114 %
 • 10 211зібрано (з 8 890 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 21 серпня 2021 р. 15:18

Головне

Популяризація українського аматорського театрального руху, як універсального виду творчої діяльності завдяки проведенню всеукраїнського театрального фестивалю в Хмельницькому.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Всеукраїнський фестиваль аматорського театру «АКТ Другий. Урбаністичний»

Наш фестиваль наразі є єдиним театральним фестивалем у місті Хмельницькому! Фестиваль має унікальну та незвичну концепцію. Кожного року формат фестивалю змінюється докорінно. Минулого року ми проводили онлайн фестиваль, а цього року хочемо провести офлайн фестиваль вистави якого будуть гратися на вулиці, або в приміщеннях які не пристосовані для театральних вистав. Пляж, покинуте горище, парк, бібліотека, завод, тролейбусне депо тощо... Цілком ймовірно що ці локації можуть стати майбутніми сценічними майданчиками нашого фестивалю... Саме тому цьогорічний фестиваль і має назву УРБАНІСТИЧНИЙ. Бо ми хочемо завдяки театральному фестивалю досліджувати наше місто!

Докладніше про "АКТ ПЕРШИЙ"

Минулого року "Акт. Перший" через карантинні обмеження проводився в онлайн форматі. Але це був унікальний онлайн формат, через те що організатори фестивалю разом зі знімальною командою приїздили в місто до кожного театру, який брав участь у фестивалі, фільмували виставу та майстер-клас від кожного театру, а також знімали невеличку програму про кожний з театрів учасників. Ну а потім, протягом п'яти днів фестивалю ми транслювали весь відзнятий контент у мережі інтернет. Таким чином ми відвідали п'ять міст України - Хмельницький, Калуш, Київ, Харків та Чернівці, а до наших прямих ефірів долучилося близько 3 тисяч глядачів.


Детальніше ви можете познайомитися з нашим фестивалем перейшовши на нашу офіційну сторінку на YouTube (вона тут), та нашу офіційну сторінку на Facebook (а вона тут)

Ну а нижче тизер нашого минулорічного фестивалю!


Докладніше про Акт Другий

Ми хочемо, щоб театр став ближчим до людей. Саме тому цьогорічний фестиваль вийде з будівлі театру і піде до глядачів. Ми будемо грати наші вистави в нетеатральних приміщеннях та на вулиці нашого міста. Ми оберемо п'ять театральних вистав п'яти українських аматорських театрів, та з огляду на тематику їх вистави віднайдемо місця в нашому городі які будуть якнайкраще реалізувати задум постановників: атмосферний, сценографічний, мізансценічний. Ми знайдемо такі локації в яких вистави зазвучать по іншому. Також ми вважаємо, що такий формат приверне увагу глядачів, особливо молоді,  і зруйнує міф про те що театр є консервативним видом мистецтва, бо мистецтво буває дуже різним. 

Чому нас варто підтримати

Наш проєкт є перспективним і він вже потрапив до стратегії розвитку міста Хмельницького аж до 2025 року. Нам допомагають міське Управління Культури й саме вони готові понести основні витрати фестивалю. Однак, через брак коштів в часи пандемії наш фестиваль не зможе бути профінансований у повному розмірі. Задля вдалого проведення фестивалю наша команда відмовилася від особистих гонорарів, і ми працюємо лише як волонтери. Однак, не дивлячись на це нам все одно не вистачає коштів. Суму яку ми хочемо зібрати є доволі великою для кожного з нас, але ми впевнені що спільними зусиллями ми зможемо її зібрати.

Підтримавши нас, ви станете частиною нового мистецького явища, аналогів якому немає в нашому місті, і яке цьогоріч має відбутися вперше в офлайн форматі. До роботи у фестивалі, окрім основної команди залучені багато молоді, у якості волонтерів, працівники міського будинку культури та управління культури, актори аматорського театру "Дзеркало" та члени ГО "Центр розвитку театру "Час Т".  Всі вони прагнуть, щоб наш фестиваль відбувся, тому допомігши нам ви здійсните мрію багатьох людей! Творимо мистецтво разом!


P.S. До того ж ми підготували для вас багато цікавих подарунків!

Витрати за рахунок Спільнокошту:

1.  Блокноти для учасників фестивалю – 1500грн.

2. Ручки для учасників фестивалю  – 750 грн.

3. Рекламний банер – 752 грн.

4. Сертифікати для учасників фестивалю – 700грн.

5. Іменні бейджі – 700грн.

6. Фотофіксація – 5000грн.

7. Відеофіксація – 5000грн.

8. Витрати на подарункові набори для доброчинців - 1600грн.

9. Адміністративні витрати 10% (комісія платіжної системи + розвиток веб-ресурсу Великої Ідеї) – 1778грн.  

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Набір сувенірних театральних листівок

  4 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Календар на 2022 рік з символікою фестивалю

  2 доброчинці

  4 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Екосумка з символікою фестивалю

  7 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Футболка з символікою фестивалю

  1 доброчинець

  3 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Комплект брендованої продукції фестивалю(екосумка, футболка, календар, набір сувенірних театральних листівок)

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Подарунковий сертифікат для відвідування всіх вистав фестивалю - включно з дводенним проживанням та харчуванням від організаторів фестивалю.

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

30 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Перша професія

  "Перша Професія" - соціальний проект, який допомагає вихованцям інтернатів отримати навички першої професії, щоб реалізувати себе та мати роботу у майбутньому.

  Інна
  Іванова
  • 42
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Pipeliner. Платформа для фінансового моделювання

  Pipeliner – це інструмент, що допоможе вам розібратися в бізнес-процесах і фінансах вашої компанії

  Евгений
  Жебко
  • 24
  • 100
   днів
  • 0
   грн