101 %
 • 117 100зібрано (з 115 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Арт-майданчик «Осередок» — простір для творчості та гри. Разом із митцями в області культури й мистецтва діти створять місце, де безпечно і легко бути собою, де хочеться мріяти й творити.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 8

Історія

Про місце

 

Культурно-громадський центр ШELTER+ — унікальне явище не лише для індустріального й дуже слабо розвинутого в сфері культури міста Кривий Ріг, а й для усієї України. За 16 років існування занедбана будівля колишнього дитячого садочку перетворилась на творчий неформальний простір, де кожен може знайти себе і своє місце в ньому. Десятки різноманітних втілених ідей і проектів (як короткотривалих, так і постійно діючих), залученість сотні волонтерів і тисяч дітей, спортсменів і митців, сиріт і людей з інвалідністю, зірок світового масштабу й місцевих жителів, — все це відбувалось під дахом нашого улюбленого ШELTER+.

Про проєкт

Наш проєкт — про створення такого ж атмосферного місця на подвір’ї ШELTER+.


Перша з двох основних ідей, на які ми збираємо кошти, — оновлення паркану і перетворення його на художній стріт-арт об’єкт.

За дитячими ескізами у співтворчості з дорослими професіоналами-художниками сірий паркан перетвориться на художню галерею, що стане прикладом того, що творити можна усюди й завжди, змінюючи сіре й буденне на яскраве й незвичайне.


Паркан слугуватиме запрошенням до території й майданчику, де буде встановлена сцена й глядацькі місця, простір для проведення різноманітних культурних заходів, виставок, майстер-класів і неформальної освіти


По суті, наш арт-майданчик має стати постійно діючим фестивалем, що надихатиме на творчість усіх, хто потраплятиме на його територію. 

Чому ми це робимо


Кривій Ріг — місто, яке за кількістю населення займає шосте місце в Україні. Але, судячи з того, як швидко це населення зменшується, наскільки сильним є бажання молоді втікти з нього якомога швидше, ми бачимо усю його безперспективність і руйнацію. Однією із багатьох причин такого стану речей є дуже низький рівень культури, відсутність цікавих місць і подій для культурного проведення часу, самореалізації й творчості. Саме тому команда Культурно-громадського центру ШELTER+ вже більше 16 років активно працює для того, щоб вплинути на цю ситуацію і створює власну історію. Без підтримки влади, лише за допомогою небайдужих і відповідальних людей, які розуміють, що все залежить лише від нас. У нас ще так багато мрій, які з вашою допомогою будуть ставати планами, а потім і реальністю. Віримо, що цей розділ в нашій історії ви напишете разом з нами!

Про нас

Одними з найуспішніших проєктів Культурно-громадського центру ШELTER+ завжди були проекти для дітей. Прикладом такого є Дитячий клуб розвитку і розваг "Схованка", з якого і виріс Сімейний простір розвитку і спілкування "Осередок", який об'єднує родини, що мають спільні цінності і хочуть вкладати якомога більше свого часу й ресурсів в свої родини разом зі спільнотою інших родин. Саме цей осередок і став основою для команди, що вже проводить різноманітні заходи для дітей і родин на базі ШELTER+, і буде брати активну участь в розбудові Арт-майданчика "Осередок.

Це відео - про один із основних проектів ШELTER+, націлений на маленьких дітей і іхні родини, який втілює наша команда, - Дитячий клуб розвитку і розваг "Схованка".

А тут можна побачити одне із останніх свят, проведених на території подвір'я Культурно-громадського центру ШELTER+, де ми плануємо облаштувати Арт-майданчик "Осередок", а також познайомитись із більшою частиною команди, що втілюватиме проект.


Один із найприємніших моментів цього спільнокошту — це можливість потроєння заявленої і зібраної суми Українським культурним фондом. Таким чином кожні ваші 100 грн можуть перетворитися на 400 грн. Наш проект вже пройшов перший конкурсний відбір в програмі «Діти культури», і ми дуже сильно віримо, що з вашою допомогою ми зберемо необхідну суму, і таким чином покажемо, що ця ідея потрібна й варта втілення, зможемо пройти далі, отримати співфінансування від УКФ й зробити ще набагато більше корисного й приємного для розвитку суспільства.

Зібрані Спільнокоштом гроші ми витратимо на:

— заміну старого паркану, який прожив уже 50 років і почав розвалюватися, і перетворення його на уникальний художній стріт-арт об’єкт;

— будівництво сцени та глядацьких місць, створення простору для проведення різноманітних культурних заходів, виставок, майстер-класів і неформальної освіти.

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 50 грн

  Подяка в соц. мережах

  7 доброчинців

 • Внесок від 150 грн

  Унікальний магніт, зроблений дітьми в керамічній майстерні ШELTER+

  14 доброчинців

  11 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Оригінальна листівка дитячої ручної роботи

  6 доброчинців

  19 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Авторський календар художниці Вероніки Зуєнко, намальований для одного з діючих проектів ШELTER+

  4 доброчинці

  21 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Участь в одному з майстер-класів, що проводитиметься в ШELTER+ протягом 2021 р.

  1 доброчинець

 • Внесок від 2500 грн

  Подарунок-сюрприз

  0 доброчинців

 • Внесок від 5000 грн

  Участь у закритій вечірці на честь відкриття Арт-майданчика "Осередок"

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки