0 %
 • 50зібрано (з 125 000 грн)

Головне

Арт Тренажер - це єдина на сьогодні концепція по наданню можливості плідно і професійно підвищувати свій рівень в академічному малюванні самостійно і у віддаленному режимі.

Історія

Передумови створення концепції

Творити - це створювати новий світ, побачений і здійснений талантом художника. Просто відображати і копіювати дійсність може і фотоапарат.

І взагалі, щасливі ті люди, життя яких одухотворено спілкуванням з прекрасним мистецтвом і, внутрішній світ яких, сповнений образів, фантазій, емоцій...

Краса і гармонія створюють особливу ауру, завдяки якій наше життя набуває змісту, значення та азарту.

Але щоб зробити красу своїми руками треба наполегливо працювати і вчитися. Всі погодяться, що малюнок - це основа і база для всіх жанрів і форм образотворчого мистецтва.

Як допомогти викладачам та їх учням оновити свій арсенал знань нововведеннями, які допоможуть їм успішно працювати в складних умовах роботи у віддаленому режимі - головне завдання проекту.


Хто є автором і розробником концепції Арт Тренажер

Проект «Мистецтво малювати» - це квінтесенція знань і досвіду автора Леоніда Томіліна - професійного художника і педагога, члена Спілки художників України. Концепція Арт Тренажер - це найбільш раціональний і ефективний метод навчання академічному малюнку. Це результат експериментів і педагогічного досвіду художника останніх 30 років.

У специфічних умовах пандемії автор проекту пропонує свою форму роботи з учнями в віддаленому режимі. Звиклі до традиційного студійного методу, викладачі образотворчого мистецтва часто стикаються з різноманітними труднощами.

Як допомогти викладачам та їх учням оновити свій арсенал знань і практичних навичок нововведеннями, які допоможуть їм успішно справлятися в складних умовах роботи у віддаленому режимі?

Арт тренажер вирішує ці проблеми.



  Чому саме Арт Тренажер?

Неможливо у домашніх умовах (або у невеликому приміщенні) створити всі необхідні умови для студійних інтер'єрів, простору та реквізитів для академічних занять.

У просторі розміром не більше 50х50 см, Арт Тренажер вирішує більшість проблем, з якими стикаються учні, для котрих здобуття професійних навичок є обов'язковими та першочерговими: розвиток окоміру, композиції, визначення пропорцій, просторового мислення, взаємозв'язку великих та малих форм…

Для цього в комплект Арт Тренажера входить ряд спеціальних геометричних фігур, які розташовані у певному порядку і які імітують специфічні проблемні ситуації, завдяки спеціальним підказкам.

По суті Арт Тренажер, це максимально спрощений простір, у якому розташовуються геометричні фігури у певній послідовності в залежності від складності завдання та підготовленості учня.


Опис проекту

Арт Тренажер - це звід спеціальних вправ, мінімалістичного характеру, які дозволять завдяки Авторському Ноу Хау, наочно і за допомогою спеціальних підказок вирішити низку проблем в оволодінні академічного (навчального) рисунка.

Арт Тренажер орієнтований, насамперед, на студентів і абітурієнтів профільних вузів (архітектура, дизайн, моделювання, а також за фахом «живопис, графіка»). Але може з успіхом застосовуватися школярами, учнями шкіл мистецтв, художніх шкіл та арт-коледжів. А також художниками-аматорами.

Арт Тренажер - це набір спеціальних геометричних фігур і таблиць, а також брошура з описом вправ і способів самоконтролю учня. Також буде доступний так званий «гнучкий підхід», який дозволить імпровізувати, коли потрібно буде спростити чи ускладнити завдання.

Малювання з натури реквізитних геометричних фігур з очевидним і зрозумілим поставленим завданням перед учнями - це спосіб максимально ефективно і за короткий термін опанувати премудростi навчального рисунка.

Завдання Арт Тренажеру - на ясних і очевидних вправах мінімалістичного характеру змоделювати ситуації , що зустрічаються на складних постановках у Вишах (натюрморти, інтер'єри, портрети та ін.).

Щоденні вправи з тренажером протягом півтора-двох годин дозволять тим, хто навчається, за короткий термін «поставити око» і «набити руку», заощадивши при цьому кошти і час, до того ж, при відсутності необхідності відвідувати курси і репетитора.

Але тренажер може бути також надійним помічником фаховому викладачу. Він надасть можливість зменшити навантаження на рутину у повсякденному навчанні. Як результат - можливість більше уваги приділити саме творчості.

А головне - тренажером можна користуватися практично в будь-яких умовах, в будь-яких приміщеннях і в будь-який зручний для вас час.


Що вирішує Арт Тренажер

Головне завдання Арт-Тренажера пояснити першочерговість проблеми - не що, а як. Тобто використовуючи досвід, вміння «організувати простір» на елементарних вправах і маючи вже «поставлене око», можна буде абсолютно послідовно перейти до будь-якого з видів і жанрів образотворчого мистецтва - власне, живопис, графіка, а також архітектура, дизайн, скульптура та ін.

Всі вони підкоряються єдиним правилам естетики, де гармонійність, композиція, пропорції та інш умови - є непорушними складовими будь-якого вироба мистецтва.


Як це працює

Абсолютна наочність і простота у використанні нададуть можливість розвитку на довгий термін, як для початківця, так і для досвідченого художника...

Щоденне виконання завдань на Арт Тренажері, нададуть можливість тому, кого навчають, постійно перебувати в оптимальній формі. Це дозволить з набагато більшою продуктивністю займатися будь-якою творчістю, пов'язаною з необхідністю професійного малювання.

