100 %
 • 20 043зібрано (з 20 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

«Трикутник» - атмосферний фестиваль сучасного мистецтва, що відбудеться 2-3 липня на Коломийщині. Наш проект - це унікальна платформа для реалізації творчої молоді та пошуку натхнення для нових ідей.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Усе почалося в 2013 році, коли групі молодих коломийських музикантів набридло грати стінам і стелям.  Тоді одна з літніх ночей – на Івана Купала –  стала знаковою, а чарівна місцина на пагорбі «Трикутник» в сусідньому селі Воскресінці перетворилася в простір для справжнього драйву. Міні-фестиваль у вузькому дружньому колі 2013-го вже наступного року зібрав понад 300 прихильників живої рокової музики: посеред лісу виступало 7 гуртів з Коломиї та Івано-Франківська, а позаду сцени миготіли вогні вечірнього міста.

Фестиваль "Трикутник" 2014

Складна ситуація в країні та переосмислення пріоритетів зуміли цьогоріч об’єднати більшу кількість свідомої молоді, що перетворила типову рок-вечірку просто неба на масштабне мистецьке дійство.

Арт-фестиваль «Трикутник», що відбувався 4-5 липня 2015 року, зібрав докупи музикантів, письменників, художників, фотографів та майстрів рукоділля. А організатори ще міцніше об’єдналися, створивши громадську організацію.


Арт-фестиваль "Трикутник" 2015

Сцена фестивалю

Цьогоріч музичну сцену плануємо розділити на денну (молоді музичні команди) та нічну (відомі гурти). Наразі серед заявлених учасників -«niAgara»,«Semmar», «Без обмежень», «Рай із твоїх снів», «Maut», «Марі Кюрі».

Літературна частина (за участі Тараса Прохаська, Зази Пауалішвілі, Христі Венгринюк, Михайла Жаржайла, Тані-Марії Литвинюк, Оленки Герасим'юк тощо) перетвориться скоріш на окремий цілісний проект в рамках фестивалю і щодня закінчуватиметься виступами неформальних театрів («Склад2'0», «Пан Коцик»).

Як і зазвичай, на «Трикутнику» можна буде взяти участь у найрізноманітніших майстер-класах з рукоділля, переглянути виставку картин, позабавлятися з дітьми на дитячому майдантику.

А ще - ми сміливо вийшли за рамки концепції минулорічного фестивалю, адже додали до контенту нічні кінопокази, де можна буде переглянути документальні, арт-хаусні та короткометражні фільми, зняті в Україні.

  Майстер-клас на Арт-фестивалі "Трикутник" 2015

НАМ ВАЖЛИВО

Популяризувати сучасне мистецтво! Також ми ставимо за мету активізувати місцеву молодь, зруйнувати бар'єр між просто споглядачем та учасником, адже кожен охочий може взяти участь у фестивалі та показати свої таланти. Наш проект є чудовим прикладом децентралізації культури в Україні та натхненною платформою для творення нових ідей.

Відгук соліста гурту "Semmar" про минулорічний фестиваль

Відгук чернівецької письменниці Христі Венгринюк

Ми прагнемо розширити  творчі та технічні кордони нашого дійства,  тому зібрані кошти плануємо витратити на організацію літературного та хендмейд-майданчиків, а саме на оплату дороги учасникам й на оренду необхідної техніки та інших необхідних ресурсів.

Віримо у Вашу підтримку та надихаємося кожним, хто допомагає творити майбутнє арт-фестивалю «Трикутник»!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 50 грн

  Публічна подяка на сторінках Арт-фестивалю «Трикутник» в соцмережах

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Листівка з подякою від організаторів Арт-фестивалю «Трикутник»

  7 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Оригінальний блокнот з логотипом Арт-фестивалю «Трикутник»

  4 доброчинці

  16 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Еко-торба з логотипом фестивалю

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Оригінальна футболка з логотипом фестивалю

  4 доброчинці

  6 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Безкоштовні квитки на 2 дні фестивалю

  7 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

23 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Немузейні історії митця і містика Олекси Новаківського

  Новаківський space: медіа візуальний проект до 150-річчя українського митця, освітянина, містика, міфотворця Олекси Новаківського

  Дзвенислава
  Новаківська
  • 77
  • 212
   днів
  • 0
   грн
 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5767
  • 1513
   днів
  • 0
   грн