Благодійний Фонд «ПОЧУЙ СЕРЦЕМ»

 Благодійний Фонд «ПОЧУЙ СЕРЦЕМ»

1%

1 доброчинець

100зібрано (з 18 533 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Почуй сердцем прохання тих, хто неможе говорити чи звернутися за допомогою самостійно. Надання глухонімим та сліпим людям найнеобхіднішого.


ПРО НАШ ФОНД

Благодійний Фонд «Почуй серцем» створений в жовтні 2020 року з метою надання допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями. В першу чергу, діяльність Фонду спрямована на допомогу глухонімим та сліпим людям. Це одна з найбільш незахищених соціальних верств суспільства, яка часто опиняється на межі виживання.

НАША КОМАНДА

Засновник Фонду – Арутюнян Денис Андрійович, глуха людина, яка, як ніхто інший, розуміє соціальні, психологічні та фінансові проблеми людей з обмеженими фізичними можливостями.


Команда волонтерів із 10 осіб. 


ЗАВДАННЯ ФОНДУ

1. Організація збору коштів, продуктів харчування та засобів особистої гігієни для глухонімих та сліпих людей, членів організацій УТОГ (Українське товариство глухих) та УТОС (Українське товариство сліпих).

2. Соціальна та психологічна допомога глухонімим та сліпим людям.

3. Привернення уваги громадськості до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.

МЕТА ПРОЕКТУ

Раптом у світі щось сталося: зникли ВСІ звуки, і простір занурився в сутінки. Ні скрипу машин, ні співу птахів, ні звуків музики, ні сміху дітей - ПОВНА ТИША, і все навколо набуло розмитих обрисів... Що це?! Фантастика, яку навіть страшно уявити?! Ні!!! Це паралельний світ глухих і сліпих людей, який ми просто не помічаємо! А вони ПОРУЧ!!! Вони проходять повз, але не можуть попросити про допомогу, тому що вони глухонімі. Вони проходять повз, але не можуть попросити про допомогу, тому що вони сліпі і не бачать, що хтось є поруч...

Війна, руйнування, зростання цін на продукти та ліки - це все ті проблеми, з якими зараз зіткнувся кожен із нас. Важко звичайним людям... Але, коли людина баче, чує і розмовляє, вона завжди МОЖЕ вирішити будь-яку проблему. А вони не можуть!!! Ці люди майже нічого не можуть БЕЗ ДОПОМОГИ... Роботи немає, пенсії ледь вистачає, щоб купити мізерну їжу... Їхнє життя - щоденна боротьба за виживання!

Якщо в наших силах хоч трохи полегшити їм життя, ми закликаємо ЗРОБИТИ ЦЕ!

На постійній основі наш Фонд різними способами підтримує організації УТОС та УТОГ м. Кропивницького та Кіровоградської області.

МЕТА цього ОКРЕМОГО проекту - зібрати кошти для ста найбільш нужденних осіб з цих організацій, закупити, сформувати та доставити набори продуктів харчування та гігієни. Мінімальна допомога на одну особу - 170 грн. - це пакет найнеобхідніших продуктів, а саме: декілька видів круп, олія, цукор, макаронні вироби та засоби гігієни.

Ці люди чекають на нашу допомогу!

ЗАГАЛЬНІ ПРОЕКТИ НАШОГО ФОНДУ

"НАГОДУЙ НУЖДЕННИХ"

Мета цього проекту – забезпечити людей з обмеженими фізичними можливостями продуктами харчування та засобами першої необхідності. Для закупівлі потрібного Фонд використовує зібрані кошти або домовляється з виробниками (продавцями) про надання такої допомоги безкоштовно.

"ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ"

Мета цього проекту – допомогти людям, які постраждали від військових дій. Потрібно забезпечити людей найнеобхіднішим: продуктами харчування, засобами гігієни. В першу чергу, будь-яка допомога буде направлена на підтримку людей з інвалідністю (глухих, сліпих людей, людей з вадами рухового апарату), яким особливо важко у ситуації війни.

"НЕМАЄ ЧУЖИХ МАЛЮКІВ"

До нашого Фонду надходять прохання від пологових будинків та інших медичних закладів про допомогу в забезпеченні дитячим харчуванням та засобами гігієни новонароджених малюків, яких залишили батьки або батьки яких не можуть придбати необхідне при народженні дитини із-за скрутного фінансового становища.

НАША РОБОТА

Протягом 2022 року, ПП «Аріса» надало близько 1500 кг продуктів харчування, з яких волонтерами було сформовано більше ніж 500 продуктових наборів. Наш Фонд розподілив їх між членами організацій УТОС та УТОГ м. Кропивницького та Кіровоградської області.


У квітні 2022 р. наш Фонд отримав партнерську допомогу (засоби гігієни та продукти харчування) від Зачепилівської районної громадської організації «Колос». Нашими волонтерами було сформовано 180 наборів гігієни та 60 продуктових наборів, які ми доставили членам організацій УТОС та УТОГ м. Кропивницького та Кіровоградської області.


Наш Фонд у взаємодії з благодійною організацією «100 відсотків життя» передав 40 продуктових наборів організації УТОС м. Кропивницького.Громадська організація «Територія Успіху» надала нашому Фонду 225 продуктових наборів, які ми розподілили: 125 шт. організації УТОС , 100 шт. організації УТОГ.


«Центральноукраїнська волонтерська організація» та ПП «Аріса» передали нашому Фонду засоби дитячої гігієни, аксесуари та дитяче харчування. Наш Фонд надав цю допомогу немовлятам, від яких відмовились батьки, у міському пологовому будинку № 1 та немовлятам-сиротам з ДЦП, які були евакуйовані з окупованих територій у неврологічне відділення Обласної дитячої лікарні м. Кропивницького.


Завдяки фінансовій підтримці наших благодійників наш Фонд привітав зі святом Великодня членів організацій УТОС та УТОГ, ми подарували їм 100 штук Пасок та 91 наборів яєць. Також Пасками (100 шт.) наш Фонд привітав підопічних геріатричного відділення психоневрологічного інтернату м. Кропивницького.


Наш Фонд солодкими подарунками привітав глухих дітей м. Кропивницького з Новим роком та Різдвом Христовим.


Від благодійників ми отримали іграшки, канцелярські приладдя та набори для творчості, які наші волонтери відвезли малюкам до приміщення одного з центрів тимчасового перебування біженців з окупованих територій.


НАМ ДЯКУЮТЬ
На даний час ми збираємо кошти на надання матеріальної допомоги сліпим та глухим людям. Нашу допомогу чекають 100 осіб. Мінімальна допомога на 1 особу - це пакет найнеобхідніших продуктів, а саме: крупи декілька видів, олія, цукор, макаронні вироби та засоби гігієни. На 1 особу цей пакет-допомога складає приблизно 170 грн.

Отже, якщо ми хочемо допомогти цім нужденним людям, нам потрібно зібрати приблизно 17000 грн.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 200 грн

  Виріб з бісеру, який своїми руками зробили члени спілки УТОС (Українське товариство сліпих).

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  За особливо щиру пожертву, члени спілки УТОС (Українське товариство сліпих) хочуть Вас віддячити цією неймовірно гарною іграшкою, зробленою власноруч.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Чудовий браслет з бісеру, виготовлений власноруч членами спілки УТОС (Українське товариство сліпих).

  1 доброчинець

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту