Веб-платформа UA Modna

 Веб-платформа UA Modna

11%

27 доброчинців

5 758зібрано (з 50 000 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Ідея проекту - популяризувати український креатив у культурному, науковому та громадському контексті та об'єднувати людей усього світу, котрі вірять, що українці — творчий народ!

Проект UA Modna, який стартував у 2012 році, популяризує український креатив у культурному, науковому та громадському контексті та об'єднує людей усього світу, котрі вірять, що українці — модний народ!

Статті, інтерв’ю, фото, відео, проза, лірика, арт – кожного дня нові публікації з’являються на сторінках UA Modna. Тут ви знайдете цікаві дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі доробки сучасників.

Кожен зареєстрований користувач стає автором та може безкоштовно створити власний “кабінет” і самостійно обирати, якою мовою спілкуватись зі своїм читачем/глядачем та яким темам приділяти увагу. UA Modna – мультинаціональний та проукраїнський простір для творчості.

UA Modna має амбітну мету сформувати справжній рух молодих душею, активних, творчих та запальних людей з усіх куточків світу. В подальшому, це дасть можливість реалізовувати корисні громадські проекти, піднімати рівень культури та заповнювати якісним продуктом інформаційний вакуум в Україні та за її межами.

UA Modna

Наша команда 

Ідея створення веб-платформи належить координатору проекту Світлані Іванишин-Угриній – журналістці з міста Івано-Франківськ, котра вже багато років живе в США. Навколо бажання створити щось справді цінне, корисне для суспільства та якісне в своєму виконанні згуртувались однодумці – молоді ентузіасти з Івано-Франківська: програмісти, журналісти, фотографи, дизайнери, музиканти.

На що будуть використані кошти?

Протягом 2,5 років веб-платформа uamodna створювалась власним коштом команди, та була «проектом вільного часу», що реалізовувався окремо від основної роботи. За цей час ми отримали багато позитивних відгуків від користувачів платформи, вдосконалювались та зрозуміли, що цей проект переріс для нас в щось значно більше та вагоміше, ніж звичайне хобі.

Ми плануємо розширювати функціональні можливості веб-платформи – додати чат для спілкування в онлайні з авторами та редколегією, удосконалити функціональні можливості “кабінету” автора, що дасть можливість створювати на базі веб-платформи власний сайт, запустити декілька спецпроектів соціально-освітнього спрямування з метою популяризації української мови (багатосерійний мультфільм-абетка, мобільний додаток для дітей з вивчення літер та їх написання).

Окрім того, UA Modna має на меті організовувати зустрічі прихильників веб-платформи та відомих діячів культури, мистецтва, успішних українських стартаперів для обміну досвідом та пошуку нових форм реалізації талантів.

Отримані завдяки даній кампанії на Спільнокошті фінанси будуть направлені на оплату оренди офісу, заробітної плати працівникам, придбання ліцензованого програмного забезпечення та інші дрібні поточні витрати. За кожну витрачену гривню буде надано детальний звіт для ознайомлення громадськості.

Ваша підтримка дозволить нам відкрити ще більше талановитих людей. Разом ми можемо зменшити дистанцію між українцями в різних країнах. Разом ми розширюємо кордони творчості. Тож давайте популяризувати українське разом!

Ми щиро вдячні усім, кого зацікавив наш проект та його ідея! Маємо надію, що маленькі подарунки передадуть своїм новим власникам усе тепло та вдячність, котрі ми відчуваємо до кожного доброчинця!

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 20 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська веб листівка на електронну скриньку

  5 доброчинців

  145 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка поштою та наклейка котятко :)

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка, наклейка та магнітик котятко на холодильник

  2 доброчинці

  23 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка, наклейка, магнітик котятко та блокнот з малюнком ручної роботи

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка, магнітик котятко та футболка на вибір з принтом “слухай українське” :)

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо! Подяка від нас – дизайнерська друкована листівка поштою, магнітик котятко, футболка на вибір з принтом “прапор” та чашка з котятком :)

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Дизайнерська друкована листівка поштою, магнітик, футболка, а також дизайнерська етно еко-торбинка від дизайнерки Любці Чернікової

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ексклюзивна екскурсія по Івано-Франківську, вечеря в ресторані FABRICA, фотосесія, публікація фотосесії та інтерв’ю (за бажанням), футболка на вибір

  0 доброчинців

  5 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

13 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту