100 %
 • 50 200зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 10 листопада 2020 р. 12:47

Головне

bepartner - це онлайн платформа, яка допомагає самостійно знайти бізнес партнерів, компаньйонів, однодумців для заснування або розвитку малих бізнесів та стартапів.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 11

Історія

Тобі прийшла крута ідея, і ти бачиш її в дії? Але занурений в інший проект чи немає поруч людини, яка могла б підтримати. Згодом запал згасає, ідея відправляється на полицю або просувається зі скрипом.Або ти крутий фахівець, щодня ходиш на роботу і відчуваєш, що хочеш більшого - свободи, творчості, прориву. Але ніяк не наважуєшся на зміни.

Ми допомагаємо зустріти однодумців, які також знаходяться в пошуку. Якщо ваші погляди збігаються і ви можете доповнити один одного досвідом, спробуйте створити спільну справу.
Наш ресурс орієнтований на ініціаторів проектів, спеціалістів та інвесторів. Він надасть можливості  тим підприємцям та спеціалістам, які мають ідеї та бажання робити власний проект, але потребують професійної мотивованої команди.Мета проекту

Створити ком’юніті однодумців, які розуміють, що стартап можна запустити без  суттєвого стартового капіталу, але з командою партнерів-однодумців, експертів у своїй сфері. В перспективі це своєрідний маркетплейс у поєднанні із соц.мережою.  Для цього ми створили web сайт з можливістю пошуку партнерів по критеріях: досвід, роль у проекті, сфера діяльності, бюджет тощо. Сайт поєднає сервіси та інструменти, що вже існують на міжнародному ринку, і надасть можливість знаходити однодумців, онлайн нетворкінгу, пошуку інвесторів та створення команд.

Окрім надання можливості заводити корисні зв’язки прямо на ресурсі без посередників bepartner має інформаційну, просвітницьку та навчальну функції завдяки проведенню зустрічей, вебінарів, консультацій із залученням акселераторів та експертів з різних сфер.

Зараз сервіс працює у режимі MVP на українському ринку, але функціонально  це багатомовний ресурс із потенціалом виходу на інші ринки для допомоги у створенні міжнародних команд.

Проблеми, які вирішуються та переваги для користувачів.

І досвідчені, і починаючі підприємці часто зіштовхуються з проблемою підбору команди для свого стартапу або існуючого бізнесу. Чи легко знайти найманого працівника з високим рівнем мотивації для проекту та ще й в умовах обмеженого бюджету? Людиною, яка буде віддаватися проекту так само, як і засновник може стати бізнес партнер з необхідним професійним досвідом.

Спеціалісти, які мають навички, знання та досвід у певній сфері,  хочуть створити власну справу, але поки що не знайшли своєї топ-ідеї, можуть стати гарними компаньйонами для бізнесу, що потребує команди і допомогти у розвитку проекту, в який повірять.

Інвестори (професійні та непрофесійні), можуть знайти перспективні проекти враховуючі певні критерії та спілкуватися напряму с засновниками.

Проекти, які потребують партнерів або інвестицій можуть зробити свою сторінку-візитку з описом проекту та надсилати свої пропозиції спеціалістам та інвесторам враховуючи сферу інтересів. 

Наша місія

Підтримка підприємницької ініціативи, малого бізнесу, прискореного розвитку стартапу з опорою на команду засновників, ділових партнерів і інвесторів. Підприємці розкриваються і втілюють проекти, які без правильного партнера і допомоги залишаються нереалізованими. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє України, стимулюємо створення підприємств і розвиток стартапів. Це двигун перехідної економіки країни. 

Всі розвинені держави активно підтримують сектор малого бізнесу, адже від нього залежить структура і якість ВНП. У розвинених країнах з ринковою економікою на малий бізнес припадає 60% - 70% ВНП. 

Наші досягнення

За півроку існування ресурсу маємо:

2000 зареєстрованих кристувачів

400 проектів в пошуку партнера або інвестицій

200 спеціалістів, які хочуть стати партнерами або приєднатися до команди

80 приватних інвесторівЯк ви можете допомогти?

Допомогти нашому проекту, а значить, активним підприємцям, стартаперам та економіці України можна за рахунок популяризації та вдосконаленню ресурсу. Для цього:

 • зробіть внесок на спільнокошт

 • розкажіть про нас вашим друзям та знайомим, які мріють відкрити власну справу та знайти бізнес партнера 


Ресурс розроблений та функціонує сьогодні безкоштовно для всіх користувачів і фінансується за рахунок команди засновників. 

Для покращення зручності користування ресурсом ми хочемо:

- вдосконатилити UX/UI дизайн

- додати декілька нових функцій для коистувачів

- зробити рекламну кампанію на Європу та США для залучення міжнароних партнерів

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Рамка для facebook "Я підтримую малий бізнес та біпартнер"

  2 доброчинці

  1348 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Рамка для facebook "Я підтримую малий бізнес та біпартнер+ щомісячний звіт про розвиток та успіхи нашої платформи.

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Персональна подяка у сторіз Instagram або Facebook

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Фірмова чашка "bepartner"

  2 доброчинці

  538 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ексклюзивна футболка "ХОЧЕШ знайти компаньйона?"

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Підставка-хєштег з фанери (прізвище або інше за бажаням)

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

58 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • ПРОМІНЧИК НАДІЇ ДЛЯ ПАЛАЦУ

  В рамках відновлення Палацу Бадені у м.Буську на Львівщині, задля ефективного використання вільної площі навколо Палацу, плануємо розмістити кінотеатр просто неба.

  Володимир
  Типило
  • 33
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Майстерня НЕПУСТИР: "маленька майстерня для великих справ"

  Це маленька майстерня, яку ми будемо використовувати для добрих справ: ремонту приміщеня громадського простору, розвитку публічного простору "НЕПУСТИР" та ремонту осель багатодітних сімей в СЖО ❤️

  Владислав
  Бурховецький
  • 22
  • 50
   днів
  • 0
   грн