102 %
 • 81 280зібрано (з 80 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Цей проект має на меті зберегти чистим довкілля завдяки збору непотрібних населенню речей, яким можна дати друге життя. Та генеруватиме кошти для підтримки соціальних проектів.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Головне

«BLAGOдать» – це велика мрія і надзвичайно важлива соціальна ініціатива переселенки з Луганська Яни Шкуратової. Вона згуртувала навколо себе однодумців, які усіма силами намагаються підтримати соціально незахищені верстви населення та внутрішньо переміщених осіб.

Історія

Мене звати Яна Шкуратова, я мама двох чудових синів, кохана дружина і свідома людина. У 2014 році в моє місто увірвалася війна, яка розділила життя на «до і після». Ми з родиною покинули Луганськ, та переїхали до Тернополя. Не на словах я знаю, як важко адаптуватися у чужому місті та скільки викликів постійно супроводжують соціально незахищені верстви населення та внутрішньо переміщених осіб.

Моя сім'я

Тоді у мене виникла ідея започаткувати проект Соціальний гардероб «ОдежиНА». Який за 3 роки успішного функціонування надав допомогу 5000 сімей. Загальна кількість наданої нами допомоги більше 50 000 кг. Усі речі нам приносили тернополяни, а ми безкоштовно роздавали їх потребуючим. Ми побачили, що наш проект приносить користь суспільству.


Відправка допомоги потребуючим людям.

Але через відсутність сталого джерела фінансування (на оплату роботи двох працівників та комунальних послуг), проект постійно знаходився під загрозою закриття…

Тоді у нас виникла ідея створення Благодійного магазину «BLAGOдать». В процесі втілення якої, було важко, постійно виникали труднощі. І, зізнаюсь, що в голові неодноразово з’являлась думка «А може кинути все…?». Проте підтримка моїх рідних, друзів, небайдужих людей та слова подяки від тих, хто отримав допомогу не давало остаточно покинути цю мрію. Адже я усім серцем люблю те, що роблю та вдячна людям, які йдуть разом зі мною і вірю, що нам все вдасться.

Візуалізація майбутнього магазину.

Що ми будемо робити?

Механізм роботи Благодійного магазину «BLAGOдать» буде тісно поєднаним з роботою Соціального гардеробу «ОдежиНА» та БО "МБФ "Галицька громада".

Увесь одяг від благодійників ми сортуватимемо, з них 80% будуть отримувати соціально-вразливі категорії громадян, а 20% речей буде випрано, попрасовано та продано.


Всі виручені кошти будуть розподілені наступним чином:

• 60% - на утримання та розвиток магазину;

• 40% - на благодійність та підтримку соціально корисних ідей

Проект Благодійного магазину «BLAGOдать» буде реалізовуватись спільно з командою Благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд "Галицька громада", який позіціонує себе, як фонд громади міста Тернополя. Це така неурядова благодійна структура основне призначення якої полягає в підвищенні якості життя мешканців громади. Тому, перевага та підтримка буде надаватись таким ідеям, які відповідають цінностям та напрямкам діяльності Фонду. 

Також в нашому магазині будуть продаватись вироби ручної роботи людей соціально вразливих категорій.

Ось що про нашу ідею говорить одна з майстринь, пані Оксана:


«Реалізація цього проекту надзвичайно важлива для мене. Так склалися обставини, що мені з родиною довелося покинути рідне місто, через війну на Сході. Життя довелося починати з чистого листа. Зараз я займаюся вишивкою. У мене немає можливості відкрити власний магазин, адже це дуже дороге задоволення. Та завдяки співпраці з Благодійним магазином я зможу реалізовувати свою продукцію та розвивати справу, яку я люблю всім серцем. Я щиро сподіваюся на Вашу підтримку».Мої вироби.

Крім цього, ми надаватимемо такі послуги:
• Ремонт одягу;
• Майстер класи від майстрів благодійного магазину;
• Проведення тренінгів, семінарів, воркшопів, тощо.

У нас є домовленість з відомою у Тернополі стилістом-шопером. Вона провидитиме воркшопи на тему свідомого споживання. Також у планах цікаві зустрічі на яких будемо створювати «свіжі образи», луки для жінок, говоритимемо про тренди в моді, робитимемо жінок впевненішими в собі.

Ми залучатимемо до проекту відомих особистостей, зірок, лідерів думок. 

Чому цей проект важливий?
• Перш за все - створити соціально відповідальний бізнес, який забезпечить робочі місця для людей вразливих категорій; 
• Частину коштів буде використано для важливих соціальних ініціатив, яких так потребує наше місто;
• Ми хочемо, щоб благодійний магазин «BLAGOдать» став чимось більшим, ніж місцем, де люди купують вживані речі. Цей магазин, в певній мірі, буде культурним осередком, де можна з користю і приємністю провести час;
• Тут гуртуватиметься коло друзів, однодумців та активних громадян Тернополя. Ми проводитимемо різні заходи для наших клієнтів, майстер-класи, зустрічі з цікавими людьми. Будемо розкривати актуальні та важливі теми в суспільстві на тренінгах та семінарах, про: свідоме споживання, Zero Waste (життя без відходів), життя в стилі ЕКО, соціальне підприємництво та апсайклінг («друге життя» речей) в сучасному стилі та моді і таке інше;
• Ця ідея не лише про доброчинність, а й про створення спільноти однодумців. Які готові формувати суспільство небайдужих людей, готових змінювати життя на краще кожен день.


Куди підуть кошти?

   Проект не має додаткових джерел фінансування, саме тому ми звертаємось за підтримкою до небайдужих.

 • Зібрані кошти допоможуть закупити торгове обладнання для благодійного магазину;
 • Зробити ремонт приміщення; 
 • А також, вони будуть використані для запуску реклами, аби про дану ініціативу дізналося якнайбільше людей.

   Об’єднавшись, ми разом допоможемо собі і тим, хто потребує допомоги!

   Допомогти – легко! Долучайся.

Відео: 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 50 грн

  Персональна подяка та згадка Вашого імені на Фейсбук сторінці Благодійного магазину "BLAGOдать"

  5 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Екслюзивна брендова листівка з особистою подякою авторки проєкту

  6 доброчинців

  46 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Авторські наклейки Доброго Бобра від Благодійного магазину "BLAGOдать"

  4 доброчинці

  34 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  З турботою про наших доброчинців - авторська захисна маска від майстрині Благодійного магазину Наталії Павлінської.

  4 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Таємничий подарунок-сюрприз.

  4 доброчинці

  12 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Сертифікат на участь у майстер-класі від майстринь Благодійного магазину "BLAGOдать"

  0 доброчинців

  12 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ексклюзивне запрошення на вечірку-відкриття Благодійного магазину "BLAGOдать". Тільки для доброчинців.

  10 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Розміщення відбитку Вашої долоні та спільного фото з нашою командою на "Стіні благодійників" в Благодійному магазині "BLAGOдать".

  4 доброчинці

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки