Платформа - медіа майбутнього

 Платформа - медіа майбутнього

100%

123 доброчинці

50 000зібрано (з 50 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Нам, нашим бізнесам, громадським ініціативам та містам, нашій країні потрібні знання, амбітні ідеї і ми хочемо збирати їх на Платформі

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Платформа – це незалежне онлайн-видання для людей, які хочуть розвиватися та змінювати світ навколо себе. Ми пишемо про перспективні українські проекти і найкращий закордонний досвід.

  Наш проект створюється з амбітною, але дуже корисною ціллю – ми хочемо винайти нову Україну, Reinvent Ukraine.

  Ми віримо в те, що ці зміни повинні починатися з кожної людини, продовжуватися в її оточенні, колі друзів та робочій команді, а згодом перемагати навіть старі заскорузлі системи в країні.

  Саме тому ми також почали з себе. У квітні 2014 року ми перезапустили проект «Платформа», який існував ще з 2011 року як афіша немейнстрімових подій Києва. Ми зробили редизайн сайту, орієнтуючись на передові світові тенденції, та додали кілька нових рубрик.

  Як і команда будь-якого незалежного проекту, ми вкладаємо у свою справу не тільки весь свій час та зусилля, а й свої власні кошти. Тому нам потрібна ваша підтримка, аби проект жив.

  Чим «Платформа» може бути корисною саме вам?

  1. Незалежна журналістика

  Ми зрозуміли, що інформувати свою аудиторію про події, навіть дуже цікаві – недостатньо. Натомість потрібно створювати нові смисли, писати про актуальні знання, розповідати читачам про людей та їхній довід, відкривати нових героїв. Отже, ми створили власний журнал, на сторінках якого тепер з’являються історії про грузинського реформатора Каху Бендукідзе, американського соціолога Френсіса Фукуяму, колумбійського урбаніста Енріке Пеньялосу, українського економіста Павла Шеремету, українського співака та візіонера Святослава Вакарчука. Цей список можна продовжувати доволі довго, але суть така – ми створюємо журналістику з вектором у майбутнє, тобто аполітичні, незаангажовані матеріали про речі і людей, що надихають на рух вперед.

  Важливо і те, що у журналістиці ми наслідуємо міжнародні стандарти, експериментуємо з форматами, не засмічуємо тест рекламою та враховуємо побажання своєї аудиторії.

  2. Можливості для розвитку

  Ми також відкрили окремий розділ про можливості безкоштовного навчання та стажування за кордоном. Стипендії, гранти, конкурси, резиденції – все це тепер можна знайти в одному місці та не витрачати час на перегляд купи зайвої інформації. Адже всі ці дані ми структуруємо за країнами, спеціальностями, кваліфікаціями та виводимо відповідно до дедлайну подання заявок. Тобто ви легко можете вибрати потрібну можливість за фільтрами та податися на одну з програм хоч сьогодні.

  3. Афіша культурних та освітніх подій Києва

  З неї проект «Платформа» починався у 2011 році. Відтоді і до сьогодні ми продовжуємо збирати інформацію про найцікавіші лекції, концерти, майстер-класи, виставки та конференції Києва, оперативно інформуючи про них свою аудиторію. Якщо вам хочеться навчитися видавати книжки, залучати фінансування для власного проекту, подивитися стрічки Хічкока на великому екрані чи виставу легендарного лондонського театру «Глобус», послухати футуриста Мітіо Каку чи триразового лауреата Пулітцеровської премії Томаса Фрідмана, а, може, просто відпочити з користю для розуму, тоді на «Платформі» точно знайдеться багато цікавого для вас.

  Ми публікуємо тільки ті події, які хотіли б відвідати самі, тому до відбору контенту та організаторів ставимося дуже серйозно, співпрацюючи з такими організаціями, як Британська рада в Україні, Французький інститут, Мистецький Арсенал, Києво-Могилянська бізнес-школа, креативний простор «Часопис», дім освіти і науки «Майстер Клас», Kiev Academy of Media Arts та іншими.

   

  На що нам потрібні кошти?

  Ми впевнені, що якісна робота повинна винагороджуватися, тому плануємо використати кошти на оплату роботи редакторів, журналістів, фотокореспондентів, дизайнерів, перекладачів – на те, щоб ми продовжували робити корисну справу.

