Громадська платформа Печерська

 Громадська платформа Печерська

1%

6 доброчинців

1 900зібрано (з 100 000 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Ми створюємо громадську платформу, що пропонує систему взаємодії для мешканців району, активістів, підприємців та творчих спільнот.

Що таке Печерськ? Адміністративний район площею 27 квадратних кілометрів? Можливо, Верховна Рада, Будинок уряду чи інші державні установи? Стихійний ринок на площі Лесі Українки? А, може, Лавра, Ботанічний сад і Батьківщина-Мати? Чи вулички з архітектурними шедеврами і каштанами?

Ми віримо, що Печерськ – це передовсім спільнота, яку складають мешканці, працівники, бізнесмени, активісти і чиновники. Потрібно зовсім небагато, щоб вона стала дієвою та впливовою. Потрібна платформа для взаємодії всіх активних і небайдужих людей, які люблять свій район і хочуть змінити його на краще.

Ми маємо амбітну мету – створити таку платформу для Печерська.

pechersk0

Pecher.sk – це громадська ініціатива для налагодження ефективної комунікації всередині спільноти. Ми створюємо сайт, який пропонуватиме зручні механізми для спільних дій, і розвиваємо організаційну платформу для втілення спільних прагнень і цінностей.

Наша мета – зробити Печерськ зручним і яскравим. Уявіть: тут буде комфортно жити, працювати і проводити вільний час. Спільнота братиме участь у прийнятті рішень. Управління районом здійснюватиметься на засадах сталого розвитку. Публічне середовище сприятиме втіленню інноваційних ідей.

Що ми будемо робити?

Участь в управлінні

Громадська платформа Печерська пильно слідкуватиме, аналізуватиме і висвітлюватиме діяльність міської і районної адміністрації, комунальних підприємств та різноманітних служб. Спільнота зможе пропонувати власні ідеї та брати участь у прийнятті рішень.

pechersk2

Інформаційне поле

Одна з функцій Платформи – презентувати актуальні новини Печерська. Завдяки спільному інформаційному простору ми починаємо уявляти, знати і розуміти один одного. Це інтегрує і розвиває спільну ідентичність.

pechersk1  

Розвиток спільноти

Громадська платформа Печерська пропонуватиме інструменти для спілкування, поширення інформації, залучення людей, а також сприятиме ресурсів для різних громадських ініціатив.

pechersk5

Культурні практики

На основі Платформи буде організовано культурні та освітні події, що залучатимуть до спілкування різні аудиторії та здійснять внесок у розвиток публічного середовища району.

pechersk4

Дослідження

Громадська платформа Печерська співпрацює з фахівцями, компетентними в ключових аспектах міського життя. Ми разом будемо вивчати історію, досліджувати актуальний контекст та шукати шляхи розвитку району.

pechersk6

Просвітницькі програми

Громадська платформа Печерська ознайомить спільноту із практиками сучасних міст світу та прогресивним міжнародним досвідом.

pechersk6

Повноцінний запуск та робота Громадської платформи Печерська потребує ресурсів.

Зібрані кошти підтримають створення зручного сайту Pecher.sk, що виконуватиме функцію майданчика для спілкування і співпраці та інтерактивного гіда. 

Розвиток Громадської платформи Печерська потребує роботи проектних координаторів, редакторів сайту та журналістів. Ви зможете розширити обсяг здійснених ініціатив та зробити ресурс Pecher.sk корисним і цікавим.

Ваша підтримка зробить можливими пілотні проекти, лекції та екскурсії, що познайомлять спільноту Печерська та заохотять активних мешканців пропонувати власні ініціативи. Кожній з ідей допоможе здійснитися Громадська платформа Печерська. 

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Подяка від Громадської платформи Печерська

  0 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Подяка від Громадської платформи Печерська, листівка з Печерську

  2 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Подяка від Громадської платформи Печерська, набір листівок з Печерську, постер

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Подяка від Громадської платформи Печерська, набір листівок з Печерську, постер, книга Awesome Ukraine від видавництва "Основи"

  0 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Подяка від Громадської платформи Печерська, набір листівок з Печерську, постер, оформлена авторська фотографія з краєвидом Печерська

  0 доброчинців

 • Внесок від 5000 грн

  Подяка від Громадської платформи Печерська, набір листівок з Печерську, постер, оформлена авторська фотографія з краєвидом Печерська, участь у Клубі друзів Печерська, запрошення на презентацію Pecher.sk

  0 доброчинців

 • Внесок від 10000 грн

  Подяка від Громадської платформи Печерська, набір листівок з Печерську, постер, оформлена авторська фотографія з краєвидом Печерська, участь у Клубі друзів Печерська, запрошення на презентацію Pecher.sk, робота одного з сучасних українських художників

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту