100 %
 • 7 500зібрано (з 7 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Тільки з Вашою допомогою ми зможемо гідно представити Україну на Міжнародному хоровому конкурсі! Вразимо своїм, справжнім

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми – щирі, творчі та відкриті!  Ми - молодь і педагоги, які за невеликий час існування колективу змогли стати одним цілим і гідно представляти Україну в Європі. 

Всього 3 роки існування і вже дві великі перемоги. В 2013 році хор студентів під керівництвом Наталії Шмараєвої-Гожої здобув Гран-Прі, тричі золото та почесні кубки на міжнародних конкурсах:

«СЛОВАЧЧИНА кантат 2013»  - серед 32 колективів з 14 країн світу Хор студентів отримав 2 золота, нагороди за хореографію і драматургію, а також Гран-Прі фестивалю.

«ПРАГА кантат 2013»  – серед 21 хорового колективу з 12 країн світу Хор студентів отримав золото та нагороду кращому диригенту.

 Україна в нашому обличчі вперше взяла участь у міжнародних хорових конкурсах такого високого рівня, і одразу Гран-Прі та перші місця.

Наша мета:

Наш колектив прагне популяризувати українську культуру, ділитися зі світом українським колоритом і красою пісні. Показати, що Україна – це сильна держава зі своєю історією і особливою енергетикою.

 «Я ніколи не був в Україні, але коли я вас слухав, я відчув, що ніби переношусь туди. Мене вразило, що саме молодь змогла так передати культуру своєї країни через народну пісню. Це дивовижні відчуття, адже я зміг відчути вашу енергетику, вашу душу... Я навіть бачив сльози на очах у інших членів журі. Це вражає!» (с) Felix Resch, Італія.

Чому нам потрібна Ваша допомога?

Оскільки колектив в основному складається зі студентів, ми практично не маємо матеріальної бази. На кожну поїздку ми самостійно шукаємо спонсорів та кошти.

Цієї весни нас було запрошено на хоровий конкурс в Австрію. Організатори дуже чекали Україну. Співпереживали  та підтримували нас тому, що знали, які важкі часи ми зараз переживаємо. На жаль, ми так і не змогли поїхати. Через складну ситуацію в країні ті спонсори, які допомагали нам минулого разу, так і не змогли допомогти.

Мрія, яку ми зможемо втілити з Вашою допомогою:

Ми отримали запрошення на «VIII Міжнародний хоровий конкурс в м. Ріміні. Італія»,  та без Вашої допомоги ми просто не зможемо туди потрапити.

Ми мріємо розгорнути наш прапор і гідно представити нашу Державу на цьому конкурсі! Ми хочемо показати, що Україна - сильна і хоче хорошого майбутнього, що сучасна молодь небайдужа і цінує свої традиції і культуру, що українська пісня вміє зачаровувати душу.

На що підуть зібрані кошти?

Зібрані кошти підуть на часткове забезпечення транспорту та проїзду для колективу, щоб потрапити на конкурс.

Ми сподіваємось, що разом з Вами нам вдасться вже цієї осені гідно представити Україну в Європі!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 12
 • Внесок від 20 грн

  Лист-подяка від хору (на Ваш e-mail)

  4 доброчинці

 • Внесок від 35 грн

  Листівка з зображенням хору та побажаннями (на Ваш e-mail)

  0 доброчинців

 • Внесок від 50 грн

  Листівка з зображенням хору та побажаннями + лист-подяка від хору (на Ваш e-mail)

  3 доброчинці

 • Внесок від 75 грн

  Відео з кращих виступів хору + листівка з зображенням хору + лист-подяка від хору (на Ваш e-mail)

  0 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Запис пісні «Гей, пливе Кача», яка стала символом складних подій в Україні 2014 року ( у виконанні нашого хору) + відео з кращих виступів хору + листівка з зображенням хору + лист-подяка

  9 доброчинців

 • Внесок від 150 грн

  Календар формату А4 з зображенням хору (на 2015 рік) + на Ваш e-mail: запис пісні «Гей, пливе Кача», яка стала символом складних подій в Україні 2014 року ( у виконанні нашого хору)

  2 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Особиста відео-подяка від учасників хору (відео на Ваш e-mail) + календар формату А4 з зображенням хору + на Ваш e-mail: запис пісні «Гей, пливе Кача»

  2 доброчинці

 • Внесок від 300 грн

  Настільний календар з зображенням хору та подякою + на Ваш e-mail: особиста відео-подяка від учасників хору, запис пісні «Гей, пливе Кача», яка стала символом складних подій в Україні 2014

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Аудіо-диск хору з піснями, які підкорили Міжнародні конкурси та Європу + на Ваш e-mail: особиста відео-подяка від учасників хору, відео з кращих виступів хору, листівка з зображенням хору

  1 доброчинець

 • Внесок від 750 грн

  Хор особисто Вам виконає пісню-побажання «Многая Літа» (відео на Ваш e-mail) + Аудіо-диск хору з піснями, які підкорили Міжнародні конкурси та Європу + настільний календар з зображенням хору

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Легендарна книга «Кобзар» відомого українського поета Тараса Шевченка з підписом та подякою від керівника хору + хор особисто Вам виконає пісню-побажання «Многая Літа» (відео на Ваш e-mail)

  2 доброчинці

 • Внесок від 2000 грн

  Наш хор висловить Вам подяку під час урочистого концерту і весь зал Вам аплодуватиме ( якщо Ви не зможете бути присутніми на концерті - ми відправимо відео з адресованими Вам оплесками на e-mail)

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

72 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • ПРОМІНЧИК НАДІЇ ДЛЯ ПАЛАЦУ

  В рамках відновлення Палацу Бадені у м.Буську на Львівщині, задля ефективного використання вільної площі навколо Палацу, плануємо розмістити кінотеатр просто неба.

  Володимир
  Типило
  • 13
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • «Експеримент» - україномовний журнал про саморозвиток

  «Експеримент» – це перший друкований україномовний журнал про саморозвиток. Хочемо бути у бібліотеках всієї країни, тому потребуємо вашої допомоги!

  Соломія
  Чир
  • 37
  • 80
   днів
  • 0
   грн