Черкаський хор студентів їде до Італії

 Черкаський хор студентів їде до Італії

100%

38 доброчинців

7 500зібрано (з 7 500 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Тільки з Вашою допомогою ми зможемо гідно представити Україну на Міжнародному хоровому конкурсі! Вразимо своїм, справжнім

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ми – щирі, творчі та відкриті!  Ми - молодь і педагоги, які за невеликий час існування колективу змогли стати одним цілим і гідно представляти Україну в Європі. 

Всього 3 роки існування і вже дві великі перемоги. В 2013 році хор студентів під керівництвом Наталії Шмараєвої-Гожої здобув Гран-Прі, тричі золото та почесні кубки на міжнародних конкурсах:

«СЛОВАЧЧИНА кантат 2013»  - серед 32 колективів з 14 країн світу Хор студентів отримав 2 золота, нагороди за хореографію і драматургію, а також Гран-Прі фестивалю.

«ПРАГА кантат 2013»  – серед 21 хорового колективу з 12 країн світу Хор студентів отримав золото та нагороду кращому диригенту.

 Україна в нашому обличчі вперше взяла участь у міжнародних хорових конкурсах такого високого рівня, і одразу Гран-Прі та перші місця.

Наша мета:

Наш колектив прагне популяризувати українську культуру, ділитися зі світом українським колоритом і красою пісні. Показати, що Україна – це сильна держава зі своєю історією і особливою енергетикою.

 «Я ніколи не був в Україні, але коли я вас слухав, я відчув, що ніби переношусь туди. Мене вразило, що саме молодь змогла так передати культуру своєї країни через народну пісню. Це дивовижні відчуття, адже я зміг відчути вашу енергетику, вашу душу... Я навіть бачив сльози на очах у інших членів журі. Це вражає!» (с) Felix Resch, Італія.

Чому нам потрібна Ваша допомога?

Оскільки колектив в основному складається зі студентів, ми практично не маємо матеріальної бази. На кожну поїздку ми самостійно шукаємо спонсорів та кошти.

Цієї весни нас було запрошено на хоровий конкурс в Австрію. Організатори дуже чекали Україну. Співпереживали  та підтримували нас тому, що знали, які важкі часи ми зараз переживаємо. На жаль, ми так і не змогли поїхати. Через складну ситуацію в країні ті спонсори, які допомагали нам минулого разу, так і не змогли допомогти.

Мрія, яку ми зможемо втілити з Вашою допомогою:

Ми отримали запрошення на «VIII Міжнародний хоровий конкурс в м. Ріміні. Італія»,  та без Вашої допомоги ми просто не зможемо туди потрапити.

Ми мріємо розгорнути наш прапор і гідно представити нашу Державу на цьому конкурсі! Ми хочемо показати, що Україна - сильна і хоче хорошого майбутнього, що сучасна молодь небайдужа і цінує свої традиції і культуру, що українська пісня вміє зачаровувати душу.

На що підуть зібрані кошти?

Зібрані кошти підуть на часткове забезпечення транспорту та проїзду для колективу, щоб потрапити на конкурс.

Ми сподіваємось, що разом з Вами нам вдасться вже цієї осені гідно представити Україну в Європі!

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 20 грн

  Лист-подяка від хору (на Ваш e-mail)

  4 доброчинці

 • Внесок від 35 грн

  Листівка з зображенням хору та побажаннями (на Ваш e-mail)

  0 доброчинців

 • Внесок від 50 грн

  Листівка з зображенням хору та побажаннями + лист-подяка від хору (на Ваш e-mail)

  3 доброчинці

 • Внесок від 75 грн

  Відео з кращих виступів хору + листівка з зображенням хору + лист-подяка від хору (на Ваш e-mail)

  0 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Запис пісні «Гей, пливе Кача», яка стала символом складних подій в Україні 2014 року ( у виконанні нашого хору) + відео з кращих виступів хору + листівка з зображенням хору + лист-подяка

  9 доброчинців

 • Внесок від 150 грн

  Календар формату А4 з зображенням хору (на 2015 рік) + на Ваш e-mail: запис пісні «Гей, пливе Кача», яка стала символом складних подій в Україні 2014 року ( у виконанні нашого хору)

  2 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Особиста відео-подяка від учасників хору (відео на Ваш e-mail) + календар формату А4 з зображенням хору + на Ваш e-mail: запис пісні «Гей, пливе Кача»

  2 доброчинці

 • Внесок від 300 грн

  Настільний календар з зображенням хору та подякою + на Ваш e-mail: особиста відео-подяка від учасників хору, запис пісні «Гей, пливе Кача», яка стала символом складних подій в Україні 2014

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Аудіо-диск хору з піснями, які підкорили Міжнародні конкурси та Європу + на Ваш e-mail: особиста відео-подяка від учасників хору, відео з кращих виступів хору, листівка з зображенням хору

  1 доброчинець

 • Внесок від 750 грн

  Хор особисто Вам виконає пісню-побажання «Многая Літа» (відео на Ваш e-mail) + Аудіо-диск хору з піснями, які підкорили Міжнародні конкурси та Європу + настільний календар з зображенням хору

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Легендарна книга «Кобзар» відомого українського поета Тараса Шевченка з підписом та подякою від керівника хору + хор особисто Вам виконає пісню-побажання «Многая Літа» (відео на Ваш e-mail)

  2 доброчинці

 • Внесок від 2000 грн

  Наш хор висловить Вам подяку під час урочистого концерту і весь зал Вам аплодуватиме ( якщо Ви не зможете бути присутніми на концерті - ми відправимо відео з адресованими Вам оплесками на e-mail)

  0 доброчинців

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту