11 %
 • 5 758зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Ідея проекту - популяризувати український креатив у культурному, науковому та громадському контексті та об'єднувати людей усього світу, котрі вірять, що українці — творчий народ!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 7

Історія

Проект UA Modna, який стартував у 2012 році, популяризує український креатив у культурному, науковому та громадському контексті та об'єднує людей усього світу, котрі вірять, що українці — модний народ!

Статті, інтерв’ю, фото, відео, проза, лірика, арт – кожного дня нові публікації з’являються на сторінках UA Modna. Тут ви знайдете цікаві дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі доробки сучасників.

Кожен зареєстрований користувач стає автором та може безкоштовно створити власний “кабінет” і самостійно обирати, якою мовою спілкуватись зі своїм читачем/глядачем та яким темам приділяти увагу. UA Modna – мультинаціональний та проукраїнський простір для творчості.

UA Modna має амбітну мету сформувати справжній рух молодих душею, активних, творчих та запальних людей з усіх куточків світу. В подальшому, це дасть можливість реалізовувати корисні громадські проекти, піднімати рівень культури та заповнювати якісним продуктом інформаційний вакуум в Україні та за її межами.

UA Modna

Наша команда 

Ідея створення веб-платформи належить координатору проекту Світлані Іванишин-Угриній – журналістці з міста Івано-Франківськ, котра вже багато років живе в США. Навколо бажання створити щось справді цінне, корисне для суспільства та якісне в своєму виконанні згуртувались однодумці – молоді ентузіасти з Івано-Франківська: програмісти, журналісти, фотографи, дизайнери, музиканти.

На що будуть використані кошти?

Протягом 2,5 років веб-платформа uamodna створювалась власним коштом команди, та була «проектом вільного часу», що реалізовувався окремо від основної роботи. За цей час ми отримали багато позитивних відгуків від користувачів платформи, вдосконалювались та зрозуміли, що цей проект переріс для нас в щось значно більше та вагоміше, ніж звичайне хобі.

Ми плануємо розширювати функціональні можливості веб-платформи – додати чат для спілкування в онлайні з авторами та редколегією, удосконалити функціональні можливості “кабінету” автора, що дасть можливість створювати на базі веб-платформи власний сайт, запустити декілька спецпроектів соціально-освітнього спрямування з метою популяризації української мови (багатосерійний мультфільм-абетка, мобільний додаток для дітей з вивчення літер та їх написання).

Окрім того, UA Modna має на меті організовувати зустрічі прихильників веб-платформи та відомих діячів культури, мистецтва, успішних українських стартаперів для обміну досвідом та пошуку нових форм реалізації талантів.

Отримані завдяки даній кампанії на Спільнокошті фінанси будуть направлені на оплату оренди офісу, заробітної плати працівникам, придбання ліцензованого програмного забезпечення та інші дрібні поточні витрати. За кожну витрачену гривню буде надано детальний звіт для ознайомлення громадськості.

Ваша підтримка дозволить нам відкрити ще більше талановитих людей. Разом ми можемо зменшити дистанцію між українцями в різних країнах. Разом ми розширюємо кордони творчості. Тож давайте популяризувати українське разом!

Ми щиро вдячні усім, кого зацікавив наш проект та його ідея! Маємо надію, що маленькі подарунки передадуть своїм новим власникам усе тепло та вдячність, котрі ми відчуваємо до кожного доброчинця!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 20 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська веб листівка на електронну скриньку

  5 доброчинців

  145 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка поштою та наклейка котятко :)

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка, наклейка та магнітик котятко на холодильник

  2 доброчинці

  23 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка, наклейка, магнітик котятко та блокнот з малюнком ручної роботи

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка, магнітик котятко та футболка на вибір з принтом “слухай українське” :)

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка поштою, магнітик котятко, футболка на вибір з принтом “прапор” та чашка з котятком :)

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Дизайнерська друкована листівка поштою, магнітик, футболка, а також дизайнерська етно еко-торбинка від дизайнерки Любці Чернікової

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ексклюзивна екскурсія по Івано-Франківську, вечеря в ресторані FABRICA, фотосесія, публікація фотосесії та інтерв’ю (за бажанням), футболка на вибір

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

37 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Plastic Fantastic

  “Plastic Fantastic” – це бренд, що об'єднує екоактивістів, дизайнерів, архітекторів і підприємців. Ми працюємо над ініціативами у сфері сортування і ресайклінгу та популяризуємо свідоме споживання.

  Еко
  Місто
  • 140
  • 45
   днів
  • 0
   грн
 • Garage Gang: співтворення в кубі

  Стратегія команди для зростання і розвитку через залучення бізнесу на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого.

  Iryna
  Solovey
  • 33
  • 180
   днів
  • 0
   грн