOVATION” у місті Івано-Франківськ.

  Mikhail
  Veklyn
  • 110
  • 90
   днів
  • 0
   грн