Але Арт Тренажер - це не «чарівна паличка». Це інструмент, який дозволяє опанувати «ремесло» і принципову структуру умовностей академічного малювання.

Головне - зрозуміти і прийняти правила і вимоги необхідні для професійного використання.

Проект в стадії розробки і тестування. Потрібно зробити остаточні розрахунки і обов'язкову перевірку в практичному використанні для різних вікових груп і з урахуванням рівня підготовленості учня. Головне завдання на цьому етапі - створити функціональну модель тренажера, як зразок для використання в різних умовах експлуатації, де увага приділяється універсальністі і простоті використання при віддаленому навчанні.


Подальші кроки розвитку

Ставляться цілі впровадити кроки із популяризації знань щодо Арт Тренажера і накопичувати досвід використання концепції.

Зокрема сприяти можливості створення товарноі моделі виготовленої в умовах профільного виробництва для росповсюдження по всіх зацікавлених мистецьких закладах України.

Налагодити в найближчому майбутньому постійну роботу з пошуку талановитих дітей та молоді, які б розвивали свої таланти, навички, вміння.

Також підтримувати ініціативи із соціального розвитку - культурних проектів, шляхом надання оновлених знань і розвитку творчих ідей зацікавлених особистостей.


Команда проекту та рада экспертів

Леонід Томилин (Запоріжжя) - член НСХУ. Професійний художник і педагог. Автор і розробник концепції Арт Тренажер.

Ольга Тарасенко (Одеса) - професор кафедри образотворчого мистецтва хгф ПНПУ ім К.Д. Ушинського, доктор мистецтвознавства - керівник ради експертів.

Василь Вовчок (Ужгород) - член ЗО НСХУ, заслужений художник України - експерт з питань дидактики.

Володимир Кудлач (Одеса) - мистецтвознавець-дослідник, художник, журналіст, член НСХУ та НСЖУ, лауреат муніціпальної премії ім. К.Г.Паустовського - радник з питань впровадження проекту.

Сергій Подолінний (Дніпро) - старший викладач кафедри архітектурного проєктування Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, член Національної спілки архітекторів України - радник з питань теорії та практики.

Ірина Батуріна (Запоріжжя) - Арт директор проекту, фото та відео зйомка, розробка дизайн проектів.

Куди ми направимо бюджет, зібраний Спільнокоштом

Для реалізації цього проекту ми використовуємо власні кошти та інші наявні ресурси, а також, за можливості, залучаємо підтримку донорів, грантодавців, спонсорів.

Будуть розглянуті різні форми просування та популяризації проекту у середовищі зацікавлених осіб та організацій.

Усі залучені кошти будуть направлені на створення необхідних умов для успішного старту проекта, а саме:

1. Оснащення та придбання устаткування, компьютерної техніки та іншого обладнання і таке інше.

2. Облаштування простору для випробувань і залучення інших осіб, які матимуть пряму чи опосередковану участь у роботі над проектом.

3. Залучення деяких матеріалів, з яких ми плануємо змайструвати власноруч із вторинних матеріалів тестовий зразок Арт Тренажера.

4. Комунікаційні витрати та просування в соціальних мережах.

5. Фото та відео зйомка виробів.

6. Адміністративні витрати, тощо.




ГО "Арт Просвіта" вже провела низку акцій та заходів просвітницького та ознайомлювального характеру.

Створюється інформаційна база для подальшого розвитку концепції у кількох напрямках.

Вирішується питання щодо проведення семінарів та лекцій для ознайомлення та подальшого впровадження АТ для викладачів, директорів та керівників навчальних закладів з навчанням арт дисциплін.






Ми плануємо зібрати 125 000 грн. за допомогою цієї кампанії, щоб покрити першочергові витрати:

- Придбання професійного принтера - 20 000 грн.

- Витрати на папір: картон, канцтовари, фарби та інше - 9 000 грн.

- Придбання професійного сканера (А4) Epson - 34 000 грн.

- Витрати на сканування і роздрукування таблиць і зображень - 9 000 грн.

- Витрати на моделювання і виготовлення зразків фігур - 8000 грн.

- Витратний матеріал (чорнила, картріджи та інше) - 14 000 грн.

- Послуги дизайнера - 18 000 грн.

- Витрати на просування, популяризацію та рекламу проекту - 12 000 грн.

- Витрати на подарунки доброчинцям - 18 000 грн. (друк постерів, поштові витрати).

- Комісія платіжної системи Big Idea - комісія складає 10%.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 200 грн

  3 (рандомно) постери графічних робіт художника Леоніда Томіліна. Середній розмір постера – 18х22 см.

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  5 (рандомно) постерів графічних робіт художника Леоніда Томіліна. Середній розмір постера – 18х22 см.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  7 (рандомно) постерів графічних робіт художника Леоніда Томіліна. Середній розмір постера – 18х22 см.

  0 доброчинців

  25 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  10 (рандомно) постерів графічних робіт художника Л. Томіліна. Середній розмір – 18х22 см. 1 (рандомно) великий постер - 30х40 см. Альбом автора у м'якій обкладинці, 8 сторінок. Іменний підпис.

  0 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Для доброчинців із внеском більше 3 000 грн - подарунки (див. от 1000 грн.) і індивідуальна консультація Леоніда Томіліна щодо питань особистих можливостей і перспектив творчого розвитку.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Для доброчинців із внеском більше 5 000 грн - подарунки (див. от 1000 грн.), індивідуальна консультація Леоніда Томіліна і складання особистого стратегічного плану щодо розвитку творчого потенціал

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

21 проект зараз чекає твоєї підтримки