20 %
 • 1 385зібрано (з 7 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Музика – всюди, концерт – ніде! Львів у світовому резонансі міст, наповнених живою музикою в день літнього сонцестояння

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Музика об’єднує людей. Вона долає агресію, мотивує і стає дороговказом. 21 червня у понад ста країнах відбувається одночасна музична подія, яка щороку згуртовує дедалі більше вільних і мирних людей.

Свято музики – це музичне явище, музичний майдан, що резонує в усьому світі. Це час слухати і грати музику наживо; час для музикантів – професіоналів та аматорів – виступати на відкритих майданчиках, вулицях і площах. Щороку музиканти та гурти, філармонії та музичні театри, школи та клуби, а також культурні осередки, громадські ініціативи, кав’ярні та ресторани організовують відкриті безкоштовні концерти.

Ця подія відбувається задля поширення духу музики: ми заохочуємо музикантів самовиражатися в просторі міста та через численні безкоштовні концерти і спонтанні виступи донести міській громаді музику будь-якого жанру і стилю в живому виконанні. Музика як універсальна сила без кордонів, що поєднує людей різного віку, походження, статусу, переконання і смаку.

В Україні минулого року це Свято вперше пройшло у Львові! На 40 різних міських локаціях відбулось близько 80 найрізноманітніших виступів – від класичних музикантів до етногуртів та хіп-хоперів. Цього року ми хочемо доступитись до ще більшої кількості виконавців та шанувальників музики.

Гасло Свята – «Музика – всюди, концерт – ніде!». Протягом цілого дня музика лунає передовсім просто неба – на вулицях, площах, у скверах, парках. Це винятковий день для будь-якої музики та публіки, це спільна подія задля взаємообміну і відкриттів.

Цей день музики засадничо відрізняється від інших культурно-музичних подій: всі заходи безкоштовні для слухачів і неприбуткові для організаторів. Виступи організовують самостійно як окремі музиканти і музичні гурти, так і музичні заклади.

Завданням нас як координаторів Свята є передусім інформаційна кампанія. Крім того, ми допомагаємо учасникам налагодити виступ в обраній музикантами локації в офіційному порядку (для деяких локацій необхідні дозволи), популяризувати виступи та підшукати волонтерів, котрі допоможуть з організацією виступу.

www.fetedelamusique.lviv.ua

Свято музики походить із Франції і відбувається щорічно, починаючи з 1982 року, коли на заклик тодішнього міністра культури до громадян вийти з музикою на відкриті майданчики французьких міст з ентузіазмом відгукнулася величезна кількість французів. Відтоді захід щороку має дедалі більший розголос. У 1987 році святкування відбулись у 50 країнах, а в 2010 Свято музики відзначали вже у містах 116 країн. Торік свято відбулось загалом у 741 місті. Оригінальна назва французькою – Fête de la Musique – є грою слів і омофоном до виразу “Faites de la musique!” (“Робіть музику!”), який став ще одним гаслом участі у святі.

Ми збираємо кошти передусім на поліграфічні послуги (зовнішню та роздаткову рекламу), зведення програми, комунікацію та транспортні витрати.

Іншими джерелами фінансування є наші власні внески (в т. ч. організаційні витрати часу), а також фінансування частини реклами від Управління культури Львівської міської ради.

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 50 грн

  За вашої згоди, ми внесемо ваше ім’я як благодійника Свята до подячної сторінки на нашому сайті. (Це стосується імен усіх благодійників)

  1 доброчинець

 • Внесок від 100 грн

  Ми подаруємо вам значок Свята музики у Львові

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ми напитаємо для вас цікаві подарунки у музикантів, які братимуть участь у Святі

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ми напитаємо для вас цікаві подарунки у музикантів, які братимуть участь у Святі, – ви матимете змогу вибрати

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ми запросимо вас на підсумкову зустріч організаторів та до участі в «пост-релізному» відео

  1 доброчинець

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

24 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Фестиваль Т. Шевченка "Ше.Fest 2018"

  Ше.Fest - це люди, які творять п'ятий рік поспіль своє бачення Тараса Шевченка. Для нас він - людина, громадянин, українець, який зумів надихнути свою націю на власну державу.

  Юлія
  Капшученко
  • 90
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Підтримай Пласт для розвитку України!

  Прагнемо, щоб більше молодих українців долучилися до Пласту й отримали знання та вміння, що дозволять їм надихати та об’єднувати однодумців в єдину хвилю змін для сталого розвитку України.

  Станіслав
  Андрійчук
  • 268
  • 183
   днів
  • 0
   грн