100 %
 • 60 291зібрано (з 59 970 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Соціальний освітній проект "BARBER CAMP" для молоді в складних життєвих обставинах 15-25 років. Нова професія + підтримка + соціальна адаптація + волонтерські експедиції + сприяння у працевлаштуванні

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Привіт! Мене звуть Лілія)
Маю властивість народжувати креативні ідеї)
Проект "BARBER CAMP" - дружня рука підтримки для молоді в складних життєвих обставинах 15-25 років.

Наша потреба: перукарські інструменти для навчання та волонтерських експедицій.


Чому вирішила організовувати  "BARBER CAMP" ?
1. Особиста історія.
Моїй сестрі було 15 років, коли вона вперше спробувала наркотики. Вона була дуже творчою людиною, але не знала як свою енергію спрямувати в позитивне русло.
Мені би хотілося повернутися на 22 роки в минуле і стати підтримкою для своєї сестри.
І щоб творча людина, навіть з економічною освітою, або, взагалі без неї, змогла віднайти шлях реалізації свого потенціалу.
Сестри вже немає на Землі. Нещасний випадок. Пожежа. Тепер поруч зі мною зростають дві її доньки 15 і 7 років.
Допоки машину часу ще не винайшли маю бажання надати дружню точку опори для тих, кому потрібна підтримка, обійми, прийняття і оновлений вектор життя.
Моя сестра мала тяжіння до творчості, завжди хотіла пофарбувати мені волосся, але я не наважувалась... колись обрізала моє волосся лезом до 3 см) було досить стильно, але ніхто вчасно не сказав: "Ти маєш талант!", "Ти можеш спробувати себе у сфері краси"...


2. Відчула на собі і знаю як подолати кризу. 
Маю дієвий план)
Пізнала смак успіху, розчарувань, болю, життя в благодійному будинку, режиму виживання, коли ледь вистачає на їжу та проїзд, коли опускаються руки, коли збираєш 55 папірців, хвилюєшся на судових засіданнях, оформлюєш опіку, коли у дитини "відкати" після дитячого будинку і складно психологічно проживати кожен день, коли не в ресурсі, коли не можеш повноцінно працювати з маленькою дитиною, коли поруч немає дитячого садочку, коли залишаєш роботу, закриваєш ФОП, коли часто переїжджаєш, коли волонтерські проекти емоційно тримають при житті та творять сенси нового дня, коли за болем приходить сила, коли за терпінням приходить прийняття та мудрість.


Жила насиченим життям, творила соціальні трансформаційні проекти, подорожувала світом від Америки до Японії і відчувала себе щасливою. 
Це відео 3 хв про попередню діяльність)


Потім стала мамою не народжуючи, для 4 річної Єви, пережила кризовий 3-річний період. Іноді знайомі просили підстригти, казали, що гарно виходить і цікавились чому б мені не спробувати себе в цьому? Згодом, отримала нову професію "феї краси" і відновила гармонійний стан. Це не тільки платні курси, це пів року навчання майстерності стрижок, зачісок, колористиці, психологічна підтримка під час соціального проекту Лореаль для жінок в складних життєвих обставинах.

Іноді дивно говорити про біль, безвихідь, чути засудження і бачити зневажливі погляди здивування: "як це так? Чому не в політиці? Чому не в державному секторі?" Часом так хочеться просто творити красу, дарувати людям радість, стригти, заплітати і мати можливість допомогти собі.

Мені не соромно згадувати про свою слабкість, про свої випробування. Впевнена, якщо я змогла, #МиМожемо дати підтримку, навички, відчуття своєї цінності іншим.

Мені хочеться поєднати організаторські здібності, ініціативність та креатив з досвідом подолання кризи, вдосконалити цей шлях, бути ментором у позитивних трансформаціях.
Чому освітній компонент - барберство, чоловічі стрижки, оформлення бороди?
1. Оперативне навчання 35 днів=315 годин,
2. Дієвий і зрозумілий алгоритм дій.
Короткий шлях від навчання до заробітку. Навички на все життя.
3. Сприяння у працевлаштуванні.

