29 %
 • 24 700зібрано (з 83 340 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

АРХІТЕКТУРА З ARCHIKIDZ - інтерактивні відеоуроки для дітей, де ми пов'язуємо архітектуру зі шкільною програмою, а саме: літературою, історією, географією, інформатикою, математикою,мистецтвом тощо.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми — команда ARCHIKIDZ, яка з ентузіазмом і любов'ю розвиває архітектурну освіту в НЦ Мала академія наук УкраїниМи ініціюємо створення проєкту "Архітектура з ARCHIKIDZ”.

Це навчальний інтерактивний відеокурс для дітей 7-14 років, з вільним доступом до контенту.

Історія.

Нам вже 4 роки. Починали ми у 2017 році з організації у Києві фестивалю архітектури для дітей ARCHIKIDZ!. Вже через рік Фестиваль увійшов до програми позашкільної освіти "Малої академії наук України" та став першим спеціалізованим фестивалем в Україні, який об’єднує сучасних архітекторів і дітей на одному майданчику. З того часу фестиваль проходить щороку, залучає кожного разу близько 3000 шанувальників 🙂.


(на фото перший фестиваль ARCHIKIDZ, 2017 рік)

З 2019 року ми регулярно проводимо навчальні курси, майстер-класи та лекції. Ми беремо участь у культурних та освітніх заходах національного і міжнародного масштабу. З 2019 року проводимо разом із Францією, Німеччиною і Швейцарією дитячий міжнародний конкурс архітектурних проєктів "Oscar". У 2020 році організували двадцятиденний фестиваль у форматі off / online на ВДНГ.

Чому проєкт актуальний?

Загальна освіта очікує реформ, нові приватні школи змагаються за кращі показники у навчанні, а ми тим часом забезпечуємо умови для глибокого та свідомого опановування знаннями, допомагаємо сформувати власну думку, розвиваємо творчий підхід.

(на фото четвертий фестиваль ARCHIKIDZ, 2020 рік) 

Які задачі ми вирішуємо?

✅ Різносторонній розвиток дитини.

Що потрібно дитині, щоб бути готовою до викликів сьогодення і майбутнього? Гнучкість, креативність та критичне мислення. Для формування всебічно розвинутої особистості, шкільної освіти недостатньо. Ми знайшли спосіб, який допоможе закласти у дитину фундамент знань і вмінь, які знадобляться дитині для розв'язування складних життєвих ситуацій у будь-який час. У цьому допоможе вивчення світу крізь призму архітектури.

✅ Позитивний вплив на суспільство.

Ми формуємо здорове та гуманне суспільство, збільшуємо креативний прошарок, готуємо дітей до майбутнього.

(на фото третій фестиваль ARCHIKIDZ, 2018 рік)

Наша цільова аудиторія (ЦА).

ЦА комунікаційної кампанії: батьки, вчителі, опікуни та родичі дитини (бабусі, дідусі, брати і сестри).

ЦА проєкту: діти 7-14 років.

Опис проєкту.

Наші курси складаються з інтерактивних лекційних відеоуроків, а також практичних завдань.

Разом з іноземними фахівцями ми декілька років вибудовували навчальну модель, у якій ми поєднали архітектуру зі шкільними дисциплінами. Наприклад, з географією, музикою, мистецтвом, історією, літературою, математикою, природознавством тощо. У такий спосіб ми збагачуємо шкільну програму і заохочуємо дітей до навчання. Несподіваний підхід надає дітям можливість подивитися на звичайні речі під іншим кутом, і дізнатися про факти, які не згадують в шкільних підручниках.


(на фото початок роботи з відео-уроками "Архітектура з ARCHIKIDZ", 2020 рік)

У ролі вчителів — 2 фахівці. Це завжди буде тандем архітектора і запрошеного фахівця з певної дисципліни. Курс буде цікаво послухати і дорослим. Ми вже почали працювати над записом перших уроків.