  Ми впевнені, що «Платформа» потрібна не лише в Києві. Міста України мають прокинутися і зажити справжнім інтелектуальним та культурним життям. Саме тому ми плануємо відкрити відділення у Львові, Донецьку, Харкові, Івано-Франківську, Одесі, Чернівцях, Рівному, Дніпропетровську та інших містах.

  У «Платформи» також є здорова бізнес-модель, яка дозволить нам працювати за законами ринку та бути конкурентоспроможними надалі. Але щоб все це втілилося в життя, нам дуже потрібна ваша підтримка на старті.

  Хочеш допомогти Платформі побудувати медіа про майбутнє?

  Винагороди

  Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

  • Внесок від 50 грн

   Електронна листівка з подякою від Платформи

   10 доброчинців

  • Внесок від 100 грн

   Романтичні квитки на джазові концерти Jazz in Kyiv. У вас є можливість тримати одну з 25-и пар квитків на авторський проект Олексія Когана «Тема з варіаціями. Live»

   14 доброчинців

   11 залишилось

  • Внесок від 100 грн

   «Платформа» та Дім освіти і культури «Майстер Клас» дарує 25 запрошень на вечори музики «Класика по п’ятницях». На них звучать мелодії різних епох та напрямів: класика, авангард, музика бароко

   1 доброчинець

   24 залишилось

  • Внесок від 300 грн

   Авторські зини від Niice. Молоде незалежне видавництво Niice з Києва приєдналося до спільноти самвидаву на початку літа 2013 року. Команда невелика – Аріанна Хмельнюк і Тарас Гімірович

   3 доброчинці

   2 залишилось

  • Внесок від 500 грн

   На знак подяки за ваш внесок у розвиток "Платформи" український стріт-арт художник #Sociopath дарує авторський вініл з лімітованої серії "Ікони революції" з власним підписом.

   0 доброчинців

   1 залишилось

  • Внесок від 2000 грн

   Персональне планування подорожі від агентства iloveasia.travel терміном до 25-ти днів по будь-яких країнах Азії

   0 доброчинців

   2 залишилось

  • Внесок від 5000 грн

   Єдина і неділима Україна у виконанні Олександри Жумайлової. Ексклюзивна авторська робота, люб`язно надана арт-платформою Kadygrob&Taylor.

   0 доброчинців

   1 залишилось

  • Внесок від 100 грн

   Принти картин Марисі Рудської з автографом авторки. Ви отримаєте один з трьох принтів з революційної серії з авторграфом Марисі Рудської у винагороду за ваш внесок

   3 доброчинці

   0 залишилось

  • Внесок від 100 грн

   Квитки на перформанс «Альберт, або найвища форма страти» та авторські листівки У вас є можливість отримати квиток та спеціальну листівку намальовану Анатолієм Беловим, з автографами учасників вистави

   5 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 100 грн

   Креативний простір «Часопис» дарує один із 5-ти квитків на будь-які платні події всередині простору

   5 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 100 грн

   Інтелект-журнал Києво-могилянської бізнес-школи (kmbs), в якому публікуються відібрані матеріали викладачів: статті, інтерв’ю, дослідження, а також думки та тенденції від світових гуру менеджменту.

   10 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 200 грн

   17-18 травня в Києві відомий український письменник Любко Дереш проведе авторський курс «Культурологія змінених станів свідомості»

   1 доброчинець

   0 залишилось

  • Внесок від 200 грн

   Час від креативного простору «Часопис». Спеціально для вас, друзі, креативний простір Часопис дарує 5 карт для безкоштовного відвідування по 20 годин кожна

   5 доброчинців

   0 залишилось

  • Внесок від 500 грн

   Книга "My green city" є цікавою та натхненною збіркою найкращих практик з усього світу, які приносять природу назад в місто: від сільського господарства в мегаполісі та партизанського садівництва

   1 доброчинець

   0 залишилось

  • Внесок від 1000 грн

   Курс від «Культурного проекту». Курси «Культурного проекту»: про мистецтво, кіно, моду і ще безліч цікавих сфер – вже давно стали своєрідним мемом серед активної спільноти киян

   1 доброчинець

   0 залишилось

  Контакти проєкту

  Соціальні мережі та інші посилання проєкту

  Команда

  Спільнокошт

  Внески доброчинців у проєкт

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту