100 %
 • 50 181зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

«Птах» – це платформа для всебічного розвитку особистості та побудови мислячого, небайдужого, креативного громадянського суспільства.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

«ПТАХ» - це не конкурсний триденний фестиваль побудований на волонтерській роботі, ми не платимо гонорарів та не оцінюємо колективи за певними критеріями.

Це свято створене для дітей будь якого віку та матеріальних статків, яке протягом 10-ти років виховує мислячу та активну громаду.

Перший фестиваль відбувся у 2007 році на базі місцевої дитячої театр-студії “Чіґа-Біґа”, де діти Нижнього Селища долучалися до організації фестивалю, як волонтери та учасники, вчилися втілювати в реальність власні бажання, не чекаючи наказу та допомоги від влади.

Сьогодні молодь, що виховувалася на ПТАХу розпочала нові власні творчі проекти та є активною складової громади села.

У 2017 році фестиваль відудеться з 21 по 23 липня, і в ньому прийматиме участь більше 7 - ми колективів із різних куточків України та Європи. На даний час є більше бажаючих стати учасником свята ніж ми можемо прийняти, тому нам доводиться робити попередній відбір по заявкам та відео, відправленим завчасно.

Окрім професійних митців фестиваль відвідує більше 10 000 дітей та дорослих, які долучаються до творчого процесу вуличного мистецтва та майстерень.

Ч О М У   П О Т Р І Б Е Н   Т Е А Т Р А Л Ь Н И Й   Ф Е С Т И В А Л Ь ?

У зв'язку з нестабільним економічним станом в країні багато дорослого населення виїжджає за кордон у пошуку достойного заробітку. Серед цих дорослих більша половина – це люди, які вже мають власну родину, дітей. Ті хто залишаються то проживають в умовах виживання. Це впливає і на культурний розвиток майбутнього покоління.
Якщо діти у великих містах мають широкий спектр різноманітних творчих студій то на переферії малюки залишаються на одинці зі своїми бажаннями, які незнають де та як реалізувати, що призводить до культурного занепаду краю загалом.
Саме тому, виникла ідея організації дитячого фестивалю в Закарпатському селі, де доросле населення масово виїжджає за кордон, на якому діти матимуть можливість представити свою творчість та знайти однодумців.
Театр – це мистецтво, яке включає в собі різні види мистецтв та є відображенням душі, думок, ідей. Діти – це театральна інтерпретація дійсності, яка перебуває на межі вигадки і реальності. Через сценічні форми діти можуть відкрито заявити про свої проблеми та бажання і цим достучатися до дорослих.


Н А Ш А   М Е Т А


 Щоб кожна мрія та задум могли стати реальністю не залежно від місця, статусу чи вподобань!

Нашим святом ми намагаємось привернути увагу громадськості до важливості та необхідності дитячого театру як способу побудови вільної особистості та громадянського суспільства, ми створюємо платформу для реалізації творчих задумів як дітей так і дорослих.

Фестиваль є неформальною спробою поєднати серця і душі дітей та дорослих. проведення події такого характеру сприяє обміну досвідом в організації студійної роботи, специфіки роботи з дітьми з особливими потребами та підвищенню активності молоді в соціально-культурній сфері.    


Щ О   Т А К Е   « П Т А Х » ?


ПТАХ відкриває можливості, реалізовує дитячий творчий потенціал, руйнує бар’єри, збагачує культурний розвиток.

- це ART.7.Я: Фестиваль не передбачає конкурсу і налічує не велику кількість учасників, близько 170 осіб із різних куточків України та Європи, що дає можливість за короткі три дні познайомитись з різними культурами та налагодити з ними міцні дружні стосунки..

- це Дитячий театр: Театральні групи, які приймають участь у заході окрім презентації своїх особливостей мають можливість обмінятися на майстер-класах досвідом у студійній роботі та познайомитись із новими, не знайомими для них формами дитячого театру.

- це “Симфонія волі”: на сцені фестивалю грають ті колективи, які розвиваються та творять справжнє мисляче мистецтво. Нові імена, нова музика поєднуються із фольком міжкультурного Закарпаття. Кожен звук – це ідея, це справжнє життя, це віра.

- це Мистецтво – доступне всім! Розмаїття майстер-класів для всіх бажаючих із різних видів мистецтв де всі присутні творять те, що їм близько, без цензури та купюр.

Кожен бажаючий може представити свою творчість: виставки, перформанси, вуличне мистецтво.

Три дні з 10.00 до 22.00 насичені майстернями із прикладного, образотворчого мистецтва, кераміки, орігамі, тіньовим-ляльковим театром, створенням малюнків на піску та першої анімації, виступами дитячих та молодіжних театральних колективів з різних куточків України та Європи, щоденними флешмобами, вечірками із музикантами, відкритими майстернями з різних видів циркового мистецтва та інтерактивними іграми . . .


С В Я Т О   С Т В О Р Е Н Е    Р А З О М ! ! !

ПТАХ відкриває можливості, реалізовує дитячий творчий потенціал, руйнує бар’єри, збагачує культурний розвиток.Головними організаторами дійства є діти та молодь Нижнього Селища. Вся програма та підготовка до реалізації проекту здійснюється на волонтерських засадах та на величезному бажанні творити.
Окрім місцевих мешканців до облаштування фестивального майданчика та творчого процесу організації приєднуються волонтери, які приїжджають за тиждень до фестивалю із різних міст та країн.

Перший фестиваль ми організували у 2007 році. Цьогоріч це буде 8-ий фестиваль, адже останні роки маємо тенденцію проведення раз на два роки через брак коштів. Саме тому ми просимо підтримати нас, і ми подаруємо казку дітям разом!

Б Ю Д Ж Е Т  Ф Е С Т И В А Л Ю

Загальний бюджет фестивалю складає більше 200 000 гривен і включає в собі витрати на проживання і харчування для учасників та матеріали для творчих майстерень і відкритих майстер-класів.

На даний момент нам не вистачає 100 000 грн. для організації харчування учасників, які ми дуже хочемо зібрати спільно із Вашою допомогою.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 100 грн

  Мило виготовлене у Нижньому Селищі.

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Набір натуральних яблучних соків прямого віджиму воготовлених у Нижньому Селищі.

  7 доброчинців

  8 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Оригінальні футболки із малюнками дітей із Нижнього Селища - ЩО ТАКЕ ПТАХ?

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Безкоштовна екскурсія по Всім найпрекраснішим та найцікавішим місцям Нижнього Селища від організаторів фестивалю!

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Кошик зі смаколиками із Нижнього Селища: овечий сир, сік, варення + фото-листівки із Закарпаття від Олександра Глядєлова

  1 доброчинець

  4 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

43 проекти зараз чекають твоєї підтримки