407 %
 • 38 696зібрано (з 9 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Створення першої картини-муралу у Слов`янську, авторська інтерпретація офіційного герба міста

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ініціатива «АРТ Мобілізація» виникла з метою винести мистецтво з галерей на вулиці міст і сіл, де культурні події рідкість. Таким чином пересічні громадяни з митцями з різних регіонів України, створюють разом культурний продукт та отримують захопливий досвід.

Цього року проект відбувся на хуторі Обирок, що в Чернігівській області  та в підземному переході на Європейській площі в Києві.

ART мобілізація на хуторі Обирок

Створення підземної галереї на Європейській площі

В непрості для нас та нашої країни часи ініціатива набуває особливої актуальності, оскільки люди спілкуються та навчаються, працюючи над творчим перевтіленням спільного простору. У великих містах України концентрація можливостей альтернативної освіти та мистецького контенту достатня, тому нашим завданням на сьогодні є активізація мешканців невеликих містечок, особливо регіонів, які зачепили військові дії, до суспільної праці над загальним проектом – майбутня Україна.

Протягом тижня з 7 по 14 грудня 2014 року в рамках проекту «ART мобілізація», група архітекторів-урбаністів з Києва проводить дослідження існуючого становища міста Слов'янськ.

В цей самий час команда художників зі Львова та Рівного разом з місцевими художниками створюють картини на стінах холу в  Школі мистецтв Слов'янську.

 

Перевтілення холу Школи мистецтв у Слов`янську

В останній день проекту відбудеться презентація проробленої роботи, обговорення з місцевою громадськістю проектів розвитку міста та ознайомлення з досвідом команд активістів з інших регіонів. Також пройдуть майстер-класи для дітей та дорослих, бібліотека у подарунок, фотовиставка, концерт, поетичні читання, показ української анімації та кіно.

В продовження проекту «ART мобілізація» художники створять першу картину-мурал у Слов'янську, яка є авторською інтерпретацією герба міста.

Зібрані гроші будути використані на фарбу та оренду висотного обладнання для створення муралу.

Сподіваємося, ця наша спільна з містянами робота стане гарним поштовхом до дій та натхненням для місцевих художників, яких тут чимало, і посприяє перетворенню післявоєнного вигляду міста.

Партнер проекту

 • Pact, Inc. в Україні

  Підтримує проекти в рамках програми «Посилюй Добрі Рішення», яка створює умови для розвитку команд у сферах освіти, здоров'я, безпеки, транспорту, прав людини та відповідального підприємництва

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 8
 • Внесок від 20 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте закладку для книги із зображенням ескізу муралу та автографами художників.

  6 доброчинців

  94 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте керамічний глечик-крихітку від гончарів Слов`янщини. (подарунок може трохи відрізнятись за дизайном від того, що на фото)

  3 доброчинці

  27 залишилось

 • Внесок від 70 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте керамічне горнятко для кави від гончарів Слов`янщини. (подарунок може трохи відрізнятись за дизайном від того, що на фото)

  9 доброчинців

  21 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте керамічну чашку від гончарів Слов`янщини. (подарунок може трохи відрізнятись за дизайном від того, що на фото)

  4 доброчинці

  26 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте календар на 2015 рік із зображенням ескізу муралу та автографами художників.

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте керамічний соусник від гончарів Слов`янщини. (подарунок може трохи відрізнятись за дизайном від того, що на фото)

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Дякуємо! Пошановувачі кави отримають керамічну турку від гончарів Слов`янщини :) (подарунок може трохи відрізнятись за дизайном від того, що на фото)

  3 доброчинці

  12 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте керамічний глечик для вина від гончарів Слов`янщини. (подарунок може трохи відрізнятись за дизайном від того, що на фото)

  1 доброчинець

  14 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

23 проекти зараз чекають твоєї підтримки