4 %
 • 14 855зібрано (з 300 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Безкоштовний курс з основ кодування у кожній школі Києва – безцінний потенціал smart столиці. А отже і її розвиток, ріст та успішне майбутнє.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

В часи, коли світ змінюється чи не щодня, а технології вдосконалюються зі швидкістю світла, вкрай важливо робити власний вклад в освіту підростаючого покоління. Сфера IT вже кілька років займає лідируючі позиції в Україні як в області затребуваності кваліфікованих спеціалістів, так і за рівнем заробітної плати. Тому сьогодні надважливо давати українським дітям саме практичні навички, котрі з часом зможуть стати їх основним видом діяльності, забезпечать життя у достатку, а також допоможуть рухати країну в напрямку успішного технологічного майбутнього.


Наші досягнення


Інціатива Kyiv Smart City та Академія Кодування спільними зусиллями із BrainBasket Foundation створили унікальний освітній ІТ проект, який не має аналогів у нашій країні. Безкоштовні заняття проходили на вихідних, а викладачами виступали як програмісти, котрі мають практичний досвід роботи в провідних IT-компаніях України, так і учні, котрі пройшли весь курс (ментори). Пілотний семестр показав, що діти не тільки щиро зацікавлені в темі, а й швидко засвоюють нову інформацію. У них розвинулась  схильність до винахідництва і з’явилось бажання систематично вдосконалювати набуті навички.  На сьогодні, безкоштовна освітня програма з основ кодування провела 9 повноцінних курсів, випустила понад 100 учнів, та заклала фундамент для майбутнього поширення проекту.

Базові знання з кодування у кожного школяра – це безцінний потенціал smart країни. А отже і її розвиток, ріст та успішне майбутнє.

 


Нам необхідно

Наразі обладнання вистачає лише на групу з 12-ти чоловік. Цього катастрофічно недостатньо для повноцінного комп’ютерного класу. Тож аби впровадити заняття з основ кодування у школи, нам необхідна ваша допомога у зборі коштів на ноутбуки та microbit плати.
Microbit - це не просто мікроконтролер, типу Ардуіно - це справжній одноплатний комп'ютер створений BBC в партнерстві з ARM, Barclays, element14, Lancaster University, Microsoft, Samsung та  іншими.

Завдяки такій співпраці, вдалося створити не тільки сам пристрій, а й комплекс навчальних програм та інструментів, що спрощують знайомство з комп'ютером і освоєння мов.

Для Microbit портовані мови програмування високого рівня, такі як Python і Java-script, створені візуальні блокові редактори, на зразок Skretch - це дозволяє дітям конструювати програми з модулів, що виконують певні команди.


Наша мета


Наша мета має два етапи. Перший – впровадити у столичні заклади середньої освіти факультативні курси з основ кодування. Відвідуючи їх, школярі зможуть розвивати той бік свого креативного «Я», який цікавить саме їх – юних, прогресивних та голодних до інформаційних технологій.

Саме тому ми хочемо створити комп'ютерний клас, обладнаний сучасною технікою для комфортних занять з кодування.

Другий етап нашого проекту – технологічно розвинена Україна, котру ведуть уперед найсвітліші голови народу. Ми розуміємо, що для здійснення даної мети потрібно значно більше, ніж гроші та новітнє обладнання. Однак ми переконані, що великі досягнення будуються маленькими перемогами. І з допомогою кожного з вас ми зможемо змінити майбутнє України.


 

 

Бюджет

 

Ми збираємо кошти задля того, щоб обладнати компютерний клас на 30 учнів. Для наших потреб необхідні потужні ноутбуки із 15-дюймовими дисплеями, аби діти не псували зір, окрім того ми придбаємо комплекти мікро біт плат для розвитку додаткових навичок кодування.

 

- 30 потужних ноутбуків для кодування

Вартість ноутбука = 9 300 грн

- 30 microbit плат  для розвитку додаткових навичок кодування

Вартість microbit плати (із доставкою із Великої Британії) = 660 грн.

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 50 грн

  Фірмова еко-ручка від Kyiv Smart City

  6 доброчинців

  94 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Брендовий значок Kyiv Smart City

  7 доброчинців

  43 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Брендовий набір від Kyiv Smart City Hub (значок Kyiv Smart City, папка, ручка, олівець, стікери)

  6 доброчинців

  194 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Відвідування двох занятть у Smart City School

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Отримай іменну цеглину на стіні Kyiv Smart City Hub та стань одним із тих, хто створю сучасну Smart Країну

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 7000 грн

  Оренда Smart City Hub на 4 години за адресою пр-т. Академіка Глушкова 1, 5-й павільйон

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Ви повністю сплачуєте вартість одного ноутбуку для класу. Саме тому, ваше ім'я буде нанесено на ноутбук. Таким чином кожен з учнів буде знати, завдяки кому у нього є можливість вивчати професію ХХІст

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 20000 грн

  Оренда Smart City Hub на день за адресою пр-т. Академіка Глушкова 1, 5-й павільйон

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки