Благодійна вистава - мюзикл "Руда сімейка"

 Благодійна вистава - мюзикл "Руда сімейка"

100%

94 доброчинці

76 209зібрано (з 75 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

«Руда сімейка» – благодійна вистава – мюзикл за мотивами твору Яна Екхольма "Людвіг чотирнадцятий", буде зіграна ДІТЬМИ ДЛЯ ДІТЕЙ з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей, з особливими потребами.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Мистецько-освітній проект «Руда сімейка» – це благодійна вистава – мюзикл, що буде створена і зіграна ДІТЬМИ ДЛЯ ДІТЕЙ з малозабезпечених сімей, сиріт, дітей з особливими потребами, дітей учасників АТО, дітей переселенців з тимчасово окупованих територій, за мотивами твору «Тутта Карлсон перша і єдина, Людвіг Чотирнадцятий та інші» Яна Екхольма. 

ХТО МИ?

Вісім років тому народився наш дитячий театр-студія «Kolesiko».http://teatr-kolesiko.kiev.ua/ Багато це чи мало? За мірками людського віку – ми діти. Але за ці роки ми створили багато вистав та цікавих творчих робіт, приймали участь у міжнародних проектах та фестивалях. Особливістю нашого театру є те, що в ньому грають ТІЛЬКИ діти. З якими займаються та репетирують професіонали: викладачі з акторської майстерності, хореографи та режисери, тож вистави та проекти мають високий професійний рівень (і це не наша оцінка, але дуже приємна і мотивуюча). Ми намріяли собі і поставили нову мету - створити благодійну виставу, для дітей, у яких немає змоги потрапити до театру, у них просто нема можливості це зробити. Ми хочемо це змінити. На нашу думку, ГОЛОВНЕ - це посіяти у дитячих серцях зернятко емпатії один до одного, розуміння що всі ми - такі різні, але це не повинно заважати дітям дружити, співчувати, намагатися порозумітись, поважати і приймати не таких, як ти.

ТРОХИ ІСТОРІЇ ПРО НАШІ ПОПЕРЕДНІ ПРОЕКТИ:

2016 р. - Проект: разом з австрійським та німецьким посольствами ми створили дві вистави, які показали у мистецькому Арсеналі та в нашому театрі: «Пан Коцький» та вистава за книгою Ервіна Мозера «Казки на ніч».


2017 р. - Проект разом з видавництвом «Чорні вівці» та посольством Швеції: створений у рамках книжкової виставки «Велика книжка» по книжці Франца Голера та Ніколауса Гайдельбаха.


2018 рік - Інсценізація М. Грунічевої, казка – фентезі «Країна ілюзій» за п’єсою Е. Шварца «Тінь», М.Куліш «Мина Мазайло».


2019 рік - Вистава «Іспанська сюїта» за п’єсою Лопе Де Вега «Собака на сіні».



НАША КОМАНДА


Марія Грунічева- авторка ідеї проекту, натхненний постановник та енерджайзер;


Паша Жилинська- художниця та ілюстраторка, що бачить красу і незвичайне в буденному;


Тетяна Писарська– креативний менеджер, авторка проектів, літературна редакторка та генератор ідей;


Антон Обараз– оператор і технічне все проекту.

ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЕКТ ВАЖЛИВИЙ?
В наші дні катастрофічно мало приділяють увагу духовному розвитку дітей, які з тих чи інших причин не мають у повному обсязі батьківської любові і тепла. У них немає кому зігріти їх душу, сказати правильні слова чи дати добру пораду. Ті дорослі, які є поруч, зазвичай мало піклуються про відчуття малечі та часто лише відкуповуються цукерками на новий рік. Це значно швидше і простіше.

Наш проект ставить на меті за допомогою художніх засобів якомога більше малечі різних верств населення захопити чарівним світом театру. Татр не вчитель, він не несе прямої моралі, не дає прямих рецептів, він розмовляє з нами метафорами, образами, прикладами, натяками. Діти самі вчаться аналізувати і робити висновки.

Головними героями вистави є маленькі тваринки, тож на прикладі відносин серед маленьких тварин, які в природі дійсно вороги, Ян Екхольм, автор казки, доносить до дітей, що справжня дружба може існувати не дивлячись ні на які перепони, навіть на самі неймовірні. І, здавалося б, непоборні. Можна сказати, що це - історія про Ромео і Джульєтту, яка у казці для малят закінчилась щасливо. Але такого могло б і не статися з героями цієї казки, якби лисенятко Людвіг не мав добру душу та кмітливий розум, а крихітка Тутта Карлсон хоробре серце. Для нашої малечі такий образ, як лисенятко Людвіг може стати яскравим прикладом і закласти вірні орієнтири в житті. Адже саме театр спонукає інтерес до літератури, діти починають читати із задоволенням, більш свідомо, ніж раніше.

