107 %
 • 10 700зібрано (з 10 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Міжнародний дебатний турнір "Lviv Open" відбудеться 21-23 квітня у Львові. Протягом турніру відбудеться змагання 20-ти кращих українських команд проти 20-ти команд іноземців. Буде дуже гаряче!!!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Для чого нам цей турнір?

Рух до осмислених змін у суспільстві можливий тільки за умови наявності критичної кількості думаючих людей. Ми поставили собі за мету об'єднувати навколо ідей демократії молодих талановитих людей та навчити їх дебатних технологій. Це ті люди, котрі вивітрять совковий дух з нашої країни.
        Дебатери це амбітні і розумні молоді люди, котрі попри молодий вік можуть змістовно вести дискусії та змінювати громадську думку методом переконання та ведення діалогу. 
Ми створили цей турнір для того, щоб українські дебатери могли інтегровуватись із провідними молодіжними інтелектуальними середовищами світу.

 

Що таке дебати?

Дебати це інтелектуальна гра, котра розвиває критичне та аналітичне мислення через регламентовану суперечку щодо однієї теми. Метою кожної з команд переконати професійних суддів у правоті своєї позиції, котру вони отримують за жеребкуванням. По всьому світу дебати використовують для розвитку культури ведення дискусії та розвитку демократичних цінностей через розвинене громадянське середовище, котре приймає раціональні виважені рішення.

Завдяки дебатам розвивається критичне та аналітичне мислення, культура публічних дискусій, толерантне відношення до опонентів та формує навики аргументованого переконання.

Наша мета: розвинути громадянське суспільство зусиллями розумних, інтелектуально підкованих молодих людей, котрі готові змінювати себе та простір навколо, через налагодження діалогу та співпраці.

Як саме виглядає процес? Радимо переглянути фінал Чемпіонату світу (WUDC) 2016 року


Скачати відео
 

Наше завдання достойно провести змагання високого міжнародного класу та подати заявку на проведення Чемпіонату Європи 2019 року. Ваша підтримка турніру Lviv Open допоможе цьому.


Команда проекту

Проект реалізовується командою Львівського осередку Федерації дебатів України.


Михайло Ткач - голова організаційного комітету Lviv Open, засновник Всеукраїнського дебатного турніру "Підйом", засновник Карпатської дебатної школи, засновник міжнародного дебатного турніру "Lviv Open". В дебатах з 2009-го року, в молодіжному русі з 2006-го року.  


Ігор Бобришев - президент Федерації дебатів України, член сертифікаційної комісії суддів з дебатів, один з найбільш титулованих спікерів України.


Наталія Панчишин - голова молодіжної організації "Молоді лідери України" - інтитуційний консультант, автор десятків молодіжних проектів.

Історія проекту

Турнір вперше був проведений у 2015 році в рамках проекту "Англомовні дебати для України" - ставши переможцем відкритого конкурсу молодіжних проектів Міністерства молоді та спорту. Нам вдалось залучити 20 команд, в тому числі 4 команди з Польщі. Також ми запросили 2-ох іноземних суддів міжнародного класу – Karolina Partyga (Лондон) та Илья Андросов (Москва). Після проведених мастер класів та дебатних поєдинків, українці взяли участь у цілій низці міжнародних турнірів, зокрема на Чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи. Результати українських дебатерів покращились на понад 20%


Цьогоріч ми плануємо залучити 40 команд (20 команд з Європи та Азії та 20 українських команд).

Метою даного турніру є підвищення рівня дебатування українських дебатерів до міжнародного рівня. З цією метою ми залучаємо іноземні команди та топових європейських суддів.

Протягом 3-ох днів дебатного турніру відбудеться мастер класи від провідних дебатерів Європи а також змагання з 5-ти відбіркових раундів, півфінальні ігри та фінал. Резолюції, котрі граються, зазвичай стосуються різних сфер життя: політика, мораль, економіка, право, філософія, геополітика, екологія, тощо. Теми визначаються заздалегідь командою головного судді та оголошуються дебатерам за 15 хвилин до гри.


Суддівська колегія складатиметься з досвідчених суддів:

Головний суддя Lviv Open 2017 – чемпіон Європи з дебатів 2015 року – Dan Lahav (Ізраїль),

Перший заступник головного судді – чемпіон світу 2015 року – Dawid Bartkowiak (Польща)

Другий заступник головного судді – заступник головного судді чемпіонату Європи 2009 року, чемпіон Європи 2007 року – Ove Poom (Естонія).

Інші 7 суддів –  досвідченні судді з різних країн Європи міжнародного рівня, що мають вагомі здобутки на чемпіонатах світу та Європи, а також є лідерами своїх дебатних клубів та лідерами світового дебатного руху.

Федерація дебатів України - це національна організація, котра об'єднує понад 30 дебатних клубів у всіх регіонах України. З 2011 року нами проведено 16 Міжнародних турнірів та понад 100 Всеукраїнських дебатних турнірів. Федерація дебатів України є делегатом ради світового та європейського чемпіонатів з дебатів та однією з найбільших громадських молодіжних об'єднань України.

 

Lviv Open 2017 буде найбільшим дебатним міжнародним турніром в УкраїніОсновні статті витрат

Загальний бюджет проекту 111 000 гривень, котрий покриває витрати на трансфер, харчування, проживання та культурну програму. Всі витрати перераховані покриваються за рахунок організаційних внесків та коштів Федерації дебатів України.
 
Наразі ми запрошуємо долучитись до фінансування турніру для купівлі квитків суддям (судді з Ізраїлю, Польщі, Естонії, Литви, Нідерландів) та організації харчування учасників. Для успішної реалізації ми сподіваємось долучити меценатів, наразі необхідно ще 10 000 гривень.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 20 грн

  Ми висловлюємо всім меценатам подяку за підтримку нашого дебатного турніру та запросимо на фінальну гру в якості глядача

  3 доброчинці

  997 залишилось

 • Внесок від 70 грн

  Ми подаруємо Вам підписану головним суддею Даном Лахавом поштову листівку із зображенням старовинного Львова та запросимо на фінальну гру в якості глядача

  3 доброчинці

  197 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Ми подаруємо книгу "Твій помічник в дебатному клубі"

  4 доброчинці

  26 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Ми подаруємо книгу "Матеріали до дебатів з енергозбереження"

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ми подаруємо книгу "Як перемагати в дебати" - одну з найкращих книг по веденню дебатів, що коли небудь виходила!

  2 доброчинці

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

19 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • #СтудіїРозвитку

  Проект спрямовано на підвищення рівня громадянської свідомості та активності серед молоді, шляхом створення альтернативної платформи неформальної освіти.

  Анжеліка
  Бабій
  • 13
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • Книга «Пригоди маленького Нуві: Незнаний світ»

  Ілюстрована пригодницька повість у стилі фентезі для дітей. Ця книга несе в собі важливу місію – навчити дружбі, силі духу, сміливості, відданості своїм принципам та збереженню родинних цінностей.

  Anna
  Trofimenko
  • 36
  • 60
   днів
  • 0
   грн