106 %
 • 63 810зібрано (з 60 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Тренінговий центр GoCamp — місце професійного зростання для вчителів англійської. Ми допомагаємо викладати так, щоб дітям було цікаво, використовувати найновіші технології і розвивати soft skills.

Історія

З початком реформи освіти, 400 тисячам вчителів треба адаптуватися до нових умов, нового стандарту викладання та нових навчальних програм. Це викликає у вчительства безліч питань та страхів. Особливо у вчителів з віддалених куточків України, які мало подорожують, майже не спілкуються з колегам з інших міст і відвідують лише застарілі курси підвищення кваліфікації раз на п’ять років. 

Ми хочемо вирішити проблему з доступом до якісної освіти для українських вчителів. Ми знаємо, як дати вчителям необхідні знання, що саме їм потрібно, та як надихнути їх на якісну роботу.


Хто ми?

Ми — Global Office — українська неурядова організація, яка з 2015 року реалізує сучасні освітні проекти та сприяє діалогу між Україною та світом. 

Ми виховуємо нове покоління українців, яке вільно спілкується англійською, поділяє глобальні цінності, та живе у світі без бар’єрів. Для цього ми проводимо  шкільні табори, позакласні і програми, тренуємо вчителів та привозимо міжнародних волонтерів.

Розпочавшись як ініціатива GoGlobal, лише за 4 роки наші проекти стали найбільшими у Східній Європі,  об'єднали уряд, бізнес, міжнародні та некомерційні організації.

Що ми вже зробили:

  • Пролобіювали проголошення  Президентом України  року англійської мови у 2016
  • Запустили GoCamp — найбільший освітній волонтерський проект Східної Європи 
   • Ініціювали  покази сеансів мовою оригіналу у кінотеатрах України
    • Провели мовні табори для 160 000 школярів
    • Залучили понад  1000 волонтерів із 72 країн світу 
     • Підготували 1700 вчителів іноземних мов в Україні 
      • Провели «БомбеЗНО» — навчили вчителів проводити експрес-табори з підготовки до ЗНО з української мови для дітей з румуномовних та угорськомовних громад

       Тренінговий центр GoCamp — це важливо

       Ми хочемо створити місце професійного зростання для вчителів англійської мови, де вони зможуть опанувати новітні методи викладання та стати частиною великої спільноти активних та прогресивних освітян! 


       Вже у жовтні-грудні 2020 ми зможемо провести тренінги для 2000 вчителів в онлайн форматі та для 500 вчителів на виїзних тренінгах в регіонах з урахуванням всіх вимог до карантину.


       Тренери GoCamp – професіонали з міжнародним досвідом, які щохвилини «запалюють» вчителів інноваційними та нестандартними ідеями.

       Тренінговий центр GoCamp - це не перша спроба зробити соціальний бізнес частиною нашої громадської організації. Ми прагнемо сталого розвитку і хочемо диверсифікувати ризики, хочемо мати надійне джерело для фінансування пришкільних мовних таборів по всій Україні, які ми проводимо щорічно.

       На кожному тренінгу буде до 10% безкоштовних місць для вчителів, на які можна буде отримати стипендію на конкурсній основі.

       80% прибутку Тренінгового центру буде реінвестуватися на підтримання та розвиток цього соціального бізнесу. 20% будуть використані на розвиток проєкту GoCamp. 

       Як наслідок, ми, як ГО, матимемо додатковий ресурс для нашої ініціативи GoCamp, будемо незалежними від бізнесу і донорів, та зможемо охопити більше шкіл та дітей.


       Допомагаючи нам, ви формуєте нове покоління майбутніх лідерів і лідерок України, активних освітян, які мотивують молодь долати будь-які бар'єри та відкривати нові культури, мови, можливості.

       Для того, щоб запустити тренінговий центр нам потрібно підготуватися технічно та методично, саме тому зібрані кошти ми витратимо на 

       • створення сайту та оплату платформи для проведення онлайн навчання

       • створення програм тренінгів

       Проте, чим більше ми зберемо коштів, тим більше тренінгових програм  та методичних ресурсів ми зможемо запропонувати вчителям!

       Крім цього в роботі тренінгового центру ми будемо використовувати ресурси громадської організації Глобал Офіс (офіс, канцтовари тощо).

       Завдяки підтримки Фонду Відродження зібрана сума буде подвоєна, що дозволить нам також розробити роздаткові матеріали для учасників тренінгів, запустити рекламну кампанію та набрати перші групи вчителів.

       Партнер проекту

       • Міжнародний Фонд "Відродження"

        Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

       Подарунки

       Підтримайте проект та оберіть подарунок

       Подарунків 6
       • Внесок від 50 грн

        Ми надішлемо вам листівку з подякою від GoGlobal

        1 доброчинець

        499 залишилось

       • Внесок від 250 грн

        Ви отримаєте брендовану бананку від наших мовних таборів GoCamp

        3 доброчинці

        27 залишилось

       • Внесок від 350 грн

        Ви отримаєте брендовану еко-пляшку із логотипом GoCamp

        15 доброчинців

        15 залишилось

       • Внесок від 600 грн

        Ви отримаєте сертифікат на участь у будь якому тренінгу для вчителів (як для себе особисто, так і в якості подарунка іншій особі)

        1 доброчинець

        29 залишилось

       • Внесок від 800 грн

        Ви отримаєте запрошення на онлайн-вечірку з командою GoGlobal та іноземними волонтерами

        0 доброчинців

        20 залишилось

       • Внесок від 2500 грн

        Ви отримаєте срібну прикрасу GoGlobal

        1 доброчинець

        2 залишилось

       Спільнокошт

       Внески доброчинців у втілення проекту

       Loading...

       Команда

       comments powered by Disqus

       ЦІКАВО ТАКОЖ

       52 проекти зараз чекають твоєї підтримки

       • Читання доДому

        Проект «Читання доДому» створює перелік місць в Одесі, що були згадані у літературних творах у різні часи та на різних мовах. У кожному з таких місць встановлює сучасні інформаційні знаки

        Nastya
        Shamsha
        • 56
        • 99
         днів
        • 0
         грн
       • "НАШІ БЕЗ РАШІ" 6-ий сезон!

        НАШІ БЕЗ РАШІ - Інтернет скетч-ком, що розповідає про країну, в якій хотів би жити кожен Українець.

        Roman
        Hapachylo
        • 99
        • 180
         днів
        • 0
         грн