+Лояльні умови, знижка на навчання для учасників 50% від Академії Цирюльникъ (ведемо переговори з іншими донорами щодо оплати навчання, обідів, проїзду учасникам)

Свої інструменти брала в кредит, мала деякі складнощі, коли не маєш увесь арсенал інструментів під час навчання і для відпрацювання, тому в своєму проекті хочу забезпечити студентів інструментами, на час навчання,  волонтерських експедицій,  відпрацювання навичок (тимчасове користування до 150-210 днів). Це допоможе одразу почати трудову діяльність.

Після проекту плануємо організувати документальну виставку “нове життя за 100 днів”, де відчуєте на скільки важливою була підтримка кожного, ознайомитесь з історіями учасників у текстах, фото та відео.Вдячні за відкрите серце та готовність примножувати добро)

До зустрічі!

На що потрібні кошти?

Маємо намір сформувати 3 набори: ножиці, інструменти для стрижки: машинка Wahl Magic Clip, тример Wahl Detailer, електробритва Шейвер Wahl, фен, гребінці для стрижки та вкладання волосся, заколки, щіточки, пульверизатор, пеньюар, фартух барбера, сумка.

Коли зберемо необхідні кошти, компанія Kotex Ukraine додасть ще 30000 грн в рамках ініціативи підтримки мрій дівчат #МиМожемо !

 А це ще майже 2 набори інструментів для учасників!

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 18
 • Внесок від 10 грн

  -10% на замовлення екологічної продукції в THE LAVKA. Натуральні продукти від фермерів https://thelavka.com/ua/

  4 доброчинці

 • Внесок від 15 грн

  -15% про еко продукцію від mint_and_eco

  2 доброчинці

 • Внесок від 20 грн

  -20% на прогулянку SUP від SUP KYIV

  3 доброчинці

 • Внесок від 30 грн

  -120 грн на Худі (рожеві/блакитні М,S,XS) від TM SKASKA. Маєте можливість придбати не за 450 грн, а за 330 грн тепленьке худі)

  1 доброчинець

 • Внесок від 50 грн

  Психологічна консультація від парапсихолога Олександра Жаркова за donation (вдячність за відчуттям серця). younew.com.ua

  1 доброчинець

 • Внесок від 100 грн

  -50% на заплітання кос з канекалоном для дітей) Кольоровий настрій від Феї краси Лілії Ткаченко. https://instagram.com/art_hair_lili

  1 доброчинець

 • Внесок від 120 грн

  -50% на сумки від Re:ban. Коли банер перетворюється на сумку, рюкзак чи нову дивовижну річ). https://instagram.com/reban.ua

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Екскурсія "Місця Сили Голосіївського лісу" від Марусі Живіної

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Сертифікат на авторську екскурсію "Подорож в інші світи" від Юрія Чабана, SPRAGA.INFO. Від християнського монастиря до радянської каральної психіатрії. Від безумства до геніальності.

  0 доброчинців

  12 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Запрошення на виставу від Театру-Студії Імпровізації "Чорний Квадрат".

  4 доброчинці

  6 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  сертифікат на участь у розстановках Київська Школа Психології.

  0 доброчинців

  79 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Еко сумка. Доставка за рахунок доброчинця.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Сертифікат на сеанс звукової терапії. Вібраційний масаж співаючою тибетською чашою та звукова ванна дів'ї з колокольчиком подарують хвилини релаксу.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1200 грн

  -10% на послуги компанії Чисті Вікна. (професійне миття вікон альпіністами від 500м.кв.)

  0 доброчинців

 • Внесок від 1500 грн

  Абонемент 24 заняття йогою онлайн на місяць від Дарії та Станіслава Колісник. Київська Школа Психології

  0 доброчинців

  45 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Сертифікат на консультацію та діагностику за методами Китайської медицини та аюрведи

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Сертифікат -10 % на освітній курс "Барбер с нуля" від Академії "ЦирюльникЪ"

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Сертифікат -50% на фотосесію від Євгенії Станішевської

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

30 проектів зараз чекають твоєї підтримки