Перегляд відеоуроків поєднується з практичними завданнями – діти отримують завдання від експертів, діляться своїми роботами в спільному чаті та спілкуються з іншими учасниками проєкту. Один раз на місяць ми організовуємо оффлайн зустрічі з учасниками з Києва та тими, хто може приїхати. 

Чому саме архітектура?

Архітектура — це мова, якою розмовляє з нами простір.


(на фото майстер-класи ARCHIKIDZ, 2019 рік)

Мета ARCHIKIDZ — навчити дитину розуміти її і розмовляти нею. Це вміння дозволить не тільки адаптуватися до швидкої мінливості світу, а й перетворювати його. Архітектура як дисципліна забезпечує дитині високий рівень гармонійного розвитку і розуміння взаємозв'язків між науками, мистецтвами й іншими сферами життя.

Вивчення архітектури враховує розвиток навичок ремісничої справи, сприяє розвитку просторового мислення та становленню творчої особистості, яка має широкий кругозір і вміє відстоювати свої ідеї. Ці якості цінні незалежно від того, стане дитина архітектором у майбутньому або присвятить себе іншій справі.

Наша команда.Ольга Глініна (авторка проєкту), Катерина Бабушкіна (архітекторка, ведуча проєкту), Анна Довбня (засновниця "Культурний код", модераторка проєкту) , Ліза Валявська (студентка, майбутня архітекторка, ведуча проєкту).

Продакшн-студія DGTL RLGN
Режисер: Сергій Мисак,
Оператор: Сергій Кіреєв,
Виконавчий продюсер: Юлія Козінська,
Продюсер: Коля Литвиненко,
Режисер монтажу: Максим Гребенюк.

Разом з нами відеоуроки готують команда вчителів:
Влад Фісун (музика), Катерина Терлецька (математика), Тетяна Стус разом з письменницями видавництва "БараБука" - Галиною Ткачук, Олесею Мамчич, Ольгою Купріян (література), учасниці гурту DETKI та інші. 

Бюджет проєкту.

Ми приймаємо участь в програмі "Діти культури" від Українського культурного фонду і суму, яку необхідно зібрати разом з Вами на спільнокошті - 25% від загального бюджету нашого проєкту. Решту коштів профінансує УКФ.

Ми готуємо 16 інтерактивних відео-уроків, тривалістю до 20 хвилин, з практичним завданням для дітей. Кожен курс закріплюється супроводом онлайн і зустріччю офлайн з вчителями.

З чого складається бюджет:

20% - гонорари вчителям (обов'язково), 70% - професійний продакшн і постпродакшн шістнадцяти відеоуроків (без нього ні як), 10% - розробка PR-стратегії, поширення інформації в ЗМІ, копірайтинг, адміністративні витрати. Зі свого досвіду, ми відчуваємо необхідність в просуванні курсу всією країною. Ми дуже хочемо, щоб до нас приєднувалися діти навіть з маленьких містечок України. 

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Подяка ARCHIKIDZ в соціальних мережах.

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Браслетик команди ARCHIKIDZ з листом подяки від нашої команди.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Гра "Вигадай архітектурну історію разом з ARCHIKIDZ" з листом подяки від нашої команди.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Футболка команди ARCHIKIDZ з листом подяки від нашої команди.

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 900 грн

  2 запрошення на один день Всеукраїнського фестивалю архітектури для дітей ARCHIKIDZ - участь в головному майстер-класі "Велика архітектурна майстерня".

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  2 запрошення на всі майстер-класи ARCHIKIDZ протягом року.

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Благодійний Фонд "Повернись Живим"

  Фонд «Повернись живим» майже 7 років пліч-о-пліч з українськими військовими. Ми залучили на допомогу армії понад 170 мільйонів гривень. Сьогодні ми просимо вас підтримати команду фонду!

  Наталія
  Калмикова
  • 445
  • 160
   днів
  • 0
   грн
 • Смачна Кіровоградщина

  "Смачна Кіровоградщина" - це видання збірки кулінарних рецептів, зібраних під час етнографічних експедицій проєкту "Баба Єлька"

  Inna
  Tilnova
  • 143
  • 40
   днів
  • 0
   грн