Не для кого не секрет, якщо дитина захоплюється театральним мистецтвом відбувається емоційний розвиток: діти знайомляться з почуттями, настроями героїв, усвідомлюють витоки того чи іншого свого вчинку. Вистава буде гратися виключно на благодійній основі, тож заплановано запросити на вистави багато дітей з малозабезпечених сімей, дітей, з особливими потребами, сиріт, дітей учасників АТО, дітей переселенців із тимчасово окупованих територій, а також співпрацювати з дитячими будинками Києва та Київської області. Всі діти зможуть відвідати виставу БЕЗКОШТОВНО. Після вистави наші юні актори та постановники вистави проведуть майстер-класи з акторської майстерності для маленьких глядачів. І, фінальним акордом нашого проекту, буде переведення нашої вистави в аудіо формат (запис аудіо-вистави), та регулярна трансляція її на дитячому радіо - RadioKids. Online Перше українське дитяче онлайн-радіо (яке є партнером нашого дитячого театру – студії).

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ
Проект складатиметься з п’яти етапів реалізації:
1.Репетиційний період вистави, який включатиме безпосередньо постановку вистави, написання музичного матеріалу, постановка пластичних номерів та ін. ;

2. Оголошення конкурсу серед творчих дітей міста Києва та Київської області на створення кращого художнього рішення вистави (декорації, костюми тощо);

3. Прем’єра вистави;

4. Міні-гастролі з цією виставою та майстер-класи по Києву та Київський області (по дитячим будинкам Києва та Києвської області, по центрам соціально-психологічної реабілітації дітей, по дитячим центрам та будинкам дитячої творчості. Волонтери будуть супроводжувати дітей, які не в змозі самі добратися на виставу);

5. Запис аудіо-вистави і вихід в ефір на дитячому радіо RadioKids.

РАЗОМ
В. Сухомлинський любив повторювати: «Тримаючи в руках скрипку, людина не здатна скоїти поганого». Тож завдання мистецтва, театру зокрема, вкласти таку скрипку в душу дитини і допомогти їй заграти на ній. Ми сподіваємось, без пафосу – від прекрасних слів перейти до діла, створити разом з Вами наш проект. Як ми розповіли в нашому відео: ми прагнемо щоб діти - такі різні, але всі такі прекрасні, з особливостями, з різними ситуаціями в сім’ях, зі своїми складнощами, - щоб вони в своєму житті зводили мости, а не стіни. Вірили в себе, в людей і в мир. Ми сподіваємось, щоб цей проект стане цеглиною такого мосту, нашим внеском в майбутнє дітей України. І, хтозна, може хтось з цих дітей, що будуть дивитись, або грати спектакль, коли виросте – сам зіграє на дорослій сцені чи поставить свою виставу, або напише чудову книгу для дітей чи дорослих...

Дуже сподіваємось на Вашу підтримку і допомогу. І дякуємо кожному з Вас. Ви можете стати частиною важливого культурно-мистецького проекту і принести радість декільком тисячам дітей. Долучайтеся! Нас багато, тому 75 тисяч нас не зупинять. Подаруємо радість разом! 

На що ж ми плануємо витратити гроші зібрані на Спільнокошт?


Перш за все ми виготовимо декорації для вистави. Це будуть збірні ширми з дерева та фанери і коштуватимуть вони - 6000 гривень;

На ці ширми буде закріплена м'яка декорація з тканини, а також вона  буде на порталах зали.  Закупка тканини обійдеться приблизно - 2800 гривень, а пошиття - 3500 гривень.

Як і будь-яка вистава, наша вистава не може обійтися без реквізиту. А саме, ми вирішили що в курнику, де живе курчатко Тутта буде багато бутафорських яєць, в норі лисенятка Людвіга на стіні портрет тата Лиса. У брат Лабана великий  бутафорський ніж. А мати лисиця буде розставляти на столі бутафорський посуд - три тарілки, три чашки. Ще в нашій виставі має бути опудало, яке так лякає маленького Людвіга.  Загальна вартість виготовлення реквізиту складе - 2000 гривень.

Пошити 25 костюмів буде коштувати - 42500 гривень. 

Гонорар звукорежисеру за запис і монтаж аудіо-казки складе- 8700 гривень.

А ще ми надрукуємо афіши та програмки для нашої вистави. Загальна вартість поліграфії складе - 9500 гривень.

УСЬОГО - 75 000 грн

Бюджет всього проекту складає - 297400 грн.

Ми співпрацюємо з Українським Культурним Фондом, тож решту коштів буде профінансовано в рамках проекту "Діти культури".

Партнери проєкту

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

  • Внесок від 50 грн

    За Вашу небайдужість - наша вдячність на сторінках сайту театра "Колесико" в фейсбуці та інстаграм

    8 доброчинців

    92 залишилось

  • Внесок від 100 грн

    За Вашу підтримку - разом з нашою вдячністю ми даруємо авторські шпалери на телефон

    2 доброчинці

    98 залишилось

  • Внесок від 200 грн

    За Вашу допомогу - наша щира вдячність, і ми даруємо авторську листівку

    6 доброчинців

    194 залишилось

  • Внесок від 300 грн

    За Вашу допомогу - наша щира вдячність, і ми даруємо авторський постер.

    2 доброчинці

    98 залишилось

  • Внесок від 500 грн

    За Вашу щиру підтримку і допомогу - разом з нашою вдячністю ми даруємо авторську сумку-шопер.

    2 доброчинці

    48 залишилось

  • Внесок від 1000 грн

    За Вашу щиру підтримку і допомогу - разом з нашою вдячністю ми даруємо запрошення до Київського академічного театру "Колесо" на одну з репертуарних вистав.

    0 доброчинців

    10 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

15 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту