136 %
 • 37 376зібрано (з 27 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Баскетбольна команда Києво-Могилянської академії "Моряки НаУКМА" — візитна картка спортивного життя університету із понад 400-літньою історією

Історія

"Моряки-НаУКМА"  баскетбольна команда, що акумулювала в собі кращі традиції Національного університету "Києво-Могилянська академія" та докладає максимальних зусиль для залучення студентів до активного, спортивного життя. 

Києво-Могилянська академія — університет із 400 літньою історією та ідеальною академічною репутацією. Однак, у спортивних колах Києва та України Могилянка, до останнього часу, здебільшого залишалася terra incognita

"Це варто змінити", подумали ми, і у 2014 році заснували баскетбольну команду "Моряки-НаУКМА".

Свій перший сезон команда провела лише у форматі студентських змагань.  


Уже у сезоні 2015/2016 команда вдвічі більше тренувалася, втричі більше хотіла, і, в результаті, переросла у баскетбольну програму, що об'єднує три частини:

 • Аматорську команду "Моряки-НаУКМА", котра виступає у провідних турнірах України (Аматорська Баскетбольна Ліга, Ліга Героїв та низка інших);
 • Студентську команду "Моряки-НаУКМА", котра грає у Студентській Баскетбольній Лізі України, турнірах Профспілкової асоціації тощо;
 • Відкритий майданчик, що об'єднує студентів, випускників та друзів Києво-Могилянської академії, котрі хочуть вдосконалювати свою баскетбольну майстерність, брати участь у стрітбольних змаганнях чи навіть просто "побігати баскет в Неділю зранку".
Результати не забарилися, і уже в 2016 році Могилянська баскетбольна команда:  • виграла Малий кубок Ліги Престиж Кубку АБЛ 2016;


  Окрім цього, Моряки також стали фіналістом Golden League АБЛ 2016 та посіли 9 місце в Лізі Героїв.

  Сезон 2016/2017 року став для "Моряків НаУКМА" водночас найуспішнішим та найскладнішим. Команда вийшла на новий рівень та виборола найпрестижніший трофей у своїй історії, здобувши тріумф у Чемпіонаті Golden League 2016/2017. 


  Водночас, Могилянські баскетболісти стикнулися із критичною нестачею коштів на оплату внесків для участі в турнірах. Попередні роки Моряки існували завдяки підтримці "Першої приватної броварні", внескам окремих благодійників та допомозі університету. Однак, станом на сьогодні, баскетбольна команда Києво-Могилянської академії не має фінансування та критично потребує підтримки хоча б для того, щоб дограти сезон 2016/2017 років та продовжити існування нашої програми.

  Чому важливо не зупинятися і надалі виступати в турнірах?

  Це, в першу чергу, можливість продовжити розвиток баскетболу (як і спорту в цілому) в Києво-Могилянській академії. Щороку значна частина студентів випускається із стін Могилянки, тож команду потрібно поповнювати новими хлопцями. До того ж, кожного місяця до нас приходять люди, які раніше спортом не займалися, однак хочуть стати частиною баскетбольної культури.

  Тому, кожна зіграна гра — це не лише результат на табло. Це емоції, нагода заразити когось бажанням знайти своє захоплення та регулярно тримати в руках баскетбольний м'яч (чи футбольний, волейбольний, лук, ракетку тощо). Змагання зобов'язують, спонукають до постійного прогресу, а також створюють унікальне відчуття гордості не за свої індивідуальні показники, а за емблему на майці.

  Кожна гра у турнірі дає змогу поширити інформацію про Києво-Могилянську академію як сучасний університет, котрий, окрім того, що є зразком надання якісної освіти, ще й дбає про розвиток студентського дозвілля та запрошує усіх охочих долучитися до спортивного життя.


  Моряки-НаУКМА прагнуть і надалі залучати нових людей до активного способу життя і заняття спортом, створювати нові традиції, битися в кожному матчі за честь і репутацію Києво-Могилянської Академії та заповнювати трофейні стенди новими кубками!

  Для цього, нам необхідна Ваша підтримка.

  Могилянка - це баскетбол! 

  Статті бюджету:

  Постійною проблемою команди була і залишається сплата організаційних внесків на участь в турнірах. Станом на сьогодні, щоб дограти сезон 2017 року, це:

  • 6800 гривень за турнір Golden League АБЛ 2016/17;
  • 8200 гривень за турнір Кубок АБЛ 2017;
  • 10 000 гривень за Summer Cup AБЛ 2017.

  Подарунки

  Підтримайте проект та оберіть подарунок

  Подарунків 10
  • Внесок від 75 грн

   Справжня "Моряцько-Могилянська" поштівка із логотипом команди

   4 доброчинці

   21 залишилось

  • Внесок від 150 грн

   "Недільний ранковий баскетбол" для доброчинців - окремо організоване тренування-гра для всіх благодійників проекту у нашому спортзалі.

   3 доброчинці

   17 залишилось

  • Внесок від 150 грн

   Участь у командному тренуванні із Моряками - (Вівторок та Четвер)

   2 доброчинці

   8 залишилось

  • Внесок від 300 грн

   Дитяче баскетбольне тренування: навчимо юних хлопців та дівчат (незалежно від віку чи рівня майстерності) основ баскетбольної техніки, правил, а також поселимо любов до гри у серце :)

   1 доброчинець

   4 залишилось

  • Внесок від 300 грн

   Участь для команди із 3-х осіб у "Могилянському Стрітболі" - змаганнях із баскетболу 3 на 3, що регулярно організовуються в спортзалі Києво-Могилянської академії

   0 доброчинців

   10 залишилось

  • Внесок від 325 грн

   Тканинна торбинка "Моряки НаУКМА"

   2 доброчинці

   13 залишилось

  • Внесок від 450 грн

   Місяць тренувань із Могилянськими баскетболістами - відмінна нагода привести себе у форму :)

   3 доброчинці

   12 залишилось

  • Внесок від 450 грн

   Персональне тренування для підвищення баскетбольних навиків (робота з м'ячем, кидкова техніка, швидкість та витривалість) + командне тренування з баскетболістами НаУКМА

   0 доброчинців

   5 залишилось

  • Внесок від 3000 грн

   М'яч із підписом трьох президентів Національного університету Києво-Могилянська академія: В'ячеслава Степановича Брюховецького, Сергія Мироновича Квіта та Андрія Анатолійовича Мелешевича

   2 доброчинці

   1 залишилось

  • Внесок від 3700 грн

   Фотосесія на природі від друга проекту та колишньої могилянської баскетболістки - одного із найкращих фотографів міста Києва Elena Popova.

   0 доброчинців

   2 залишилось

  Спільнокошт

  Внески доброчинців у втілення проекту

  Loading...

  Команда

  comments powered by Disqus

  ЦІКАВО ТАКОЖ

  24 проекти зараз чекають твоєї підтримки

  • Цикл розслідувань: як Академія наук потратила 150 млрд. грн.

   На базі 200-т тисяч сторінок фінансових звітів інститутів Національної Академії наук викрити зловживання та корупцію за останні десять років, і розповісти про це у циклі журналістських розслідувань.

   Lyubov
   Velichko
   • 100
   • 50
    днів
   • 0
    грн
  • Ключик до розуму, душі і серця

   Розвиток розумових здібностей (IQ), формування емоційного інтелекту (EQ) й духовне виховання дошкільнят за допомогою музики.

   Nadiya-Evphrosynia
   Senyk
   • 16
   • 50
    днів
   • 0
    грн