109 %
 • 104 300зібрано (з 95 040 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 12 листопада 2021 р. 11:14

Головне

Алеї пам’яті загиблим за Україну жінкам у російсько-українській війні

ІсторіяХто ми?

ГО «Жіночий ветеранський рух» – консолідація ветеранок, діючих в\с, волонтерок. В своїй діяльності визначили декілька основних видів, такі як адвокація якісних змін до законодавства стосовно сектору безпеки та оборони; допомога та підтримка учасниць Руху, надання можливостей для їхньої реінтеграції в суспільсті, отримання психологічної, юридичної консультацій, освітні послуги; підтримка та просування культури пам’яті серед населення.

Яка наша ідея?

В рамках напрямку культури пам’яті ми здійснюємо такі кроки. Спільно з Інститутом національної пам’яті знімаємо та поширюємо історії жінок, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину. Також присвячуємо їм Алеї пам’яті, які плануємо висадити в усіх куточках України. Нами був ініційовиний цей проєкт ще в 2019 році, коли було висаджено першу Алею в місті Краматорську. Після того вони з’явилися в Києві, Житомирі, Черкасах, Львові, Броварах та Ужгороді.

 Чому наша ідея важлива?

Цього річ ми хочемо висадити як мінімум чотири Алеї в таких містах як: Дрогобич (ініціатива Львівського осередку ГО "Жіночий ветеранський рух"), Одеса (ініціатива тамтешніх волонтерів), Харків (проживала й похована Яна Червона) та Новоград-Волинський (тут навчалася Сабіна Галицька, загибла). Вже маємо певні домовленості з владою та місцевими волонтерами. І дуже символічно, що цього 14 жовтня буде вперше відзначатися День захисника та захисниці. Тому, вважаємо, що важливо приурочити саме до цієї дати відкриття нових Алей.

Чому варто довіритися саме нам?

Запропонувати та організувати висадку може кожен бажаючий в своєму населеному пункті. Ми ж в міру своїх можливостей надаємо підтримку, допомагаємо в пошуках фінансування, погоджуємо дозвіл з місцевою владою. І щоб наш проєкт розширювався, зараз ми потребуємо фінансової підтримки для організації висадки запланованих нами Алей.

Алея пам’яті – це декоративні яблуні, присвячені кожній загиблій. Коли ми висаджували першу, їх було 13, але, на превеликий жаль, війна триває, а наші воїни продовжують гинути. Тому їхня кількість тільки збільшується. Поруч з кожним деревцем встановлюється пам’ятна табличка з короткою інформацією про загиблу, а також напис «Мамо не плач, я розквітну весною». Ще нам вдалося зробити проєкт більш інтерактивним, а саме встановлюємо велику інформативну табличку, яка містить подяку доброчинцям та коротку інформацію про Алею, а також qr-код, перейшовши по якому, можна переглянути історії загиблих героїнь.
Важливо зазначити, що даний проєкт є складовою нової патріотичної історії України та її сучасного сприйняття. До Алей в будь-який час можуть прийти школярі, студенти, родини, щоб глибше зрозуміти, щоб пам’ятати, завдяки кому більшість продовжує жити повсякденним життям без війни в мирних містах. Проєкт потрібний як задля вшанування пам’яті, так i для виховання нового покоління. Воно в свою чергу, повинно усвідомлювати цей важкий шлях, який проходить країна та якою ціною виборюється мир i незалежність.Бюджетна складова проєкту


Що необхідно

1 Алея
(грн.)

4
Алеї
(грн.)

19 дерев

7600

30400

Таблички малі + велика

14000

56000

Стовпчики

17600

70400

Супровідні та допоміжні матеріали (цемент, щебінь, логістика)

1500

6000

Вартість 1 Алеї/4 Алей

40700

162800

Відсоток для спільнокошту (10%)

17280


Подарунок для доброчинців

15400


РАЗОМ:    195 480 грн.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Фірмова ручка VETERANKA

  10 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Фірмова маска VETERANKA

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Набір листівок від посестри Фобії

  12 доброчинців

  8 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Фірмова футболка VETERANKA

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 1600 грн

  Фірмовий світшот "НЕ ТІКАЙ ВІД МЕНЕ"

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 40700 грн

  За оплату однієї Алеї, сума якої становить 40 700 грн., Ваше ім'я буде вказано разом з подякою на табличці відкриття Алеї

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Кава з ветеранкою

  3 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

21 проект зараз чекає твоєї підтримки